Krásná pleť a tělo

To je sen každé mladé dívenky, mladé ženy i starší dámy. Bohužel někdy již od dětství trápí různé kožní potíže.

V dospívání se přidá akné a začíná kolotoč potíží. Mrknutí do zrcadla zapříčiní špatnou náladu. Den je pak celý zamračený a není vidět nic, než jen ty kosmetické potíže.

Nemohu se na sebe do zrcadla ani podívat. Vyhýbám se pohledu na sebe. Každý pohled mě velmi dráždí a vytáčí. Proč zrovna já?.. Co mám dělat?

Tyto situace a jiné mnohem horší, kdy pokožka celého těla svědí, loupe se, bolí…kdy nevíte jak se uklidnit…řešíme každodenně poradně a víme, co vám od potíží rychle uleví a co vám do budoucna zajistí krásnou pokožku.

Nejde vždy jen o kosmetické potíže

Ovšem nejde vždy jen o kosmetické potíže. Za většinou potíží nestojí jen rozbouřené hormony v období dospívání, ale také zanesený organismus z nezdravého životního prostředí (jedovatá rtuť, olovo a další toxiny, modré záření – mobil, počítač, wifi…).

Na světě je pak nejenom akné, ale játra začínají konat své dílo. V zrcadle pak vidíte zarudlou a podrážděnou pleť, jaterní skvrny, ekzémy, vitiligo (latinsky Vitiligo vulgaris- neinfekční kožní porucha, kdy dochází ke ztrátě melanocytů – buněk tvořících kožní pigment -melanin), růži – ovšem ne tu na zahrádce, ale Erysipel (růže).

Dle lékařů je Erisipel – růže infekční onemocnění, ale už chybí zamyšlení nad tím, proč náš organismus neodolal této či jakékoliv jiné infekci, nebo prostě nezvládá tvořit krásnou pokožku?

Proč někdo má kožní potíže, ekzémy, jaterní skvrny, vitiligo, bradavice, růži a jiný ne?

Většinou jsme všichni vystaveni stejnému prostředí, i když se někdo snaží žít zdravěji, stejně většinou dýchá stejný vzduch či smog, používá dnešní technologie, má wifi připojení, bydlí v blízkosti vysílačů, používá dezinfekci a některé další produkty ve kterých se nachází jedovatá rtuť.

Ale někdo má silnější konstituci, tedy určitý základ se kterým se narodí a odolává déle, jiný má kožní potíže dříve. Většinou ve stáří již každý na sobě vidí určité změny – např. jaterní skvrny.

Jde však především o to, mít zdravou kůži co nejdéle a netrápit se kožními potížemi od mládí.

Jak mít krásnou pleť a tělo?

Samozřejmě existuje celá řada kosmetiky, různé výživové programy pro krásnou pleť a tělo, ale pokud svůj organismus pravidelně nečistíte vnitřně formou detoxikace, tak můžete bojovat s kožními potížemi celý život.

U nás řešíme také krásnou pleť a tělo pomocí tělového mléka, tedy zkrášlováním zvenčí, ale to nestačí. Máme také chytré mastičky, například velmi oblíbenou chytrou mastičku Aloe Vera či měsíčkovou, která toho umí velmi mnoho, ale přesto doporučujeme pro krásu ještě něco víc.

Pro udržení krásy doporučujeme HomeoDetox

Pro udržení krásy je nutná právě pravidelná příjemná homeopatická detoxikace. Je potřeba odstranit z organismu usazenou jedovatou rtuť, olovo a další toxické látky, které jsou příčinou celé řady kožních potíží.

Není detox jako detox

Bylinky, ačkoliv je tak máme rádi, většinou na odstranění všech těch škodlivin nestačí a je potřeba sáhnout po účinnější homeopatické metodě. Trvalo nám to mnoho let, než vznikl HomeoDetox, který již od srpna roku 2016 pomáhá našim klientům získat opět krásnou pleť a tělo.

Tak pokud chcete být krásné až do vysokého věku, používejte HomeoDetox každý den.

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.