Jak trvale snížit vysoký krevní tlak?

DALŠÍ TIPY PRO SNÍŽENÍ KREVNÍHO TLAKU:

Eliminujte negativní emoce, pokud je váš vysoký krevní tlak způsobený psychickým přetížením

Odstraňte se svého života všechny negativní emoce. Zapomeňte na vztek, strach. stres , smutek, zklamání a další negativní emoce. Udržujte se v klidu a pohodě. K tomu vám pomůže úžasná homeopatie, která zklidní vaše emoce tak, že se budete cítit příjemně, bezpečně a klidně.

Jezte potraviny, které napomáhají snižovat krevní tlak

Udělejte si ve svém jídelníčku místo na potraviny, které snižují krevní tlak. Jsou to česnek, skořice, banány a jídla s velkým obsahem čerstvého ovoce a zeleniny. Pijte dostatečné množství vody.

Zbavte se nadváhy

Lehce se to řekne, ale když trápí nadváha mnoho let, pak i hubnutí je výkon. Obzvláště po padesátce se nehubne tak lehce, jako ve dvaceti. Organismus si dokáže tvrdošíjně zadržovat tuky. Pro hubnutí pak musíte mít takové homeopatické léky, které vám pomohou spalovat tuky. Skvělé na tom je ovšem právě to, že tyto homeopatika současně snižují vysoký krevní tlak.

Vyčistěte si organismus od toxických látek a těžkých kovů

Když jste v klidu a pohodě, máte váhu tak akorát a přesto vás trápí vysoký krevní tlak, tak na vině budou těžké kovy. Především jedovatá rtuť a olovo. Pokud z organismu odstraníte tyto jedy, budete opět fit a bez potíží. V tomto případě vám pomůže půlroční on-line kurz HomeoDetox. Tedy nic tak rychle na trvalé snížení vysokého krevního tlaku není. Chce to čas a pravidelnou detoxikaci po dobu minimálně půl roku.

Ale pokud máte vysoký krevní tlak jen z rozčilení, pak je řešení rychlejší. Prostě se jednoduše hoďte do klidu a nenechejte se rozčilovat.

Zase se to lehce řekne, ale i k tomu potřebujete chytrého pomocníka, který vám pomůže se uklidnit v okamžiku, kdy vám to prostě nejde. Můžete ovšem použít homeopatii pro dosažení klidu a pohody. V e-shopu máte celou řadu produktů pro psychickou pohodu, láskyplnou auru, lepší spánek, proti stresu, strachu, smutku či zklamání, pro pozitivní myšlení a radost ze života.

Pokud máte v životě samé potíže, které vám nedovolují být v klidu, tak pak se nabízí další možnosti jak se uklidnit. Například změnit nefungující životní návyky, postupně odstranit všechny stresující okolnosti (pokud to jde), nebo se opětovně spolehnout na homeopatii a použít takové homeopatické léky, které vám pomohou vyrovnat se se situacemi, které nejdou změnit.

Potřebujete pomoci snížit vysoký krevní tlak?

Rychlá pomoc

V on-line poradně vám přímo vyhledám homeopatický lék, který vám dokáže snížit váš vysoký krevní tlak, nebo připravím vám Help balíček pro rychlou pomoc od potíží.

Případ ženy 64 let

Mám vysoký krevní tlak. Téměř každý večer mě bolí hlava jako střep. Celou noc vůbec nespím. Chvilku ležím na zádech, ale je to horší a navíc mě postel tlačí, tak si sednu v kuchyni a prohlížím si recepty na počítači. Pak se projdu po domě a jdu si zase lehnout. Ale nespím, tak zase vstanu.

Trvá to skoro už 14 dnů. Jsem z toho všeho rozlámaná a velmi unavená. Těžce se mi dýchá, cítám se slabě a je mi nevolno od žaludku. Zkoušela jsem na spánek Arniku montanu, ale ta mi nepomohla. Jsem z toho smutná a podrážděná. Poradíte mi něco?

Jak to dopadlo?

Podle symptomů (nespavost, ležení na zádech zhoršuje, únava, smutek, podrážděnost, citlivost na bolest) jsem provedla pacientce polární analýzu a vyšel homeopatický lék Chamomilla. Vzala jsem tento homeopatický lék v úvahu jako jeden z možností pro zlepšení, ale Help balíček jsem sestavila s těch nejosvědčenějších produktů pro vyčištění a posílení organismu, což jsem považovala za velmi nutné vzhledem k vysokému krevnímu tlaku, bolestem hlavy a tím také vzniklé nespavosti, únavě a následné nevolnosti.

Pacientka se po týdnu cítí mnohem lépe. Spí a má chuť na jídlo. Již ji není nevolno. Největší zlepšení ale nastalo za dalších 14 dnů. Výrazně se jí zlepšilo dýchání. Začala chodit na procházky. Krevní tlak má sice ještě vyšší, ale již ne tak vysoký jako předtím. Ví, že je to zatím velmi krátká chvíle, že vše bude postupně lepší a lepší. Je ale velmi odpočatá a spokojená.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře