Chronická nespavost – proč v noci nespíte?

Jste unavení a přesto nemůžete usnout?

Snažíte se uvolnit, ale stále myslíte na to, co vás čeká, nebo co se vám přihodilo?

Čím více přemýšlíte o spánku, událostech, rodině, dětech…tím více spánek nepřichází.

Ráno jste pak bez energie a při dlouhodobé naspavosti na pokraji zhroucení.

Co vás nejvíce trápí?

Potíže s usínáním, chronická nespavost nebo přerušovaný spánek jsou velmi nepříjemné potíže, se kterými se setkávám velmi často v mé homeopatické poradně.

Jaký homeopatický lék pomůže?

Bylo by skvělé napsat název léku, který pomůže, ale není to tak jednoduché. Jeden homeopatický lék není pro všechny, každý potřebuje něco jiného.

Pokud vám mám pomoci, musím pro vás tedy najít váš osobní lék. Jen tak je léčba dlouhodobě úspěšná. Proto vám připravuji Help balíčky na míru s individuálním přístupem, který řeší vaše konkrétní potíže s nespavostí. Pomáhám vám tak vyřešit chronickou nespavost, která je u každého jiná.

Víte, co je příčinou vaší nespavosti – proč v noci nespíte?

Nespavost není jen jedna. Existuje mnoho příčin a proto vám připravuji homeo Help balíčky na nespavost ze stresu, strachu, po prožitých nepříjemných událostech (například úmrtí v rodině), nespavost z důvodu předávkování léky, nespavost z obav o budoucnost, nespavost z přemíry emocí, z nešťastné lásky, v důsledku bolestí, zažívacích potíží, nespavost díky nadměrné zodpovědnosti a přepracovanosti, nespavost ze smutku, nespavost z depresí a úzkostí, nespavost z dlouhodobě potlačovaných emocí, nespavost z přemítání nevyřešených situací a událostí z minulosti, nespavost ze strachu před zkouškou, nespavost z dlouhodobě potlačovaného vzteku a hněvu, z nadměrného učení, z psychické přepracovanosti, z předávkování léky, z přemíry snů apod.

DOPORUČUJI UDĚLAT SI TEST NA NESPAVOST.

Zjistíte si tak příčinu vašich potíží a pak bude snadné najít ten správný lék, který vám pomůže k lepšímu spánku.

TEST NA NESPAVOST

Teď už tedy víte, že pomáhám-li vám odstranit nespavost pomocí homeopatie, hledám příčinu a symptomy vaší nespavosti, které ji způsobují. To je celostní, neboli konstituční homeopatie, kterou se zabývám. Je to účinná pomoc jak odstranit chronickou nespavost.

TIP: Dvě hodiny před spánek nejezte a nepijte nápoje obsahující kofein – kávu, colu, silný zelený či černý čaj. Vyvětrejte si místnost, neboť ke spánku potřebujete dostatek čerstvého vzduchu.

Přeji vám příjemný spánek!

Máte potíže se spánkem?

Napište mi do on-line homeopatické poradny a nejdeme řešení na váš konkrétní případ.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, odborná homeopatická poradkyně