Jak zastavit padání vlasů za 3 dny? Co pomáhá na růst vlasů?

Chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste mi zachránila moje vlasy.

… napsala Jana G.

Je mi 44 let, prošla jsem si jako jistě mnozí z nás životními úskalími,včetně rozvodu a následně tragického úmrtí mého dalšího přítele….


A tak se stalo, že z mých docela slušných polodlouhých vlasů se stal nejdříve tenký culík, a pak jsem vlasy smotávala do gumičky i dvakrát, jaká to byla bída.


Nejdříve jsem dlouho obhlížela Vaše stránky, protože nezlobte se na mě, ale dnes je na internetu tolik prapodivných výrobků proti padání vlasů, až jsem nakonec přistoupila na to, že Váš šampon prostě fungovat bude!!!
A musím říct, že se stal zázrak…

Vypadané vlasy sice stále nacházím, ale cítím, jak mi nové přirůstají, a tak jich mám stále více.Už se zase sobě začínám líbit,  a to je myslím to hlavní!!!  
Přeji Vám mnoho takových spokojených zákazníků jako jsem já. 

Vlasy si na hlavu nenalepíte.

Pravda, se kterou se setkáváme každodenně. Nejprve si zákazníci myslí, že situaci zvládnou, že se padání vlasů samo zastaví.

Ale opak je pravdou.

Bez včasné pomoci vlasy padají dále.

Nestačí tedy doufat, ale přiznat si fakt, že vlasy si na hlavu nenalepíte, jak velmi výstižně prohlásila maminka mladé ženy po mateřské dovolené, v jejímž bytě byla podlaha každodenně plná vlasů.

Raději tedy ihned zastavit padání.

Čím zastavit padání vlasů?

Padání vlasů lze velmi rychle zastavit pomocí speciálního vlasového detoxikačního šamponu. Detoxikační šampon nejenom rychle zastaví padání vlasů, ale pomáhá na rychlý růst vlasů.

Pokud máte vlasy oslabené a ve větší míře Vám vypadávají, je to ten nejlepší šampon, který zastavuje padání vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Pro docílení krásných, hustých a zdravých vlasů doporučuji tento šampon používat současně s  VLASOVÝM BALZÁMEM CASTANUM „.  Tato společná kombinace se osvědčila pro nejrychlejší možnou obnovu vlasů.

Vlasový ša

mpon Caffeine není nahraditelný jinými produkty, obsahuje širokou škálu Hanaks Homeopathy informací proti padání a pro zdravý růst krásných vlasů.

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka. Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.  Vlasový šampon Caffeine, při pravidelném používání, dodává vlasům  potřebné informace, které odstraní všechny negativní psychické stavy, díky kterým dochází ke slábnutí a vypadávání vlasů. Informace obsažené v šamponu mají tedy příznivý vliv na psychiku a tím na zlepšení kvality vlasů a jejich přirozený růst.

HANAK’S FAMILY HOMEOPATHY – tradice a kvalita od roku 1991.

Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.

Úžasný vlasový detox Caffeine a šampon Lavender – pravdivý příběh paní Pavlínky

…Chci Vás pozdravit a za druhé pochválit za úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy od hanaks-homeopathy.cz.
Již loni, po příjemné detoxikaci, jsem uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. V létě u moře byly celkem pěkné a dlouhé, alespoň na mé poměry, ale výživu si zaslouží, říkala jsem si…….
Potom přišel prosinec 2017 a já se ocitla po štědrém dnu v nemocnici, s vyčerpaným organismem. …..
Totální kolaps, a mimo jiné, i vlasy vzaly za své, vypadaly, nebo se ulámaly…… stres, je pravdu velmi mocný nepřítel , ale rozhodnutí a ukotvení myšlenky, já chci žít, ( v únoru se nám mělo narodit první vnoučátko), ( a i lékaři, samozřejmě pomohli) a já si slíbila, že se do takového stavu již nikdy více nedostanu !!!!!
Začala jsem doplňovat doporučené minerály, mazala se mlíčky a i myšlenka na vnoučátko, mě pomalu rovnaly…. Mimo mlíček, které si objednávám, jsem si tentokrát vzala i detox na vlasy a zanedlouho, také šampon na krásné vlasy ( jeden jsem dostala také od Vás, jako dárek ;-))

Posílám výsledek !!!!
Vlasy mám, jako loni v srpnu u moře a navíc, ještě zdravější, hustější a nevidím to jenom já. Kamarádky, které mne viděly v únoru 2018 ( 4.2.2018 se nám mimo jiné narodil, též vytoužený vnouček Danielek :-)), již jsem měla vlasy, ale hodně krátké, nemohou uvěřit,……. v červnu 2018 mám již „háro“ .
Děkuji Vám za vše! Ze srdce zdraví Pavlína Novotná

Chtěla bych vám moc poděkovat, že jste mi zachránila moje vlasy

„Chtěla bych vám moc poděkovat, že jste mi zachránila moje vlasy. Je mi 44 let, prošla jsem si jako jistě mnozí z nás životními úskalími, včetně rozvodu a následně tragického úmrtí mého dalšího přítele…. A tak se stalo, že z mých docela slušných polodlouhých vlasů se stal nejdříve tenký culík, a pak jsem vlasy smotávala do gumičky i dvakrát, jaká to byla bída. Nejdříve jsem dlouho obhlížela Vaše stránky, protože nezlobte se na mě, ale dnes je na internetu tolik prapodivných výrobků proti padání vlasů, až jsem nakonec přistoupila na to, že Váš šampon prostě fungovat bude!!! A musím říct, že se stal zázrak… Vypadané vlasy sice stále nacházím, ale cítím, jak mi nové přirůstají, a tak jich mám stále více. Už se zase sobě začínám líbit,  a to je myslím to hlavní!!! Fakt Vám móóóc děkuji a určitě si šampon znovu objednám.
Přeji Vám mnoho takových spokojených zákazníků jako jsem já.
Mějte se moc hezky.   Jana G.

Také Vám z  slábnou vlasy z počítačového záření?

Po několikahodinové každodenní práci u počítače vlasy výrazně slábnou a začínají padat, tak jsem se rozhodla připravit šampon s Hanak’s Homeopathy informacemi, které by dokázaly co nejrychleji zastavit padání vlasů a současně vlasy posilovaly, dodávaly vlasům novou energii pro růst. K tomu jsem přidala také informace proti stresu, neklidu, nervozitě. Celkově jsem tak vytvořila zcela unikátní homeopatickou kombinaci šamponu Caffeine vlasový detox forte 10 v 1, který dokázal zastavit padání vlasů již za 3 dny. To se zatím tak rychle žádnému šamponu proti padání vlasů nepodařilo. Šampon jsem použila vždy ráno.  Během tří dnů se padání vlasů zcela zastavilo a já měla obrovskou radost. Navíc jsem po celou dobu byla ve velké psychické pohodě, protože vlasový balzám i šampon  pomáhá proti stresu, neklidu, nervozitě.

Padají Vám vlasy díky stresu?

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka. Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.  Vlasový šampon Caffeine, při pravidelném používání, dodává vlasům  potřebné informace, které odstraní všechny negativní psychické stavy, díky kterým dochází ke slábnutí a vypadávání vlasů. Informace obsažené v šamponu mají tedy příznivý vliv na psychiku a tím na zlepšení kvality vlasů a jejich přirozený růst.

vlasový šampon Caffeine

Vlasový šampon Caffeine

A co když je padání vlasů mnohem složitější? Třeba bo prodělané nemoci, nebo v důsledku onemocnění covidem?

I zde se pomocí homeopatie rychle zastaví padání vlasů, které je způsobeno po nemoci nebo v průběhu nemoci. Správně zvolený homeopatický lék podle konstitučního typu osobnosti – tedy přímo na míru umí doslova zázraky. Nejenom že zastaví padání vlasů, ale dokáže posílit organismus již tak vyčerpaný nemocí.

V tomto případě připravuji pro své klienty Help balíčky přímo na míru. Výsledky jsou překvapivé, neboť správně zvolený homeopatický Help balíček vyřeší konkrétní problémy a nastolí v organismu samoléčebný efekt.

Homeopatie je mimořádně efektivní a citlivý způsob uzdravování

Homeopatie je podle mne nejpřirozenější  a mimořádně efektivní a cilivý způsob uzdravování. Mám velmi ráda její přirozenost a citlivost, díky které zvolený homeopatický lék podpoří vlastní samouzdravovací schopnosti našeho organismu. Uzdravuje nejenom povrchovou úroveň, ale má úžasnou schopnost léčit naši duši. To považuji za nejkrásnější schopnost komplexního uzdravování našeho já, naší duše, našeho těla.

Přeji hodně zdraví s Hanak’s Homeopathy

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře