Který homeopatický lék je ten zázračný?

 Zázračné jsou všechny, ale jen pokud se najde ten správný homeopatický lék přímo na míru pro vás.

Co to znamená?

Znamená to, že pokud vám homeopat najde váš osobní lék, tak právě ten dokáže dělat zázraky. Znamená to také, že každý člověk je jiný a každý má ten svůj osobní homeopatický lék. Co pomohlo jinému, to může jen částečně pomoci vám, ale určitě to neudělá zázračné vyléčení.

Pokud tedy hledáte zázračný lék pro sebe, tak jej nehledejte v lékárně, ani nezkoušejte to, co pomohlo například vaší sousedce.

Zázrační lék pro vás je jen ten, který je váš osobní.

Kdo vám pomůže najít zázračný homeopatický lék pro vás?

S hledáním vašeho osobního homeopatického léku vám pomůže homeopat, který se věnuje konstituční homeopatii. Nepomůže vám lékárník, ten vám pouze doporučí to, co by vám teoreticky mohlo pomoci díky možné pravděpodobnosti.

Zázračný homeopatický lék je pouze ten váš osobní.

Ten vám pomůže vyřešit soubor vašich potíží. Nevyřeší vám jen jednu věc, ale bude vám pomáhat komplexně.

Díky správně zvolenému homeopatickému léku ve správné potenci (CH – C, M, D) se ve vašem organismu nastartuje samoléčebný proces, který umí dělat doslova zázraky.

Tato metoda je vhodná především pro vaše dlouhodobé – chronické potíže. Řeší také většinou hodně závažné potíže a dělá zázraky tam, kde již většinou není naděje na zotavení.

Když putujete z jednoho oddělení nemocnice na druhé, když si s vámi nevědí lékaři rady, když vám nic nepomáhá, když už si myslíte, že vše je ztraceno, pak se teprve obracíte na homeopatickou léčbu. Možná šlápnete první vedle, protože si myslíte, že najdete pomoc v lékárně, nebo podle rad na internetu. Vyzkoušíte nějaká homeopatika, která možná trochu pomohou (většinou moc nezaberou, nebo jen krátkodobě), ale pokud si nenajdete svého homeopata, který vám na základě vaší osobnosti najde  váš osobní homeopatický lék, tak se budete možná ještě hodně dlouho trápit svými bolestmi a chronickými potížemi.

Zázračný homeopatický lék je jen jeden a je to ten váš osobní (konstituční).

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie.