Jak se zbavit lenosti? Co s prokrastinací?

Také rádi lenošíte, spíte, odpočíváte?
Ani se nedivím, lenošení je super, ale…
Pokud jde o lenost – prokrastinaci, tak je to již vážný problém.

Co s tím? Jak odstranit lenost? Jak se zbavit prokrastinace?

Lenost  se v poslední době stala velmi rozšířeným neduhem. V západní Evropě je již tak rozšířená, že se leností zabývá již mnoho psychologů a nazývají jí cizím slovem prokrastinace – odkládání věcí na zítřek a na neurčito. Člověk nemá sebemenší chuť se pouštět do věcí, do činností. Jakákoliv aktivita vzbuzuje u lenivého člověka velký odpor a nezájem. Díky lenosti ovšem člověk nedokáže během dne využít svou energii na tvořivou činnost, ale tato energie se v těle akumuluje.

Tato nespotřebovaná(naakumulovaná) energie je ovšem velmi nebezpečná. Vytváří v člověku napětí, které roste. Velké vnitřní napětí způsobuje pak celou řadu potíží jako je nervozita, výbušnost, psychické vyhoření, slabou vůli, strnulost, přibírání na váze, deprese a ještě větší únavu, než kdyby člověk svou energii nasměroval do aktivní činnosti.

Lenost tedy nepřispívá ani ke zdraví, ani k psychické pohodě. Je nebezpečná a může vyvolat i celou řadu mnohem závažnějších chorob. Je nutné již v počátku lenost zastavit a věnovat se s láskou různým činnostem.

A když už je lenost nesnesitelná a výsledkem je maxi nervozita a všechny ty negativní emoce, pak je dobré nechat si poradit a začít užívat osvědčená homeopatika pro klidu, pohodu, proti stresu, nervozitě, stresu či  vzteku.

Homeopatie je úžasná, na všechny tyto nepříjemné nálady  a blbé emoce má vždy účinné řešení.

Například proti vzteku dospělým a hlavně podnikavým lidem pomáhá Nux vomica, zvolí se správná potence (CH) a hned je klid v rodině i firmě. Ale o více info si raději napište, popište váš problém a najdeme správnou potenci, nebo třeba ještě něco lepšího.

Tak hlavně ať přejde lenost a všechny ty negativní emoce, které vám brání být lepšími, zdravějšími, úspěšnějšími, spokojenějšími, radostnějšími a tak…

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře