Případ: Vysoký krevní tlak, žena 64let

Do on-line ordinace napsala žena 64let.

Mám vysoký krevní tlak. Téměř každý večer mě bolí hlava jako střep. Celou noc vůbec nespím. Chvilku ležím na zádech, ale je to horší a navíc mě postel tlačí, tak si sednu v kuchyni a prohlížím si recepty na počítači. Pak se projdu po domě a jdu si zase lehnout. Ale nespím, tak zase vstanu.

Trvá to skoro už 14 dnů. Jsem z toho všeho rozlámaná a velmi unavená. Těžce se mi dýchá, cítím se slabě a je mi nevolno od žaludku. Zkoušela jsem na spánek Arniku montanu, ale ta mi nepomohla. Jsem z toho smutná a podrážděná. Poradíte mi něco?

Podle symptomů (nespavost, ležení na zádech zhoršuje, únava, smutek, podrážděnost, citlivost na bolest) jsem provedla pacientce polární analýzu a vyšel homeopatický lék Chamomilla. Vzala jsem tento homeopatický lék v úvahu jako jeden z možností pro zlepšení, ale Help balíček jsem sestavila s těch nejosvědčenějších produktů pro vyčištění a posílení organismu, což jsem považovala za velmi nutné vzhledem k vysokému krevnímu tlaku, bolestem hlavy a tím také vzniklé nespavosti, únavě a následné nevolnosti.

Pacientka se po týdnu cítí mnohem lépe. Spí a má chuť na jídlo. Již ji není nevolno. Největší zlepšení ale nastalo za dalších 14 dnů. Výrazně se jí zlepšilo dýchání. Začala chodit na procházky. Krevní tlak má sice ještě vyšší, ale již ne tak vysoký jako předtím. Ví, že je to zatím velmi krátká chvíle, že vše bude postupně lepší a lepší. Je ale velmi odpočatá a spokojená.

Rychlá pomoc

V on-line poradně vám přímo vyhledám homeopatický lék, který vám dokáže snížit váš vysoký krevní tlak, nebo připravím vám Help balíček pro rychlou pomoc od potíží.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře