Bradavice (latinsky verruca, česky – veruky) jsou výrůstky na kůži či sliznicích, které způsobuje lidský papillomavirus (HPV).

Nejčastější místa, kde se bradavice vyskytují jsou plosky nohou, dlaně, prsty, obličej a některé typy se vyskytují v oblasti genitálu (genitální bradavice).

Nitkovité bradavice (mají výstupky jako nitky) a ploché bradavice (obyčejné bradavice) jsou ty, které se vyskytují na obličeji nejčastěji. Obličejové bradavice mohou být nepříjemné a mohou vás odradit dělat to, co máte rádi. Toto kožní onemocnění je vysoce nakažlivé a snadno se přenáší.

Jak se bradavice přenášejí?

Bradavice se přenášejí přímým i nepřímým kontaktem – z člověka na člověka nebo u jedince z jedné části těla na jinou.

Jak bradavici poznáte?

Většinou je to hodně složité odlišit od sebe různé druhy virových bradavic. Může se jednat také o jiné kožní projevy, jako například o kuří oka, stařecké bradavice, pigmentová znaménky, molusky, kožní nádory, nebo fibromy.

Co doporučuji?

Především provést důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu, které se krok za krokem věnujeme v on-line kurzu HomeoDetox. Tento kurz je nejenom pro odstranění bradavic, tedy můžeme říci pro krásu, ale také pro odstranění celé řady zdravotních potíží. Je to náš TOP kurz, který vám navrací zdraví těla a krásu vaší pokožky.

Více informací o on-line kurzu HomeoDetox.

Doporučujeme se přihlásit.

A co na to chytré mastičky?

Jsou pro krásu pokožky a řeší celou řadu potíží – svědění kůže, akné, ekzémy, opary, vrásky otoky tváře, strie…

Seznamte se s chytrými mastičkami.

chytrá mastička

Potřebujete poradit více? Napište do on-line homeopatické poradny nebo se objednejte k osobnímu vyšetření

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické homeopatie