Akné na obličeji? Co s pletí pod rouškou?

AKCE proti akné na obličeji a dalším kožním potížím s pletí  pod ochranou rouškou

Potíže s pletí nyní mají i lidé, kteří běžně potíže s pletí namají.

Důvodem je nošení roušky.

Opatření se sice zmírňují, ale nošení roušky zůstává. K tomu teplota stoupá a výsledkem jsou

  • – zapařené tváře
  • – vyrážky
  • – svědící obličej
  • – akné
  • – ekzémy 

Pryč s potížemi, chci mít krásnou pleť!

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém.  Je jednoduše nyní nutné o pleť více pečovat. Nestačí jen běžné krémy, ale hodně pleti pomáhá naše tělové mléko, nebo chytrá mastička Aloe vera.

Na noc proti kožním potížím pomáhá chytrá mastička měsíčková.

Ta dokáže během noci zázraky. 
Nyní nejstačí tedy již běžný krém, ale na řadu se dostávají chytré mastičky, které díky homeopatických informacím mají mnohonásobně vyšší účinky pro zdraví pokožky a vaši krásu.

No a pokud jsou kožní potíže rozsáhlého rázu, a nošením roušky se vše jen ještě více projevilo, tak nezbývá nic jiné, než provést pravidelnou homeopatickou detoxikaci proti kožním potížím.

Naštěstí to není žádná věda, ale příjemná záležitost. Detoxikovat se můžete krok za krokem v on-line kurzu HomeoDetox, který je tím nejoblíbenějším kurzem našich pacientů pro zdraví, krásu  a pohodu.  Doporučuji. Hanáková Věra, homeopat

Více informací a aktuální akci na originální kosmetiku Hanaks-Homeopathy najdete na stránce www.hanaks-homeopathy-help.cz, nebo mi napište do on-line poradny a já vám pošlu odkaz.

Jsem pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radím vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhám vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.