TIP pro rychlou pomoc

Připravuji  Help balíčky pro rychlou pomoc a úlevu od vašich kožních potíží

Vše na míru, přesně podle toho, co vás trápí, bolí, obtěžuje...  

Věra Hanáková, homeopat Hanak's Homeopathy (c)1991

Více informací k Help balíčku

Jak na potíže s pletí pod rouškou - respirátorem?

Nošení roušky a respirátoru nepřispívá pleti a je příčinou mnoha potíží s pletí, jako je například akné vulgaris a další kožní potíže.

Trápí vás akné vulgaris pod respirátorem či rouškou? 

Vlhost a choroboplodné zárodky, které se sbírají v roušce (respirátoru) způsobují dráždivou dermatitidu...nebo zhoršující se akné  (podle Public Health Ontario),což zatěžuje imunitní systém, může vést k trvalému zjizvení ...(podle časopisu Journal of Dermatologic Clinics). 

CHYTRÉ MASTIČKY pro krásnou pleť bez akné a kožních potíží. Skvělá ochrana proti potížím pod respirátorem.

Každé ráno,večer a také dle potřeby během dne si ošetřujte pleť chytrou mastičkou.
Chytrá mastička Aloe vera není mastná,
je prodyšná a pleť s ní krásně dýchá.
Mně osobně se osvědčila nejvíce, ale stejně tak je skvělá olivová. 

A když už máte akné?

A když už máte akné, tak může zvolit ještě jemnější konzistenci v podobě tělového mléka Hanaks Homeopathy Cannabis 50ml .

A pokud je vaše pleť spíše vysušená až suchá, tak používejte chytrou mastičku měsíčkovou.  


Užijte si krásu pleti s nejosvědčenějšími chytrými mastičkami.💛  

Pryč s potížemi, chci mít krásnou pleť!

Jaké je řešení?

 Co dělat? Jak co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit pleť pod ochrannou rouškou?  

V  ordinaci řešíme každý den potíže s pletí pod ochrannou rouškou.

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém.  Je jednoduše nyní nutné o pleť více pečovat. Nestačí jen běžné krémy, ale hodně pleti pomáhá naše tělové mléko, nebo chytrá mastička Aloe vera.

Na noc proti kožním potížím pomáhá chytrá mastička měsíčková.

Ta dokáže během noci zázraky. 
Nyní nejstačí tedy již běžný krém, ale na řadu se dostávají chytré mastičky, které díky homeopatických informacím mají mnohonásobně vyšší účinky pro zdraví pokožky a vaši krásu.

No a pokud jsou kožní potíže rozsáhlého rázu, a nošením respirátoru - roušky se vše jen ještě více projevilo, tak nezbývá nic jiné, než provést pravidelnou homeopatickou detoxikaci proti kožním potížím.

Naštěstí to není žádná věda, ale příjemná záležitost. Detoxikovat se můžete krok za krokem v on-line kurzu HomeoDetox, který je tím nejoblíbenějším kurzem našich pacientů pro zdraví, krásu  a pohodu.  Doporučuji. Hanáková Věra, homeopat

Buďte stále krásné - používejte chytré mastičky každý den.

Již v minulosti vám chytré mastičky velmi pomáhaly. Byly jste vždy velmi spokojené - a to nejenom ženy. Nyní i muži používají chytré mastičky, o kterých dříve nechtěli ani slyšet. 

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Moc děkuji za detoxikační gel Castanum, je příjemný i tělové mléko je hlaďoučké a příjemné pro mou pokožku.

Používám vše stále, uklidňuje mne, přináší pohodu a radost do každého dne. S pozdravem Katka z Olomouce.

Vše léčíme pomocí homeopatických pleťových mlék. Od té doby, co jsme Vás poznali, tak všechny nemoci u nás léčíme homeopatickými pleťovými mléky. Souhlasíme s Vámi, že mléky lze vyléčit téměř všechny nemoci. U nás v rodině jsme pomocí mlék vyléčili akné a další nepříjemné vyrážky na těle, kašel, alergii i astma. Homeopatická pleťová mléka vyléčila  také záněty a neustále opakující se nemoci našich vnuků. Všechny ty nemoci se léčily velice rychle, jedna po druhé. Bylo to všechno rychlé a příjemné. Rádi opět přijedeme do Kyjova, nebo si něco dalšího objednáme, pokud budeme něco potřebovat. Zdraví Vás Uhlířovi z Chebu. 

Akné - pomohlo až homeopatické pleťové mléko. Dobrý den,
náš syn už dva roky bojuje s akné - až teprve vaše homeopatická pleťová voda a mléko proti akné opravdu pomohly, vidíme zlepšení.... velice děkujeme. V brzké době určitě vyzkoušíme i jiná mléka.
Iveta Patlevičová

Mám opět krásnou pleť. Za 4 týdny se mi podařilo vyléčit růžovku, která mne trápila mnoho let. Používala jsem každý den 3x denně tělové (pleťové) mléko spolu s detoxikací. Přesně podle návodu. Již za týden jsem viděla první změny - to jsem Vám ihned radostně oznamovala. Nyní je má pleť úplně nová. Pořád se dívám do zrcadla na to změnu. Mléko pro detoxikaci budu používat i nadále, rozhodla jsem se vyčistit své tělo pořádně...Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadeného stavu.  Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme. Pacientky z Opavy - Jana K. a Monika.   

Dobrá - chytrá mastička je úžasná a pomáhá stále víc a víc 

Chytrá mastička je úžasná a pomáhá stále víc a víc. Čím více ji používám, tím mám pleť krásnější a vypjatější. Mám více naž 55 let a již žádnou jinou mastičku nepoužívám.  Je nejlepší, jakou jsem kdy měla.Ještě mám jednu v zásobě, ale objednám si nyní další raději do zásoby. Vaše dloholetá a věrná pacientka. Anna Vargová

Krásná pleť bez jediného pupínku s dobrou chytrou mastičkou. Akné mne trápilo od puberty až do 30 let. Jak jsem začala používat chytrou mastičku, tak moje pleť je bez jediného pupínku. Je to moc dobrá mastička... vydrží dlouho, balení je velké a účinky fantastické. Cena vyšší, ale když srovnám kolik jsem investovala za jiné produkty zbytečně, tak je cena pro mne velmi přijatelná.

Miloslava Vlčková, Písek

Objednala jsem si všechny tři chytré mastičky, protože jsem s nimi velice spokojená.
ALOE VERA používám na celé tělo, protože se mi nejlépe roztírá.
OLIVU mám nejraději na noc, protože miluji její vůni, tak si jí užívám před spánkem ;-)
MANDLE ráno a během dne, protože mám po aplikaci příjemný pocit.
Celý život jsem měla problémovou pleť s pupínkama a mastným vzhledem. Teď jsem v důchodu a konečně jsem se svojí pletí spokojená.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Květa

Pokud máte problémy ovšem dlouhodobého charakteru a nošení roušky a respirátoru to jen zhoršuje, tak své pleti nejvíce pomůžete důkladnou detoxikací organismu. 

Základem úspěšné homeopatické léčby akné a kožních potíží je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu HomeoDetox, která čistí organismus. To můžete v on-line kurzu HomeoDetox, nebo vám připravím Help balíček přímo na vaše konkrétní kožní potíže. 

Léčbu kožních potíží lze podpořit také pytím čaje  z pampelišky, violky trojbarevné, fenyklu a hermánku. Tento čaj je vhodné pít několikrát denně.

Pokud vás nejvíce trápí akné, tak můžete svou pleť podpořit užíváním homeopatického léku SULFUR IODATUM 9CH při úporných kožních afekcích, zejména akné a lišeji.  

Homeopatické produkty, které vám nejvíce pomáhají

Vyhledávání
Máte kožní potíže, svědění kůže, akné, ekzémy, opary, vrásky otoky tváře, strie?
-29%