Jak si u nás léčíte pásový opar?

Reference pacientů na HomeoDetox.

Tělové mléko k léčbě pásového oparu je opravdu velmi účinné. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zaslání tělového mléka k léčbě pásového oparu. Je opravdu velmi účinné a moc mi pomohlo.

Jsem ráda,že jsem Vaše stránky objevila a budu Vás doporučovat svým známým. Přeji Vám hodně spokojených pacientů s pozdravem Věra B.

Proti oparům pomáhá speciální detox – gel a tělové mléko a vše další z o-line kurzu HomeoDetox

Jsem moc spokojená opar už ani nevím že jsem ho měla je pryč a já se cítím dobře.

Jsem moc spokojená opar už ani nevím že jsem ho měla je pryč a já se cítím dobře. Cítím se o moc líp a netrpím tolik bolestmi jak dřív. Věřím že to bude stále lepší a lepší. Moc vám děkuji, už jsem ani nevěřila, že mě něco pomůže. Jste zlatá , děkuji moc a těším se na balíček, mějte se hezky. Eva Nejedlíková

Léčba pásového oparu byla od Vás bez potíží.  

Léčba pásového oparu byla od Vás bez potíží. Měl jsem obavu, že mě pásový opar vyřadí z podnikání na několik měsíců. Soused, se totiž z pásovým oparem léčil 5 měsíců a stále má pásový opar nedoléčený. Já se cítím velmi dobře, jsem již zdráv. Nevěřil jsem, že mi to tak velmi pomůže, ale pomohlo. Karel. O.  

Co je pásový opar (herpes zoster)?

je infekční kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster. Tento vir způsobuje rovněž plané neštovice. Virus zůstává ukryt v těle po vyléčení planých neštovic,  zde „spí“ v některém senzitivním gangliu. Při snížené imunitě, podávání kortikosteroidů či imunosupresiv, nedostatečnou výživou či námahou  organismu se aktivuje.

Pásový opar lze úspěšně vyléčit. Co skutečně pomáhá? 

Co dokáže vyléčit pásový opar natrvalo, aby se potíže neopakovaly? Co dělat, abyste se netrápili bolestmi několik měsíců, ale aby vám bolest zmizela co nejrychleji? 

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení pásového oparu

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vám vadí pásový opar, jak moc je bolestivý a jak moc vás omezuje.

Většinou píšete, jak urputné  a dlouhotrvající bolesti již máte a chcete co nejrychleji pomoci. 

Virová infekce?

Pásový opar je způsoben virovou infekcí, která vede k zánětu ganglionu (uzel nervů). V počátečním stadiu nemoci zčervená kůže podél onemocnělého nerového provazce a začíná pálit. Pak se tvoří kožní puchýřky. Puchýřky začínají krvácet a hnisat a jsou velmi bolestivé. 

Jedná se o velmi závažné onemocnění.  

Proč je toto onemocnění tak časté?

Dle mého názoru právě proto, že stoupá hladina toxicity v našem organismu ať již z ovzduší, léků či nezdravých potravin. Jsme oslabováni zářením z mobilních telefonů, počítačů, wifi připojení. Máme příliš mnoho podnětů (např. reklamy) a méně klidu a osobní pohody. Náš organismus přestává zvládat tak velkou zátěž a na povrch vyplouvají nemoci.

Co následuje?

Urputná bolest trvající 3 měsíce a více při pásovém oparu…. jak píší pacienti.  

Co tedy pomůže?  Jak se u nás léčíte?

Pásový opar si u nás léčíte úspěšně léčíte v on-line kurzu HomeoDetox.

HomeoDetox na pásový opar
Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.