Pásový opar? Rychlá pomoc.

Pásový opar

Paní Evě pomohl Help balíček na pásový opar.

Jsem moc spokojená. Opar už ani nevím, že jsem ho měla. Je pryč a já se cítím dobře. Cítím se o moc líp a netrpím tolik bolestmi jak dřív. Věřím že to bude stále lepší a lepší. Moc vám děkuji, už jsem ani nevěřila, že mě něco pomůže. Jste zlatá , děkuji moc a těším se na balíček, mějte se hezky. Eva Nejedlíková

Většinou řešíme léčbu pásového oparu důkladnou homeopatickou detoxikací organismu v on-line kurzu HomeoDetox. Pro rychlou pomoc jsem nyní paní Evě připravila Help balíček přímo na míru – tedy na pásový opar a výsledek?

Za 30 dnů byl opar pryč.

Ustaly také bolesti a paní Eva se již po třiceti dnech cítila o moc líp. Už ani nevěřila, že jí něco pomůže. To je skvělý výsledek. Žádné bolesti trvající několik dní či měsíců, ale skutečně velmi rychlý ústup potíží. To mne vždy potěší!

Chcete také připravit Help balíček přímo na míru a zbavit se potíží, které vás trápí?

Pokud vás nějaký ten zdravotní problém trápí, můžete si nechat připravit Help balíček přímo na míru a sami si vyzkoušet jak je homeopatie úžasná pro léčbu celé řady potíží. Ráda vám poradím, co bude pro léčbu vašich potíží vhodné a nejúčinnější.

V případě zájmu mi napište do on-line homeopatické poradny, nebo se objednejte k osobnímu vyšetření.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

POTŘEBUJETE PORADIT?

Vyberte si termín konzultace