Krása a sebevědomí díky homeopatii

Krása a sebevědomí díky homeopatii.

Krása se v homeopatii řeší velmi často. Ať už jde o krásu fyzickou či psychickou.

Nejenom ženy chtějí být krásné. 😍

FYZICKÁ KRÁSA

Zastánci fyzické krásy řeší krásu vlasů, těla, hodně se soustředí na dosažení fyzické kondice. 🤸‍♀️

PSYCHICKÁ KRÁSA

Ti co řeší spíše psychickou krásu se více ladí na dosažení dobré nálady a celkové psychické pohody. 😀 Zaměřují se na udržování vztahů, komunikaci, seberozvoj. Jdou více do svého nitra a homeopatii mají jaké svého nejlepšího přítele, který kdykoliv pomůže.

A jak je to se SEBEVĚDOMÍM?

To je velmi časté téma. Nízké sebevědomí dokáže hodně potrápit všechny věkové skupiny. Od malých dětí, přes školáčky a školáky, studenty, dospělé. Hodně lidí řeší své sebevědomí až v pokročilém věku, kdy se začínají koukat na svůj život retrospektivně.

A co homeopatie nabízí pro sebevědomí?

Pro podporu sebevědomí je v homeopatii celá řada homeopatických léků. Je vhodné poradit se se svým homeopatem. Sdělit mu své konkrétní potíže, zda vám chybí sebedůvěra nebo důvěra v druhé lidi, nebo je to spíš strach ze zkoušek či různých náročných sitaucí? Můžete mít třeba pocity že selžete, nebo se bojíte konkrétního úkolu, jste roztržití, nerozhodní, podráždění, chybí vám odvaha a před událostí dostanete průjem, nebo se bojíte ztráty sebekontroly, máte pocit sklíčenosti, melancholii, bojíte se zůstat sami, nebo máte potíže plynoucí z tvrdé výchovy, nelásky v dětství apod. Je to příliš složité téma, které si vyžaduje pomoc ze strany homeopata. 

 

HOMEOPATIE JE CHYTRÁ, pomůže vám ať již řešíte svou fyzickou či psychickou krásu, nebo se vydáte na cestu seberozvoje.  

Tak ať jste v psychické i fyzické pohodě. 

 

Tip z  chytré homeopatie 

Vlasy potřebují homeopatický impuls proti padání a pro růst

Pokud chcete mít  krásnější vlasy, nebo vám padají, tak máte příležitost nyní vše změnit. Pomůže vám nejosvědčenější vlasový šampon, který pomáhá i v případech, kdy se vám chce brečet, že ztrácíte vlasy. Vaše vlasy potřebují  homeopatický impuls, aby přestaly padat a začaly růst. 

     

Homeopatický impuls pro lepší náladu

Necítíte štěstí? Nemáte dobrou náladu? Potřebujete se více uklidnit?

Co s tím? Jednou z možností je pomoci vaší psychice homeopatií. Dodat homeopatický impuls pro lepší náladu. Teba ve formě sprchového gelu pro uklidnění, lásku, radost a pohodu.

Nadváha – chytré hubnutí

Jste příliš objemné? Nedaří se vám zhubnout běžnými metodami. Pak vaše tělo uvítá pomoc ze strany homeopatie. Stačí se přihlásit do on-line kurzu hubnutí a obdržíte balíček připravený pro chytré hubnutí pomocí homeopatie.

Proti stresu

Jak se zbavit nadměrného stresu a tížívých pocitů? V homeopatii jde všechno velmi jednoduše. Homeopatická informace působí ihned a tak je člověk v pohodě během pár minut. Pak stačí skutečně kapka na spánky. 

Chytrá homeopatie?

Ano, homeopatie je skutečně velmi chytrá. Umí dodat do organismu impuls, který vše ve vašem těle napraví. Když se najde ten správný homeopatický lék, který zcela ladí s vašim problémem, tak je problém brzy pryč. Proto homeopat může využít svých zkušeností a připravit např. šampon proti padání vlasů – který účinkuje všem, nebo může jít hlouběji do problému a sestavit vám léčbu přímo na míru. Při sestavování léčby na míru se nejprve sestaví“homeopatický obraz“ vašich potíží a na základě toho vám pak homeopat doporučí konkrétní léčbu/ Help balíček na míru.

 

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře