Léky na alergii – diskuze o tom, co pomáhá

„Léky na alergii mi sice pomohly zmírnit alergické potíže, ale až příjemná homeopatická detoxikace (pozn. nyní je to Homeodetox23) mi pomohla alergii úplně vyléčit. Od té doby, co jsme začali používat homeopatika na alergii – detoxikační gely a tělová mléka, tak jsme si vyléčili nejenom alergii, ale také kašel a astma. Neustále se opakující rýmy a záněty vymizely a byli jsme mile překvapeni, jak léčení bylo rychlé a přitom se nám moc líbilo. I naše vnučky jsou po detoxikaci zdravé a fit.

napsali věrní pacienti Lucie a Karel z Bílovic.

ŘEŠENÍM PRO VYLÉČENÍ ALERGIÍ JE DETOXIKACE, ale uveďme alespoň základní homeopatické léky pro zmírnění alergických potíží.

Jsou to:

  • POUMON HISTAMINE 15C pro zmírnění alergických reakcí
  • POLLENS de GRAMINÉES 15C na alergii ze sena
  • ALIUM CEPA 9C na alergickou rýmu
  • EUPHRASIA OFFICINALIS 9C na oční potíže
  • POLLENS 15C na jarní pyly

Doporučené užívání je většinou 8 granulí 2 až 4x denně, což v konečném výsledku znamená, že jedna tuba homeopatického léku z českých lékáren Vám vydrží na 3-4 dny, za měsíc spotřebujete 7,5 tuby léků a pořád dokola tyto homeopatické léky kupujete, protože Vás jen udržují – zmírňují příznaky, ale trvale nevyléčí. Tak proč pořád dokola kupovat homeopatické léky, když se můžete vyléčit pomocí příjemné homeopatické detoxikace?

Kolik stojí léčba homeopatickými léky pro zmírnění projevů alergie?

Pylová sezóna začíná od února. Doporučuje se začít již před začátkem sezóny, tak tedy od ledna do konce září. Tedy cca celých 9 měsíců.  Za rok spotřebujete tedy cca 68 tub jednoho homeopatického léku pro zmírnění potíží a zaplatíte tak 5.780,-Kč, za deset let či dvacet let (115.600,-Kč) je to už pořádná částka, které nic neřeší, ale jen utratíte za homeopatické léky pro zmírnění potíží. A to je jen jeden druh léku.

Většinou totiž potřebujete více druhů léků pro zmírnění potíží a tak je částka dvoj či trojnásobná.

LEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO ÚSPĚŠNOU LÉČBU ALERGIÍ

především je dobré pochopit CO JE TO ALERGIE.

ALERGIE JE zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí

Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás – z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kterou jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů… Působí na nás smog i elektrosmog, čímž se organismus přeplňuje toxickými látkami, které vyvolávají alergické potíže.

ŘEŠENÍM PRO VYLÉČENÍ ALERGIÍ je příjemná homeopatická DETOXIKACE – on-line kurz HomeoDetox23.

Řešením pro vyléčení alergií je příjemná homeopatická detoxikace organismu .  Homeodetox 23 účinkuje i na toxické látky a jedy, které běžnými detoxikačními metodami nelze z těla vyloučit. Tím se organismus vyčistí a nedochází tak ke zmatenosti organismu – k alergickým projevům. Není tedy nadále potřeba stále dokola užívat homeopatické léky, ale alergii je možné vyléčit pomocí speciální příjemné homeopatické detoxikace. Je ovšem nutné uvedenou detoxikaci pravidelně používat nejméně 2-6 měsíců, poskytnout organismu dostatečný čas pro vyloučení toxických a jedovatých látek, čímž se odstraní zmatenost organismu, což je alergie.

Jak vyléčit alergii homeopatií se dozvíte v on-line kurzu HomeoDetox. Uvidíte také jaké homeopatické léky doporučují homeopaté, jak  se příjemná homeopatická detoxikace používá, jak rychle účinkuje, kolik stojí, co Vám pomůže vyléčit alergii natrvalo, a co naopak jen neustále odčerpává Vaše peníze a čas.

A co mám pro Vás ještě navíc?  Jako vždy – dárek pro příjemný nákup.

Tak ať jste zdravější, krásnější, vitálnější.

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře