Inkontinence. Jak na únik moči?

Vyřeště si problém a užívejte si života v pohodě se svými nejmilejšími.

Homeopatie nabízí efektivní a velmi účinné řešení.

Inkontinence neboli samovolný únik moči trápí až desetinu obyvatel ČR. Jedná se o ztrátu kontroly nad močovým měchýřem. Je to většinou velké společenské tabu, které se nechce řešit ani se svým lékařem či homeopatem. Přitom právě homeopatie je pro řešení inkontinence velmi efektivní.

Inkontinence postihuje mnohem více ženy.

Častěji se vyskytuje u lidí v pokročilém věku. Uvádí se, že inkontinencí různého stupně trpí až 50% žen starších padesáti let.

Ale ve své homeopatické praxi vidím, že tímto problémem stále častěji trpí i mladé ženy.

Stresová inkontinence

Nejčastěji se na mě obracejí ženy s inkontinencí stresovou, kdy dochází k úniku moči při nějaké námaze, sportu, zakašlání, zrychlené chůzy, smíchu, kýchnutí, zvedání těžších břemen a podobně.

Dále pak mnoho klientek řeší v homeopatické poradně inkontinenci, která vznikla jako následek prožitého stresu, smutku, strachu, zklamání apod. Zde už nepomáhají běžně publikované homeopatika na stresovou inkontinenci, ale je potřeba najít konstituční homeopatikum pro danou osobnost.

TIP:

Trápí vás tyto potíže? Tak zapomeňte na tabu a řekněte si: „Ano, mám problém, nechám si poradit. Jen tak vám mohu najít to nejlepší pro vás a připravit vám Help balíček na míru pro vás.

Vyřeště si problém a užívejte si života v pohodě se svými nejmilejšími.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, odborná homeopatická poradkyně