Nestabilita – roztěkanost – neschopnost soustředit se. Pomůže vám homeopatie?

Chcete zvládat všechny věci najednou, ale fyzicky i psychicky to není možné zvládnout?

Děláte tisíce věcí současně, pak se v tom všem začínáte ztrácet?

Dostáváte se do stavu roztěkanosti a vnitřní nestability?

Pomůže vám homeopatie?

Ano, pomůže. Homeopatie není určena jen pro léčbu fyzických potíží, jako jsou například různé záněty, bolesti kloubů, migrény, kožní potíže, padání vlasů… ale pomáhá odstranit celou řadu dalších potíží.

Nestabilita

Natrium carbonicum používám v homeopatii pro nestabilitu celého těla, když klient vykazuje velký neklid, pokud není psychicky vytížený, je slabý i po krátké procházce, má slabé trávení, záškuby svalů a suchou pokožku. Pokud povaha homeopatického léku souladí s povahou osobnosti.

Roztěkanost -neklid

Chamomilla je neklidná, roztěkaná, ale také podrážděná, žíznivá a otupělá. V mnoha případech tento hodně známý homeopatický lék pomůže při neklidu. Ale ne všem, vždy záleží na konstitučním tipu osobnosti.

Vnitřní nestabilita, ale také nerozhodnost, nedostatek vnitřního odhodlání.

Je možné uvažovat o homeopatickém léku Scleranthus annuus (Chmerek roční), což je šedozelená, trstnatá planě rostoucí rostlina z čeledi hvozdíkovitých. Ta ve správné homeopatické potenci umí pomoci odstranit vnitřní nestabilitu a pocit zmatku, napravit nespolehlivost, dezorientovanost, náladovost či podrážděnost. Pomoci zbavit se nedostatku vnitřního odhodlání a nejistoty. Ale vždy v souladu s vaší osobností, tedy pokud vaše symptomy souladí s povahou homeopatického léku.

Homeopatie vám pomůže

Poraďte se se svým konstitučním homeopatem, popište své konkrétní potíže a chtějte vždy řešení na míru. Jen tak vám bude homeopatie skvěle pomáhat.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

POTŘEBUJETE PORADIT?

Vyberte si termín konzultace