Odkyselení organismu. Co pomáhá?

Co pomáhá na odkyselení organismu?

Mnoho let jsem měl potíže s překyseleným tělem. Bylo mi špatně od žaludku. Měl jsem špatné trávení a bolesti ve svalech, levém kolenu a kyčli. Často jsem trpěl na ischias. Vyzkoušel jsem hodně mastí, léků, ale nic bolesti neulevilo. Ani homeopatické léky doporučené v lékárně mi nepomohli. Přes všechnu snahu, mi žádný lékař nepomohl ani fyzioterepeut. Bolesti mi pominuly až v druhé lekci kurzu HomeoDetox. Používal jsem pravidelně homeopatické léky a mazal se tělovým mlékem Cananbis z edice pro bolavé tělo . To mě dostalo na nohy. Děkuji. Jindřich Konečný

Co je překyselení organismu?

O překyselení organismu píše Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel. Ve své knize Pryč s kyselostí vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. Jeho návody jsme testovali několik let a díky vlastním zkušenostem jsme si metody různě upravili a připravili si svůj vlastní program proti překyselení organismu a současně také pro odstranění dalších jedů z organismu. Vznikl tak on-line kurz HomeoDetox, ve kterém se organismus zbavuje těžkých kovů jako je především jedovatá rtuť (otrava rtutí) a současně s tím se organismus zbavuje přílišného překyselení. Tím se postupně řeší celá řada zdravotních potíží.

Žádná nevolnost, žádné bolesti těla

Výsledkem pravidelné a přitom velmi příjemné homeopatické detoxikace je zlepšení zdravotního stavu ve všech oblastech. Napomáhá k lepšímu trávení, odkyseluje organismus, zbavuje tělo toxických látek.

Jak vám Homeodetox pomáhá?

Vzhledem k tomu, že je HomeoDetox vícekomplexní léčbou, umí léčit celou řadu různých zdravotních potíží, jak píší pacienti v referencích na on-line kurz HomeoDetox.

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.