Co když nespím? Je mi horko, potím se…Pro spánek pomáhá…

Ležím v posteli, je mi horko, potím se a nemohu usnout. Přemýšlím proč vlastně nespím? Je to tím horkem, nebo co v tom je?     

Slyším tikot hodin a cvaknutí. To již vím, že budou odbíjet. Jsem zvědavá kolikrát. Jednou, dvakrát? Jasně, jsou dvě hodiny. Při pomyšlení, že za čtyři hodiny budu vstávat se mi udělá navíc ještě špatně. To už vstávám a chvátám do kuchyně. Přemýšlím co udělám. Dám si kávu? Paradoxně mi káva někdy pomáhá usnout, ale to určitě nedoporučuji, protože v tom jsem patrně výjimka. Nebo třeba horké kakao? Abych se potila ještě víc? To ne, to mi spíš účinkuje v zimě, když se chci zahřát.   Teď je léto a je  mi horko.

Co tak se  něčím ochladit? Ale čím? Do sprchy se mi už fakt nechce.

Ale přece nemusím. Napadne mne, opláchnu si obličej sprchovým gelem Lavender z levandule. Nechám jej jen minutku na obličeji působit. To mne vždycky velmi uklidní. Mám přece ještě také sprchový gel psychickou pohodu s arganovým olejem. Ten jsem si připravila tak silný, že mne hned tak nic nerozruší, ani nevytočí. Tak vezmu oba dva sprchové gely. Potmě vymáčknu kapičku s každého a opláchnu si obličej.

Hned je mi lépe. Vůni Levandule miluji a příjemně sladká vůně arganového oleje je uspávací již sama od sebe. Chviličku stojím v koupelně a užívám si ten příjemný pocit.  

Ani nemusím hledat KALIUM PHOSPHORICUM, tedy Hydrogenfosforečnan draselný K2HPO4, který většinou homeopaté doporučují  proti duševní únavě z přepracování, při podrážděnosti, únavě, na různá rozrušení, noční děsy, či na nespavost z vyčerpání.  Mám radost, protože  minule jsem od tohoto léku očekávala zázrak, který se ale nekonal, protože jsme neměla tu správnou homeopatickou potenci a také jsem si zvykla vždy všechno řešit více komplexně.  

Moje sprchové gely  budou tedy určitě stačit, abych usnula jako veverka do několika sekund. Ty jsou komplexní a účinkují mi lépe, než jenom jeden homeopatický lék.

Ještě se raději vyvětrám.  Otevřu dveře, vkročím na zahradu a všude je jako ve dne. Co to? Už mi to začíná docházet.    

No jo, navíc je úplněk! To proto nespím i když jinak se spánkem nemám problémy.

Na nespavost z měsíčního svitu neúčinkuje jen tak něco, nebo spíše o tom vědecká veřejnost nechce moc psát, aby neztratila status odbornosti.

Na nespavost spojenou s účinkem astrálního světa hvězd nemá moderní medicína  terapeutickou odpověď a pacient je považován spíše za simulanta, nebo jeho problém je považován za psychosomatický, jak je napsáno v knize Paracelsovo lékařství. Přitom měsíční svit má velký vliv na nespavost. To nepomáhají žádné běžné prostředky na spaní.

Tady pomáhá jen homeopatie, proto jsem si již před několika lety pořídila speciální homeopatické léky z Anglie a připravila jsem si speciální tělové – pleťové mléko pro lepší spánek i pro tyto případy. Dala jsem do toho maximum a proto mi to vždy pomohlo. Navíc myšlenka na anglickou královnu, která používá také homeopatii mi dodává pocit sounáležitost a jasnosti, že skvělou homeopatii mohu právě nyní použít, stejně jako královna.  Mnohé zdroje uvádějí, že její Veličenstvo královna Alžběta II. dokonce v den svých 90. narozenin – 21. dubna 2016 – poznamenala, že se tak vynikajícího věku dožila z velké části díky své celoživotní důvěře v homeopatii. 

Tip pro rychlou pomoc z homeopatické praxe

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

To už otevírám velkou starožitnou skříň, kde máme svou homeopatickou lékárnu a  hledám lahvičku s tělovým mlékem, ve kterém mám tento zázrak pro lepší spánek. Jen aby skřípání skříně nevzbudilo manžela.

Potřu si spánky a snad usnu co nejdříve. Potichu se vplížím do postele, lehnu si, zavřu oči a vnímám příjemnou vůni tělového mléka Cananbis. Myslím na to, které homeopatické léky asi královna Alžběta používá? Možná právě tyto, nebo jiné? Kdo ví? Hlavně že pomáhají.

Ráno pak přemýšlím, kdy jsem vlastně usnula? Bylo to tak rychle, že ani nevím. Jen si tak myslím, že bych si lahvičku na spánek mohla dát přímo na noční stolek vedle budíka.

Až zase bude úplněk, bude se mi hodit.

A jak bych spala, kdybych měla vysoký tlak nebo mne něco bolelo? Naštěstí jsem díky homeodetoxu v pořádku. Jen to horko a vliv Měsíce.

CHRONICKÁ NESPAVOST

Zakladatelka www.Hanak's Homeopathy help(1991)

On-line rezervace pro KONZULTACI zdarma

Vyberte si termín pro tel. konzultaci zdarma. Zavolám vám. 

Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH 

Profesionální členka Slovenské komory homeopatů
Registrovaná homeopatka SKH
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help