Molusky. Co pomáhá?

Homeopatika na molusky? Určitě ano…

Na molusky nám pomohlo tělové mléko hanaks homeopathy. Nechali jsme si mléko připravit na molusky a natírali jsme naší Berušce celé tělíčko. Molusky zmizely do týdne. Nové se již netvořily. Předtím nám lékařka molusky sdírala. Dcera brečela a já také. To jsem podruhé nechtěla zažít. Tělové mléko je fajn. Děkuji. Jitka Kopečná

Kožní onemocnění virového původu – MOLUSKA.

Na kůži setvoří nezhnoubné novotvary podobné bradavicím. Toto onemocnění se přenáší kontaktem, například ve sprchách, bazénech. Je to velmi infekční onemocnění, které lze ovšem velmi šetrně odstranit homeopatickou cestou. Homeopatie je zcela bez vedlejších účinků a tedy vhodná pro dětičky a jejich potíže.

K léčbě molusek doporučujeme homeopatickou léčbu, která je skvělá pro léčbu molusek a je pro dětičky zcela bez vedlejších účinků.

V Hanaks-Homeopathy připravujeme homeopatický set přímo na míru, aby vaše dětičky byly zdravé.

Téma: moluska, molusky, homeopatika na molusky, homeopatická léčba molusek, likvidace molusek

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.