Lenost, smutná nálada a deprese. Co s tím?

Začíná to možná trochu nevinně. Na počátku může být malá lenost. Zatoužíte po klidu bez potíží. Vysníte si ideální život, který ovšem většinou tak ideální není. Do života se dostaví potíže a problémy, které je nutné řešit. Vznikne situace, kdy na jedné straně víte, že musíte něco pro vyřešení situace udělat, ale na druhé straně toužíte po klidu a životu bez potíží. Vysnili jste si život jiný, než vám sám život nabízí.

Začínají vznikat vnitřní konflikty.

Ty cloumají vaší psychikou. Přestáváte být aktivní v řešení potíží, naopak jste velmi aktivní v různých stížnostech a smutných náladách. Přestáváte být šťastní a stále více se dostáváte do stavu neaktivity – lenosti.

Odkládáte věci, ztrácíte vnitřní energii?

Odkládáte věci, ztrácíte vnitřní energii a chuť cokoliv podniknout.  Začínají vznikat pocity neštěstí, smutku, nespravedlnosti. Uvíznete v zamotaném kruhu potíží a negativních emocí. Jste v depresi. Už ani nevíte, kde vlastně vznikla, proč se cítíte tak mizerně. Co bylo na počátku potíží?

Chcete se dostat z negativního stavu?

Pokud se chcete dostat z negativního stavu, je nutné se na  svou situaci podívat retrospektivně. Co se stalo před tím? Jaká situace vyvolala váš stav? Co bylo příčinou vašeho negativního stavu?

Hledejte příčinu potíží.

Když najdete příčinu svých potíží, homeopat vám pak může pomoci vyřešit vaše potíže a uzdravit vaši psychiku.

Stačí potíže potlačit?

Nestačí najít lék na potlačení potíží, což způsobí většinou jen otupení mysli. Lepším řešením je sestavit správný „homeopatický obraz“ a najít takový lék, který pomůže právě vám. Tím se zabývá klasická homeopatie.

Znáte svůj „homeopatický obraz“?

Při osobní konzultaci, nebo prostřednictvím on-line konzultace vám homeopat sestaví „homeopatický obraz“, ve kterém je odhalena příčina potíží. To je nutné pro výběr toho správného homeopatického léku, který dokáže vyřešit právě ty vaše konkrétní potíže.

Není tedy jeden lék na deprese, na lenost, na bolesti…ale je mnoho různých homeopatických léků na tyto potíže, ale musí se vybrat takový, který má stejný   „homeopatický obraz“ jako je „homeopatický obraz“ vašich potíží.

Zakladatelka www.Hanak's Homeopathy help(1991)

On-line rezervace pro KONZULTACI zdarma

Vyberte si termín pro tel. konzultaci zdarma. Zavolám vám. 

Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH 

Profesionální členka Slovenské komory homeopatů
Registrovaná homeopatka SKH
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help