Jak jednoduše a rychle vyléčit akné pomocí homeopatie?

Akné dokáže velmi potrápit nejenom  mladé, ale mnohdy i dospělé. Objevuje se nejčastěji na obličeji, na ramenou, na horní části hrudi a na hrudi. Někdy je bolestivé, ale vždy pro každého nepříjemné.

Naštěstí lze akné, ale také další kožní potíže velmi úspěšně léčit pomocí homeopatie.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení akné a dalších kožních potíží…

„Zbytečné trápení s akné a dalšími kožními potížemi“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to. 

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Nejvíce děkujete za pleťové mléko proti akné, při kterém se pleť oéčí a vypadá svěží, mladší a zdravější. Po používání se vám již netvoří boláky.  Tělové mléko pomohlo klientům vyléčit také růžovku, která je trápila mnoho let. Již za týden byli vidět první změny v případě, že používali tělové mléko společně s homeopatickou detoxikací. Píší, že jejich pleť je úplně nová. 

Jak jednoduše vyléčit akné pomocí homeopatie?

Nejprve zmíním homeopatické léky, doporučované jinými homeopaty, než prozradím ještě rychlejší a osvědčenější léčbu tělovým (pleťovým)  mlékem 5v1 proti akné.

Homeopatický lék Selenium 15C   a Hepar sulfur 15C  pomáhá snižovat hnisání a sklon k tvorbě žlutavých puspul.

Homeopatický lék Thuya Occidentalis 15C  detoxikuje organismus po užívání hormonální antikoncepce.

Ale pozor! Hepar sulfur, stejně jako Thuya occidentalis způsobuje v počátku zhoršení, což podle mého názoru není ideální řešení. Z praxe vím, že tyto léky v počátku dokáží vyvolat velmi silnou reakci, což může pacienty na počátku léčby zcela odradit.

Osobně bych tyto homeopatické léky svým pacientům nedoporučovala proto, že mi nevyhovuje léčba, která přináší potíže. Proto jsem problém s akné vyřešila zcela jiným, bezpečným, účinným a příjemným způsobem.  Pomocí chytrého tělového(pleťového) mléka s hanaks-homeopathy informacemi pro léčbu akné se akné vyléčí velmi rychle. Použila jsem základ pro léčbu – tělové  pleťové mléko Cannabis,  což bylo ideálním řešením a dodala soubor homeopatických informací pro rychlou léčbu akné. Vzniklé tělové-pleťové mléko nyní léčí pacienty rychle, příjemně a bez počátečního zhoršení, z čehož mám velkou radost. Tělové mléko se používá přímo pod make-up, v poledne se informace vetře pouze do spánků a večer se aplikuje opět na pleť, nebo stačí opět na spánky. Je příjemné, jemné, není mastné, prostě ideální pro problematickou pleť.

Krásná tvářička bez akné, krásné tělo a hlavně příjemná léčba, bez zhoršení, bez nutnosti užívat léky.

Jedna lékovka o obsahu 50 ml vydrží cca na 2 měsíce. Obsahuje komplex hanaks-homeopathy informací pro léčbu akné. Navíc je cenově výhodnější, než léčba homeopatickými léky. Stačí si to jen dobře spočítat.

Kolik stojí léčba akné homeopatickými léky?

Víte, že jedno balení homeopatického léku stojí cca 90,- Kč a vydrží při pravidelném používání 5 dnů? Za měsíc zaplatíte za jeden druh léku tedy 540,- Kč a pokud užíváte tři druhy pro vyléčení akné, pak Vás vyjde měsíční léčba na 1.620,- Kč, což je za dva měsíce 3.240,- Kč.  Příjemnější a mnohonásobně levnější je tělové – pleťové  mléko od Hanaks-homeopathy(c).

Léčba akné homeopatickými léky stojí 3.240,- Kč – pomocí tělového mléka  970,- Kč.

Osvědčené a přitom mnohonásobně levnější řešení

Léčba akné: tělové mléko Cannabis 50ml

Cena není ovšem rozhodující. Rozhodující je fakt, že jsou pacienti spokojeni, vyléčí si akné příjemným způsobem, nezpůsobují si prvotní zhoršení. Jsou v pohodě, šťastní a spokojení.

Odkazy: Nejoblíbenější detoxikace pro zdraví i krásu pleti – HomeoDetox

Autor: Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH,homeopat

POTŘEBUJETE PORADIT?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám