Jaký potřebujete lék? Z rostlinky, minerálu, nebo třeba kočičí?

Vypadá to úsměvně? Do jisté míry ano. Ale opak je pravdou.

Každý člověk potřebuje na své potíže jiný lék.


Někomu stačí lék z minerální říše a jeho zdravotní stav se zcela vylepší již po podání minerálního léku. Někdo potřebuje k léčbě lék z periody železajiný potřebuje na vyléčení nějakou tu květinku – jako třeba Arnicu, Droseru, Iris versicolor Podophylum.


Ale někdo potřebuje k vylečení lék z živočišné říše – jak jsem legračně napsala kočičí lék – měla jsem na mysli kočičí homeopatické léky – jako například Panthera tigris, což je už trochu větší kočička (tygr), nebo něco z jiných homeopatických živočišných léků – třeba Lachesis (křovinář) a podobně.

V homeopatii, které se věnuji, vám vybírám z cca 7.000 homeopatických léků. K tomu vám umím přesně stanovit sílu léku – jeho potenci. Například zda vám postačí 9CH, 15CH,30CH, nebo potřebujete 200CH, nebo 1M?

Víte, jaký vy osobně potřebujete homeopatický lék na vaše potíže?


Vsadím se, že na 100% znáte ten svůj konstituční homeopatický lék pokud jste navštívili homeopatickou praxi konstituční homeopatie.

Co mi dělá starost?

Dělá mi ale starost to, že je u nás sice hodně homeopatů, ale většina z nich se právě konstituční homeopatii věnuje jen velmi málo. V zahraničí je konstituční homeopatie mnohem více známá a velmi oblíbená. Věřím ovšem v její rozvoj právě díky tomu, že je příjemná a velmi účinná na všechny možné potíže.

Potřebujete se poradit?

Přijeďte se poradit, nebo mi napište do on-line poradny.

Zakladatelka www.Hanak's Homeopathy help(1991)

On-line rezervace pro KONZULTACI zdarma

Vyberte si termín pro tel. konzultaci zdarma. Zavolám vám. 

Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH 

Profesionální členka Slovenské komory homeopatů
Registrovaná homeopatka SKH
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help
PORADENSTVÍ PRO ROZVOJ OSOBNOSTI