Stop všem zánětům…, léčba dny a bolestí kloubů

Homeopatická pomoc – léčba dny, zánětů, bolestí kloubů

Moc ďakujem za vylečenie dny homeopatickým mliekom a detoxikačnim gelom v on-line kurzu HomeoDetox. Liečba bola príjemná a rychlá. Doporučujem všetkým, velmi sa mi uľavilo, iba že som na počiaku velmi pochybovala, liečba bola velmi úspěšná…Dakujem, pacientka Helena N.

…On-line kurz HomeoDetox doporučujem pro rychlou úľavu od bolestí. Doma sa sami vyliečitě a rýchlo máte všetky produkty doručené. Jen si kurz objednáte a ten samý den máte prístup do 1.lekce a je vám dobre, mliečka a gely vám rýchlo pomožů.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení dny a následných potíží – otoků kloubů, bolestí kloubů… Ano, chcete se hýbat bez bolesti, chodit na procházky, jezdit na kole…

HomeoDetox pro pohyb bez bolestí

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, co všechno Vás bolí. Většinou si ani neuvědomujete, že jde o zánětlivé onemocnění (dna) a že díky tomu máte oteklé klouby a bolestivé na dotek.

Zbytečné bolesti a potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to. 

„Dobrý den, vyléčila jsem si zánět a bolest kloubů. Příjemná detoxikace HomeoDetox mi velice pomáhá, postupně se mi léčí potíže, které mám už mnoho let.  Na bolest kloubů mi nic nezabíralo, ale s vaším vedením a pomocí detoxikace se tyto bolesti vytrácejí, pohybuji se lépe a bez bolesti. Kdybych měla možnost, tak vás doporučím všem lidem, mám jen pár přátel, kterým jsem již o vás vyprávěla. Moc děkuji a přeji v novém roce mnoho spokojených lidiček.“

Detoxikace HomeoDetox mne dokázala zbavit bolestí kloubů už za 2 měsíce. Klouby mne bolely už téměř 13 let a nic mi nepomáhalo. Po detoxikaci se cítím výborně….Pohybuji se bez bolesti – prostě zázrak po tak dlouhé době. Škoda, že jsem Vás nenašla dříve. Jitka Z.“

Co je to nemoc dna?

Dna (arthritis urica) je metabolické onemocnění, které postihuje klouby zánětem.

Nemoc způsobuje nadměrné množství kyseliny močové v krvi (hyperurikémie).

Nejčastěji trápí muže po čtyřicítce a ženy před menopauzou.

Kyselina močová  krystalizuje v kloubech, což způsobuje bolest a otoky kloubů.

Postiženy bývají především klouby ruky, kotníky, kolena, ramene a kloub u palce u nohy.

Klouby jsou bolestivé, oteklé, červené, tvoří se v nich zánět a jakýkoliv dotek je velmi citlivý.

Homeopatická léčba dny

Základem úspěšné homeopatické léčby dny je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu, HomeoDetox, která čistí klouby od usazených krystalů, mírní bolest, léčí otoky a posiluje činnost ledvin. 

Léčbu lze podpořit pitím čaje z kopřivy, přesličky s jednou lžičkou švédských kapek.

Z homeopatických léků je možné užívat Berberis vulgaris a Lycopodium pro posílení ledvin, ale pro komplexní léčbu doporučuji příjemnou homeopatickou detoxikaci HomeoDetox.

Téma: Dna, nemoc dna, homeopatika na dnu, úspěšná léčba dny, zánětu kloubů, bolestí

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.