Padání vlasů po nemoci. Zachraňte si svoje vlasy

Po prodělané nemoci mi začaly padat dlouhé vlasy v chomačích. Nejprve jsem si nakoupila vitamíny na vlasy, pak šampony a séra z lékáren, ale bohužel vlasy mi padaly a řídly stále. Pomohl mi až Hanaks homeopathy šampon Caffeine, který mi zastavil padání vlasů do týdne. Byla jsem v úžasu. Šampon Caffeine je proti padání vlasů pro mě jednička. Používám ho každé ráno společně s hanaks homeopathy vlasovým balzámem. Moje vlasy jsou opět krásné. Děkuji. Vaše pacientka Hanka.

Jaké potíže s vlasy máte?

Po prodělaném těžkém covidu mě letos v květnu začaly padat vlasy..Je to stále horší. Padají mě celé chomáče, přitom jsem měla vlasů na 3 hlavy. Teď jsem jak oškubaná slepice. Prosím mohu poprosit, jestli mě jde pomoci. Jsem zoufalá…

šampon Caffeine

Častý problém z vyčerpání a po nemoci.

Pokud se organismus (esence ledvin) vyčerpá a oslabí například nezdravým životním stylem, nadměrnou duševní nebo fyzickou prací, nebo nemocí, celkový stav se ihned projeví na vlasech. Vlasy pak začínají řídnout a padat. Někdy je celý proces pozvolný, jindy dochází k ztrátě vlasů den ze dne.

Jak si zachránit vlasy?

Je potřeba především posílit nejenom vlasy a vlasové kořínky pomocí šamponu Caffeine a balzámu Castanum na vlasy, ale také ledviny a celý organismus.

Vlasy jsou ukazatelem energetické výbavy, proto při padání vlasů řešíme hlavně celkové posílení organismu.

To lze pomocí příjemné homeopatické detoxikace, kdy se organismus zbavuje toxických látek, které zatěžují organismus a dodává do organismu novou energii.

Vyčištěte si organismus HomeoDetoxem a získejte novou energii pro vaše vlasy.

Je tedy vhodné nejenom používat šampony a balzámy proti padání vlasů, ale také vyčistit organismus HomeoDetoxem. Homeopatickou detoxikací získá organismus novou energii. Do vlasových kořínků začne proudit energie potřebná pro výživu, vlasy přestanou padat, začnou růst a posílí.

Jaké potíže vyřeší šampon Caffeine Hanak’s Homeopathy ?

  • zastaví padání vlasů po covidu
  • posílí vlasovou strukturu
  • dodá vlasům energii pro růst
  • odstraní stres, neklid, nervozitu

Po onemocnění Covid-19 padají vlasy mnohem častěji a bohužel většinou v chomáčích. Ale nevěšte hlavu,i to dokáže vlasový šampon Caffeine Hanak’s Homeopathy společně s vlasovým balzámem Castanum Hanak’s Homeopathy vyřešit. Rychle, jednoduše a hlavně účinně zastaví padání vlasů a postará se o růst nových vlasů.


Pokud máte vlasy oslabené a ve větší míře Vám vypadávají, je to ten nejlepší šampon, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji tento šampon používat současně s “ VLASOVÝM BALZÁMEM CASTANUM „. 

Tato společná kombinace se osvědčila pro nejrychlejší možnou obnovu vlasů.“ Doporučuji, Hanáková Věra, homeopat 

Víte, že zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka.

Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat, stejně jako po prodělaném onemocnění. Každé přetížen organismu se projeví na vlasech!

Kdy a proč vznikl šampon Caffeine?

Šampon Caffeine od Hanak’s Homeopathy vznikl již v roce 2015.

04.10.2015, 00:02, Hanak Vera, homeopat
Po několikahodinové každodenní práci u počítače padají vlasy a také výrazně slábnou,  proto jsem se rozhodla připravit šampon s Hanak’s Homeopathy informacemi, které by dokázaly co nejrychleji zastavit padání vlasů a současně vlasy posilovaly, dodávaly vlasům novou energii pro růst. K tomu jsem přidala také informace proti stresu, neklidu, nervozitě. Celkově jsem tak vytvořila zcela unikátní homeopatickou kombinaci šamponu 10 v 1, který dokázal zastavit padání vlasů již za 3 dny. To se zatím tak rychle žádnému šamponu proti padání vlasů nepodařilo. Šampon jsem použila vždy ráno. Dále jsem si ještě připravila urychlovač vlasové detoxikace,který jsem si připravila tak, aby obsahoval stejné informace jako šampon. Urychlovač vlasové detoxikace jsem pak i během dne použila několikrát (3 – 5x) v malém množství na spánky. Během tří dnů se padání vlasů zcela zastavilo a já měla obrovskou radost. Navíc jsem po celou dobu byla ve velké psychické pohodě, protože urychlovač vlasové detoxikace pomáhá proti stresu, neklidu, nervozitě.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře