Homeodetox 23

...pro detoxikaci, zdraví, krásu

HOMEODETOX 23 - nová verze nejoblíbenějšího on-line kurzu.

Nyní ve verzi 23 pro DETOXIKACI, ZDRAVÍ A  RYCHLOU ÚLEVU OD BOLESTÍ A CELÉ ŘADY ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ s nejosvědčenějšími produkty Hanak's Homeopathy a homeopatickými léky. 

HOMEODETOX 23

On-line kurz HomeoDetox 23 je příjemná homeopatická DETOXIKACE na 1/2 roku s dárkovým balíčkem obsahujícím  9 nejosvědčenějších produktů Hanak’s Homeopathy a  1. - 6. on-line aktualizovanými lekcemi  pro detoxikaci organismu, zdraví a krásu.

Chcete si vyřešit zdravotní potíže dnešní doby?
Už víte, že běžné detoxikace nepomáhají?

Proč?

Životní prostředí se neustále mění. Co nám pomáhalo v minulých letech, není až tak účinné dnes. Vývoj nových technologií se promítá nejenom do životního prostředí, ale současně s tím jde také v ruku v ruce vývoj homeopatie. Díky tomu je možné pomocí homeopatie vyřešit potíže dnešní doby. Neléčíme homeopatií tedy jen kašel, rýmu, nachlazení, záněty, ale všechny současné zdravotní potíže, včetně otravy organismu toxickými látkami. Homeodetox 23, který je nejaktuálnější a připravený podle nejnovějších poznatků, je tím, co potřebujeme pro léčení potíží. Běžné detoxikace již totiž nepomáhají. Nejsou pro detoxikaci od rtuti, olova účinné a nezvládnou již řešit následky onemocnění Covid 19  (omicron), nebo nadváhu z důvodu zanesení těla toxiny... prostě na nové potíže jsou nové metody. 

Homeopatická detoxikace

On-line kurz HomeoDetox doporučuji pro rychlou úlevu od bolestí a potíží, pro získání nové energie a také pro hubnutí nadbytečných kilogramů.

JIŽ ŽÁDNÉ AKNÉ, EKZÉMY, BOLESTI, ALERGIE, OPARY, BRADAVICE, PADÁNÍ VLASŮ, DEPRESE, BOLESTI, OTOKY... nemoci mizí tím, jak se tělo čistí a zbavuje toxických látek, jedovaté rtuti, olova a parazitů.

PŘÍJEMNÁ A NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU - HOMEODETOX vám pomůže s vyléčením celé řady zdravotních potíží, a co víc, díky homeopatické detoxikaci budete nejenom zdravější, ale také šťastnější a v psychické pohodě... 

POKUD VÁS TRÁPÍ NAVÍC NADBYTEČNÉ KILOGRAMY - TAK VÁM HOMEODETOX 23  pomůže  

Myslíte, že vaše běžná detoxikace vám stačí pro udržení zdraví?

Možná si myslíte, že vám stačí vaše běžná detoxikace, ale většinou tomu tak není proto, protože vaše detoxikace neumí odstranit z vašeho organismu jedovatou rtuť, olovo a další toxické látky. Pak se vám zdá, že pro své zdraví děláte maximum, ale výsledek nemáte. Jakou detoxikaci tedy potřebujete? Aby se odstranily z organismu jedovaté kovy a toxiny, je nutné alespoň jednou za rok provést důkladnou homeopatickou detoxikaci (HomeoDetox) Pomůže vám HomeoDetox 23, který je jiný než jiné běžné homeopatické či jiné detoxikace. Je to jednička pro vyčištění těla. A co navíc? Tato detoxikace je příjemná a hlavně účinná.

Co dobrého vám HomeoDetox přinese?

 • Odstraní bolesti svalů, kloubů, páteře, nohou, zad, ramen
 • Zbavíte se bolesti hlavy a migrén
 • Odstraníte celou řadu zdravotních potíží (viz. seznam pod videem)
 • Budete se cítit mnohem lépe - omládnete
 • Vaše pokožka bude zdravá a bez ekzémů a kožních potíží
 • Vaše vlasy přestanou padat a budou mít tu nejlepší péči
 • Budete mít lepší náladu, žádné deprese a úzkosti
 • Celkově se budete cítit mnohem lépe, než před detoxikací.
 • Zbavíte se nadbytečných kilogramů
 • S HomeoDetoxem budete zdravější, krásnější, ale také šťastnější a v psychické pohodě... 

Jak je to bez HomeoDetoxu? 

Jaké problémy máte, nebo můžete očekávat?

 • Organismus plný toxických látek
 • Bolesti těla a mnohdy i velmi vážné nemoci
 • Nevolnost, motání hlavy, žaludeční potíže, průjmy,
 • Kožní potíže, ekzémy, alergie
 • Slabé nebo vypadané vlasy
 • Deprese, úzkosti, psychické ataky, nervozita, roztěkanost, nesoustředěnost
 • Lenost, prokrastinace, velká únava, nespavost
 • Velké vyčerpání a snížená odolnost proti nemocem
 • Obezita

Jak se budete cítit s HomeoDetoxem?

 • Od začátku budete mít více energie
 • Nemusíte se obávat prvotního zhoršení, jak je to u jiných detoxikací
 • HomeoDetox čistí vaše tělo pozvolna, příjemně a bez vedlejších účinků

Kurzem vás provede Věra Hanáková, LL.M. & MBA,  profesionální členka Slovenské komory homeopatů, autorka kurzu, zakladatelka Hanak's Homeopathy help.cz.

Co o  příjemné homeopatické detoxikaci HomeoDetox říkají absolventi kurzu?

Po 30 ti denním užívánání se cítím v dobré kondici i náladě, jsem i malinko lehčí na váze, věřím že kilečka půjdou ještě dolů . Děkuji na příjemná tělová mlíčka a sprchový gel, který jsem hlavně uživala na místa postižená pásovým oparem. už jsem se z něho vyléčila a menší jizvičky potírám měsíčkovým chytým krémem. Děkuji za jeho doporučení, je opravdu na pokožku skvělý.
Milena Dvořáková
Děkuji za úžasný kurs, který je pro mne velmi zajímavý a také za Vaše homeopatické přípravky. Vlastně jsem se s homeopatií setkala dříve jen zřídka, ale věřím, že je účinná a první výsledky již sama na sobě vidím a cítím, a začaly ji užívat také i moje děti.
Marie Hurytová
Já jsem moc spokojená s detoxikaci cítím se skvěle mám víc energie zlepšili se mi nehty a taky mizí kruhy pod očima. Vnímám vnitřní pohodu a klid. Moc děkuji že jste a věnujete čas všem co to potrebuji těším se ns další zkušenosti s láskou Miluše
Miluše Štádlerová
Bylo to na podzim, kdy jsem se cítila velice unavena a do toho u mne proběhl pásový opar, který jak víte je velice nepříjemný.Tak jsem si objednala u Vás detoxikační kůru a velice rychle vše začalo působit.Jak úžasný spchový gel, tak mléčka,která jsem si pravidelně objednávala a.také jsem vyzkoušela mléko na zpevnění pleti a úžasný šampon ve kterém by jsem chtěla pokračovat.Nemohu přesně určit co mi pomohlo ale určitě vím, že v zimě a ted v době korony jsme více náchylní na změny počasí ,nedostatek slunce apod. a tak jsem byla ráda,že mi Váš program pomohl.Děkuji
Jaroslava Ostrá
Užívám homeopatika dle třetí lekce. Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená, přestože třikrát týdně cvičím.
Božena Pachlová
Při homeopatické detoxikaci se cítím daleko lépe. Dobře spím, nejsem tak vzteklá, ale jsem daleko klidnější,také pružnější a počáteční svědění kůže mi též zmizelo. Dříve mě ledacos rozhodilo a naštvalo. Nyní mě některé věci i rozesmějí, které mě dříve rozzlobily. Celkově se cítím daleko lépe. Děkuji za vše.
Jaroslava Kupková
Mohu vám říci, že je mi čím dál tím lépe po užívání léků již třetí měsíc. Nemám problémy se zažíváním, v noci dobře spím a i pokožku mám lepší. Jsem plná energie a těším se na každý další den. I moje duševno je klidnější, hned tak mě něco nerozzlobí.A záda také polevují. Jsem ráda za účast v kurzu.
Pavla Maděrová
Musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější..... Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila.
Marie Kuchařová
Začala jsem s 3.lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku.Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě dobře spím,mám spoustu elánu,dobrou náladu,víc se směju,chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků,ale vždy musím někde ubrat abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat,ale vůbec mi to nevadí když něco odložím,tvoření mě neskutečně nabíjí a tak je mi fajn a to je pro mě to nejdůležitější.Také používám současně nějaká mlíčka a tak to všechno dohromady mi dělá moc dobře.Šampon je super ve spojení s kondicionérem,který vlasy krásně vyhladí,oboje tak nádherně voní a tak je ve sprše krásný relax,nasávám tu vůni a je mi fajn. Přeji mnoho úspěchů v práci i v osobním životě
Pavla Míčová
Mám za sebou první dva týdny 1. lekce on-line kurzu HomeoDetox (začala jsem o týden později), ale i tak se na mně již projevují účinky homeopatického léku v kombinaci s tělovými mléky a sprchovým gelem. Skutečně se cítím klidnější a tak nějak srovnanější.
Vlasta Bláhová

Toxické látky ze záření počítačů a elektrotechniky

Každý z nás je  vystaven záření. Tento problém se týká všech!  Po nějakém čase se nám v těle ukládá ze záření jedovatá rtuť, která způsobuje různé zdravotní potíže. Více o této problematice najdete v článku: Otrava rtutí aneb Jak zvládnout nebezpečné „modré záření“ počítačů bez zdravotních potíží?

TIP: Odstraňte z organismu toxické látky.

Je to základ pro vaše zdraví, krásný vzhled pokožky, proti padání vlasů, udržení štíhlosti a pro zachování duševní pohody.

Pro koho je HomeoDetox vhodný?

HomeoDetox je vhodný pro dospělé, těhotné a kojící ženy, seniory. Mohou jej používat i děti od 7 let pod dohledem rodičů. 

Detoxikujete se správně?

Většinou si myslíte, že se detoxikujete správně, ale není to tak.

Běžné detoxikace na jedovatou rtuť a olovo totiž neúčinkují správně.

Proto jste náchylní k nemocem a trpíte různými bolestmi.  

 

Řešíte své potíže správně?  

 

Zdravotní potíže řešíte většinou antibiotiky a chemickými léky od bolesti, čímž si tělo ještě více zanášíte. Dostáváte se pak do zamotaného kruhu, kdy už ani prášky od bolesti neúčinkují správně a antibiotická léčba vám od vašich potíží neulevuje, ale přitěžuje.

Vaše tělo je totálně ucpáno a začíná koloběh nemocí a bolestí. 

Nejčastější problémy, které řešíme HomeoDetoxem

HomeoDetoxem jsme vyřešili především nejvíce bolestí, protože se vyčištěním organismu zlepšuje pohyblivost a pružnost svalů a kloubů. Nejčastěji tedy řešíme bolesti, dále pak kožní potíže, alergie, záněty, psychické potíže, nespavost a padání vlasů. 

Verze 23 je připravena nyní podle nejnovějších vědeckých poznatků také pro odstranění přebytečných tuků.

 

Jaké jedy můžete mít v organismu?

Humánní karcinogeny s dostatečně prokázaným účinkem na základě epidemiologických studií u lidské populace.

rtuť, olovo, azbest, benzen, berylium, nikl, kadmium, minerální oleje, dehet, saze, PAU, vinylchlorid, aromatické aminy, ionizující záření, radon, radium, formaldehyd, tabákový kouř, virus hepatitidy B a C, UV. 

Co pomáhá proti bolesti a dalším potížím? Co se nejvíce osvědčilo našim pacientům?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

On-line kurz HomeoDetox 23 je připraven pro odstranění toxických látek z organismu, jedovaté rtuti, olova..., které způsobují tyto zdravotní potíže

alergie, atopický ekzém, astma, dna, různé formy zánětů (zánět trojklanného lícního nervu, zánět šlach, zánět křečových žil, zánět dutin, gynekologický zánět, zánět dělohy, zánět zubu, zánět kloubů, zánět ledvin, zánět průdušek), motání - točení hlavy - kinetóza, chronický kašel, patní ostruha, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, brnění prstů, záněty močového měchýře, různé formy depresí, slabé žíly - hemeroidy, křečové žíly, chronické záněty tlustého střeva, chronická únava, chudokrevnost, kožní vyrážky a  ekzémy, bradavice, polypy, myomy, opary, pásový opar, genitální opar, malátnost, motání hlavy, stres, strach, deprese, nedoslýchavost, neplodnost a opakované potraty, nervozita, nespavost, zvracení - nevolnost, pocení, poruchy vidění a další poruchy centrální nervové soustavy, poruchy soustředění, poruchy paměti, poruchy zraku, průjmy, velkou únavu, různé formy strachů, sucho v ústech, svědění kůže, třes končetin, třes očních víček, necitlivost končetin, vysychání oční sliznice, závratě, zvýšenou sekreci slin, zvýšení krevního tlaku, změna chování, nerozhodnost, lhostejnost, lekavost, ztráta paměti, poruchy řeči, poruchy rovnováhy, otoky plic, oslabení imunity, roztroušená skleróza, kandidózní infekce, závažné poškození ledvin a jater, hemeroidy, ztráta chuti k jídlu, křeče v žaludku, chronické bolesti zad a kloubů, nízké reakční schopnosti, třes rukou, poruchy srdečního rytmu, tinnitus - šelesty v uších, studené končetiny, kovová chuť v ústech, bronchiální astma, parkinsonismus, opary, poruchy vidění, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, vlasy bez lesku, plešatost - vypadávání vlasů, chudokrevnost, chronické ekzémy (neurodermitis), paradontóza, chronická kandidóza, chronické onemocnění ledvin, revmatismus, obezita


A JAK TO V ON-LINE půlročním KURZU HOMEODETOX CHODÍ?

Ihned obdržíte instrukce k první lekci e-mailem a v pohodě domova ihned začínáte.

Jen se přihlásíte a ihned získáte první lekci, abyste mohli začít ihned.

Poštou během pár dnů pak obdržíte dárkový balíček. 

HOMEODETOX 23- příjemná HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE od rtuti, olova, toxických látek a parazitů pomáhá malým i velkým pacientům. Léčí akné, ekzémy, padání vlasů, opary, deprese, kašle, rýmy, bolesti a další mnohem závažnější onemocnění. Tam kde si lékaři již neví rady, tam pomáhá léčba "hanaks-homeopathy", kterou jsem ve své "laboratoři" ověřila krok za krokem a získala tak výčet toho nejlepšího, co skutečně pomáhá. Nespokojila jsem se pouze s tím, co se běžně vyučuje, ale do homeopatie jsem dala mnohem více. Je to má láska, dar, empatie..., která mi umožňuje cítit bolesti i radosti druhých, provádět osobní diagnózu i na dálku, vnímat energii lidí i energii léků, které s nimi souznějí a které dokáží vyléčit konkrétní zdravotní potíže. Vše s láskou věnuji svým malý i velkým pacientům. Hanáková Věra, homeopat

Ihned po přihlášení obdržíte dárkový balíček s nejosvědčenějšími produkty Hanak's Homeopathy.

Dárkový balíček k on-line půlročního kurzu HOMEODETOX

Doručíme vám 9 dárků v dárkovém balíčku a můžete hned začít s příjemnou detoxikací

 • 2x dárek Cannabis tělové mléko Hanaks Homeopathy 50ml (eventuelně větší balení 1x100ml)
  nejoblíbenější tělové mléko pacientů HanaksHomeopathy pro detoxikaci
 • 2x dárek Hanaks tělové mléko Cannabis s konopným olejem 100ml
  osvědčeně tělové mléko připravené pro kurz detoxikace
 • 2x dárek Hanaks Detox Castanum sprchový gel 200ml
  nejoblíbenější sprchový gel pacientů HanaksHomeopathy
 • 1x BONUSOVÁ lekce LIKVIDACE PARAZITŮ zdarma
  tu obdržíte ve 3. lekci
 • 1x dárek mycí žínka
 • 1x dárek chytrá mastička
  nejosvědčenější chytrá mastička pacientů HanaksHomeopathy

Co vstupem do kurzu homeopatické detoxikace krok za krokem ještě získáte?

Osvědčený návod na detoxikaci od první až do šesté lekce, odborný dohled a každodenní možnost porady v on-line ordinaci

Bezpečně se necháte vést krok za krokem v jednotlivých lekcích. V každé lekci budete mít srozumitelný návod a odborný dohled nad vaší léčbou. Získáte jistotu, kterou Vám mohu dát, protože mám zkušenosti od roku 1991 a nejsem pouze prodejcem léků. V lékárnách si můžete léky zakoupit, ale v kurzu získáte navíc také odborný dohled nad vaší léčbou. Jsem tady proto, abych vám pomohla kdykoliv budete potřebovat.

Získáte nejlepší homeopatickou léčbu která Vám pomůže zbavit se Vašich potíží, které Vás trápí.

Krok za krokem, od první až do 6 lekce si vyčistíte tělo od nahromaděných jedů. Budete se cítit příjemně a budete mít také více energie a síly.

Již žádné bolesti a deprese.

Příjemná léčba alergií a dalších potíží Příjemná homeopatická detoxikace Vás zbaví bolestí a současně také vyléčí psychiku. Homeopatická detoxikace je nejlepší způsob, jak se zbavit depresí, jak vyléčit alergie a celou řadu dalších potíží.Je pro lepší náladu, radost, pohodu. Žádné alergické potíže, ty zmizí v okamžiku, kdy bude tělo řádně vyčištěné.

Již žádné kožní potíže

Akné. ekzémy a další kožní potíže zmizí. Základem je důkladná homeopatická detoxikace.

Každý měsíc budete mít osvědčený homeopatický lék

který si jednoduše kdykoliv opakovaně objednáte,

Každý měsíc obdržíte jednu lekci,

celkem tak budete mít 6 lekcí díky kterým své tělo zbavíte všech usazenin, toxických látek, jedů, které Vám ubližují

Každý měsíc budete mít SPECIÁLNÍ DETOXIKACI KROK ZA KROKEM

srozumitelnou, jednoduchou a hlavně osvědčenou. Vyřešíte si potíže, které Vás trápí a získáte více zdraví i krásy.

V 1. lekci kurzu získáte nejlepší lék přinášející rychlou úlevu

Budete mít k dispozici lék, který pomáhá proti vyčerpání, pomůže rychle odstranit následky přepracování, dodá energii, zbaví Vás případných žaludečních potíží, pročistí organismus, což je základ pro léčbu alergií, akné, zánětů.... a také změní náladu k lepšímu.

V 2. lekci kurzu získáte nejlepší lék pro krásu i zdraví

Budete mít k dispozici super lék, který toho umí velice mnoho. Pomůže Vám s detoxikaci, zbaví sklíčenosti, smutku, starostí, vyléčí kožní potíže, bolesti kloubů, a pomůže pro krásu vlasů i pokožky.

V dalších lekcích se budete krok za krokem stávat zdravějšími a krásnějšími

V dalších lekcích získáte přístup K BONUSOVÝM NABÍDKÁCH, K NEJNIŽŠÍM CENÁM... Detoxikací krok za krokem to vše začíná. Přihlaste se a využijte všech výhod. Máte se na co těšit!

+ POMOC, PODPORA, PORADENSTVÍ v on-line homeopatické ordinaci

Připojte se k nám, využijte zkušeností druhých. Nenechejte nemoci, aby Vám znepříjemňovaly život.

Prožívejte život v radosti, štěstí, zdraví a kráse. To vše můžete mít a DETOXIKACÍ TO ZAČÍNÁ.

Co bude následovat po přihlášení?

Po přihlášení (zaplacení kurzu )  on-line kurzu získáte přístup do Vaší členské sekce. Ihned obdržíte e-mailovou zprávu,  kde budete mít již vstup do vaší první lekce. Tu si v klidu domova přečtete, seznámíte se s prvním homeopatickým lékem, který je určený pro zahájení detoxikace. Poštou Vám přijde ode mne balíček s instrukcemi a dárky.  Začnete se léčit příjemně a bezbolestně.  Nemusíte se ničeho obávat. Žádné bolesti, žádné nepříjemné stavy, jako je to u jiných detoxikačních metod. Od prvního okamžiku se budete cítit příjemně.  Všechny vaše potíže budete léčit příjemně pomocí homeopatie. Ta je jedinečná.

Připojte se k nám, využijte zkušeností druhých. Nenechejte nemoci, aby Vám znepříjemňovaly život. Prožívejte život v radosti, štěstí, zdraví a kráse. To vše můžete mít a DETOXIKACÍ TO ZAČÍNÁ.

Dárkový balíček k on-line půlročního kurzu HOMEODETOX

Také už víte, že je pro zdraví důležité zbavit se jedů?

 • Zbavte se jedů
  a to těch fyzických (např. smog, záření z počítačů...) a psychických (např. otrava z nepříjemných lidí)
 • Zlepšete si náladu
  protože díky dobré náladě se budete rychleji léčit a budete mimo jiné i krásnější
 • Upevněte zdraví
  Ve zdravém těle zdravý duch. Základ pro zdraví je detoxikace a ani nebolí (nebo raději operace?)
 • Zažeňte bolesti
  To bez pořádné homeopatické detoxikace nepůjde.
 • Žijte příjemný život
  S homeopatickou detoxikací Vám bude příjemně hned od prvního dne. Žádné nevolnosti, jako u jiných detoxikací. Ale více energie, lepší nálada, příjemné používání.
 • Staňte se krásnějšími
  Díky detoxikaci budou vaše vlasy a pokožka neodolatelně krásné
 • Zbavte se nadbytečných kilogramů
  S HomoeDetoxem 23 to půjde mnohem snadněji

A jaké jsou ještě další důvody proč se co nejrychleji detoxikovat?

Protože je to jediný způsob jak přežit v době, kdy je kolem nás spousta toxických látek, těžkých kovů a jedovaté rtuti. 

Je to způsob, jak si uchovat zdraví i v podmínkách, kdy jsme každodenně vystaveni "modrému záření" z počítačů,  kdy na náš zdravotní stav negativně působí mobilní telefony a přemíra toxických látek.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo se nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné zdravotní potíže.

To je smutné, ale, můžeme se tomu všemu účinně bránit

...můžeme se každý den příjemně detoxikovat 

...nemusíme čekat na vážné potíže nebo smrt, kterou to v mnoha případech končí 

 

Můžeme na to jít radostně a bezpečně. Příjemná homeopatická detoxikace nám pomůže.

Základem je homeopatická detoxikace, protože jiné detoxikační metody neúčinkují zcela správně.

V on-line kurzu se můžete nechat vést krok za krokem.

Můžete se léčit příjemně v pohodlí vašeho domova to ihned po přihlášení.

Užijte si radost z pohybu bez bolesti a omezení

 Detoxikace je jedinečná možnost, jak se pobybovat bez bolestí i ve vyšším věku. Pokud vás tedy trápí bolesti kloubů, otoky, máte různé záněty, neváhejte a vstupte do on-line kurzu HomeDetox. Budete opět bez bolestí a potíží.

Již během 1-2 dnů se můžete začít detoxikovat prvním homeopatickým lékem, který je super. Jaký to bude? Ihned zjistíte po vstupu do 1. lekce kurzu.  Kde jej zakoupíte? V lékárnách za cenu cca 80,-Kč. Jak bude účinkovat? Jak se užívá a které nemoci umí vyléčit? To všechno se dozvíte již v 1. lekci kurzu, ale než vyplníte přihlášku, tak si můžete ještě přečíst, co o příjemné detoxikaci absolventi kurzu.

HomeoDetox 23 je chytrý on-line kurz s nejosvědčenějšími produkty Hanak's Homeopathy.

 

HomeoDetox je jiný, než ostatní detoxikační metody,

protože váš organismus nezatěžuje,
ale naopak posiluje.

Při detoxikaci tedy nemáte žádné nepříjemné pocity, ale máte více energie.
V on-line kurzu HomeoDetox vaše nemoci a potíže doslova mizí.    
 

Jak poznáte otravu olovem?

Typickými příznaky otravy olovem jsou bledost obličeje a rtů, zácpa a nechuť k jídlu, kolika, chudokrevnost, bolesti hlavy, křeče, zánět ledvin, poškození mozku a poruchy centrálního mozkového systému.

Příjemná homeopatická detoxikace

On-line kurz Homeodetox 23 Vám poskytne OSVĚDČENÝ NÁVOD KROK ZA KROKEM pro vyčištění Vašeho organismu, nemusíte již hledat žádné jiné detoxikační metody, nebo platit za homeopatické konzultace.

Příjemně a pohodlně se zbavíte všech nečistot, toxinů a jedovatých látek v těle.

Bude to Vaše příjemná cesta za zdravím i krásou a nebudete se muset obávat, že něco nezvládnete.

6ti měsíční kurz s návody na půlroční detoxikaci homeopatickými léky je velmi srozumitelný a můžete tedy začít ihned. 

Každý měsíc dostanete vždy jednu lekci s podrobným a srozumitelným návodem.

Tento kurz Vám pomůže zbavit se potíží, které Vás trápí a stát se zdravějšími a krásnějšími. Těším se na vás uvnitř kurzu.  Hanáková Věra, homeopat, autorka

Pro zbavení se potíží a udržení skvělé fyzické i psychické kondice doporučuji používat každodenně.

Nejčastější otázky

Co je to HomeoDetox?

HOMEODETOX je příjemná homeopatická detoxikace - je to chytrý ON-LINE KURZ, PRO RYCHLOU ÚLEVU OD BOLESTÍ A CELÉ ŘADY ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ s nejosvědčenějšími produkty Hanak's Homeopathy pro detoxikaci organismu.

Pro koho je vhodný?

HomeoDetox je vhodný pro dospělé, těhotné a kojící ženy, seniory. Mohou jej používat i děti od 7 let pod dohledem rodičů. 

Kterých potíží se zbavím?

HomeoDetox je určen pro vyčištění organismu od jedovaté rtuti, která je příčinou těchto potíží a nemocí: alergie, atopický ekzém, astma, dna, různé formy zánětů (zánět trojklanného lícního nervu, zánět šlach, zánět křečových žil, zánět dutin, gynekologický zánět, zánět dělohy, zánět zubu, zánět kloubů, zánět ledvin, zánět průdušek), motání - točení hlavy - kinetóza, chronický kašel, patní ostruha, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, brnění prstů, záněty močového měchýře, různé formy depresí, slabé žíly - hemeroidy, křečové žíly, chronické záněty tlustého střeva, chronická únava, chudokrevnost, kožní vyrážky a  ekzémy, bradavice, polypy, myomy, opary, pásový opar, genitální opar, malátnost, motání hlavy, stres, strach, deprese, nedoslýchavost, neplodnost a opakované potraty, nervozita, nespavost, zvracení - nevolnost, pocení, poruchy vidění a další poruchy centrální nervové soustavy, poruchy soustředění, poruchy paměti, poruchy zraku, průjmy, velkou únavu, různé formy strachů, sucho v ústech, svědění kůže, třes končetin, třes očních víček, necitlivost končetin, vysychání oční sliznice, závratě, zvýšenou sekreci slin, zvýšení krevního tlaku, změna chování, nerozhodnost, lhostejnost, lekavost, ztráta paměti, poruchy řeči, poruchy rovnováhy, otoky plic, oslabení imunity, roztroušená skleróza, kandidózní infekce, závažné poškození ledvin a jater, hemeroidy, ztráta chuti k jídlu, křeče v žaludku, chronické bolesti zad a kloubů, nízké reakční schopnosti, třes rukou, poruchy srdečního rytmu, tinnitus - šelesty v uších, studené končetiny, kovová chuť v ústech, bronchiální astma, parkinsonismus, opary, poruchy vidění, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, vlasy bez lesku, plešatost - vypadávání vlasů, chudokrevnost, chronické ekzémy (neurodermitis), paradontóza, chronická kandidóza, chronické onemocnění ledvin, revmatismus.

Za jak dlouho uvidím výsledky

Ačkoliv je HomeoDetox půlroční on-line kurz, první výsledky lze vidět již po 60ti dnech detoxikace, někdy i dříve.

Jak se budu cítit při detoxikaci?

Během celé detoxikace se budete cítit velmi příjemně. Od začátku budete mít více energie. V 1. lekci díky homeopatii budete klidnější a vyrovnanější. Bez schvácenosti organismu, nevolnosti či stresu.

Není to složité?

Vše je jednoduché, srozumitlené i pro začátečníky.

Kdy mi dojde balíček HomeoDetox?

Hned po přihlášení se do kurzu.

Budu platit ještě něco?

Ne, nic dalšího nebudete platit.

Kdo mi pomůže, když něco nebudu vědět?

Pomoc a každodenní podporu máte zdarma. Jsem vám kdykoliv k dispozici v on-line poradně a v prac. dny na telefonu 722 714 001

Myslíte, že vaše běžná detoxikace vám stačí pro udržení zdraví?

Možná si myslíte, že vám stačí vaše běžná detoxikace, ale většinou tomu tak není proto, protože vaše detoxikace neumí odstranit z vašeho organismu jedovatou rtuť, olovo a další toxické látky. Pak se vám zdá, že pro své zdraví děláte maximum, ale výsledek nemáte. Jakou detoxikaci tedy potřebujete? Aby se odstranily z organismu jedovaté kovy a toxiny, je nutné alespoň jednou za rok provést důkladnou homeopatickou detoxikaci (HomeoDetox) Pomůže vám HomeoDetox, který je jiný než jiné běžné homeopatické či jiné detoxikace. Je to jednička pro vyčištění těla. A co navíc? Tato detoxikace je příjemná a hlavně účinná.

Jak poznám otravu olovem?

Typickými příznaky otravy olovem jsou bledost obličeje a rtů, zácpa a nechuť k jídlu, kolika, chudokrevnost, bolesti hlavy, křeče, zánět ledvin, poškození mozku a poruchy centrálního mozkového systému.

OBJEDNÁVKA HOMEODETOX 23