Potíže s láskou, smutkem a depresemi?

Pomůže vám homeopatie. Jak na to?

Potíže s láskou mohou zastihnou v životě snad každého. Ať jsou to potíže s vysněnou láskou, nebo potřebou mít kolem sebe příjemné a láskyplné lidi. Mít dobré kontakty s ostatními, milujícího partnera, děti, rodiče.  Mít možnost příjemné komunikace, být v prostředí důvěry, lásky a radosti.

Ovšem každodenní život sebou přináší různá zklamání, která se dostavují z nenaplněných představ ideální lásky, nedůvěry a špatné komunikace. Najednou vidíte, že partner není až tak skvělý, jak jste si představovali. Vaše okolí s vámi nekomunikuje upřímně, cítíte spíše nedůvěru, lži, padají na vás stížnosti. Když potřebujete pomoci, najednou není nikdo na blízku, nebo nějakým záhadným způsobem zrovna nemá čas.  

Někdy je příčinou třeba i vlastní nízké sebevědomí, neschopnosti říci si svůj názor, nebo jiné strachy a obavy. Pak se člověk trápí, je smutný, psychicky vyčerpaný.

Z těchto nepříjemných situací a následných negativních emocí pak vzniká celá řada psychických i fyzických potíží. Jsou to různé obavy, úzkosti, strachy, fobie, deprese, nervozita, stres a další psychické potíže, které se projeví na těle ve formě nemocí. Mohou to být například zažívací potíže, nevolnosti, vertigo, tinnitus, nechutenství, alergie, nespavost, padání a ztráta vlasů, hypertenze, otoky, migrény, akné, bolesti kloubů a chronická únava.

Homeopatie vám pomůže. Jak na to?

Nejprve je nutné promluvit o svých potížích. Popsat svůj vlastní příběh a situaci, kdy vaše potíže začaly.  Objednat se tedy k osobní nebo telefonické on-line konzultaci, abych vám mohla sestavit „homeopatický obraz“, který je nutný pro správný výběr takového homeopatického léku, který vám dokáže pomoci. Není to úplně jednoduché, ale pokud jste otevření a k sobě upřímní, tak si tímto způsobem můžete vyléčit potíže, které vás trápí třeba několik let. Je to osobní řešení pro vás, je to vyhledání vašeho osobního léku a sestavení Help balíčku na míru pro vás  – podle toho, co skutečně potřebujete.  

Homeopatie vám může velmi pomoci i v případě, že vás nic nebaví, nemáte už ani kousek radosti ze života. Máte depresi, užíváte několik let antidepresiva, ale stav se stejně nelepší.

Za mnoha potížemi se skrývá nenaplněná láska, zklamání, opuštění.

Přeji vám hodně lásky a radosti ze života.

Zakladatelka www.Hanak's Homeopathy help(1991)