Dnes řešíte bolest kloubů…Jak jednoduše léčit artrózu pomocí homeopatie?

Co pomáhá proti bolesti kloubů?

Proti bolesti kloubů mi nejvíce pomohla detoxikace HomeoDetox. Používala jsem sprchový detox a tělové mléko detox pravidelně. První měsíc nastalo mírné zlepšení a druhý měsíc jsem zaznamenala výraznou změnu. Pohybovala jsem se po bytě bez bolesti a pak jsem začala chodit i na delší procházky zcela bez bolesti.

Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti… Bolet odchází ihned po natření. Děkuji Zorka Z.

Detox proti bolesti kloubů mi pomáhá. Bez něj si už nedovedu představit pohyb. Tak se mohu pohybovat celý den, už nemám velké bolesti.

Léčba artrózy homeopatickými léky

Z homeopatických léků jsou pro léčbu artrózy vhodné Schüsslerovy soli. Pohodlnější a komplexnější  léčba je pomocí příjemné homeopatické detoxiakce – HomeoDetox.   

V lékařské terminilogii je OA (osteoartritida- artróza) heterogenní skupina onemocnění kloubů v různých lokalizacích s podobným klinickým průběhem. Primárně jde o degenerativní onemocnění. V anglosaské literatuře se přesto setkáme s označením osteoarthritis, ačkoliv zánět kloubů (artritida) nebývá vždy přítomen a vzniká druhotně. Veřejnost běžně hovoří o artróze, označení osteoartróza je však přesnější, neboť onemocnění nepostihuje jen strukturu samotného kloubu, ale i přilehlé kosti. Pojmy artróza, osteoartróza a osteoartritida označují stejné onemocnění.

Z homeopatických léků jsou pro léčbu artrózy vhodné Schüsslerovy soli.

 

1. pro nemocné kosti, ale i pro zdravé pomáhá Calcarea phosphorica

2. pro regeneraci chrupavek pak Silicea

3. pro podporu pohybové soustavy a zlepšení stavu kostí, kloubů, šlach a vazivových tkání Calcarea fluorica.

Všechny tři homeopatické léky v nízké potenci CH5-9.

Tato trojkombinace je výborným, ale základním řešením pro léčbu artrózy (osteoartrózy) a osteoporózy, a samozřejmě také pro zdravé zuby. Užívá  se 5 kuliček 3x denně, léčba je dlouhodobá  a je tedy nutné nakoupit těchto léků velké množství.

 

 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám