Jak se zbavit chronických potíží?

Když běžná léčba nevede k úspěšnému vyléčení, stává se nemoc chronickou. Většinou si pak myslíme, že žádná léčba již není možná a že naše chronické potíže si prostě musíme protrpět.

Ale co když je to jinak?

Co když je právě nyní čas na homeopatickou léčbu, která umí doslova zázraky?

Ano, ať se to mnohým nelíbí (a to se většinou nelíbí lékařům, kteří si už s mnohými pacienty neví rady), je homeopatie skutečně velmi zázračná.

Homeopatie bezesporu patří k celostnímu typu alternativní doplňkové medicíny a umí konat doslova zázraky.

Ale ne každá homeopatie. Ta, která se prezentuje v našich lékárnách je spíše zaměřena na léčbu aktutních potíží – chřipka, angína, horečka, kojení, nespavost…

Chcete se zbavit chronických potíží? Pak myslete na konstituční homeopatii.

Konstituční homeopatie má své přední místo v léčbě přetrvávajících (chronických) potíží.

Neléčí tedy jen například akutní rýmu, angínu, či nespavost, ale při homeopatickém konstitučním vyšetření se dostáváme k jádru nemoci.

Co bylo příčinou chronického onemocnění?

Proč je daný klient ve stavu nemoci?

To lze zjistit z příběhu, který klient vypráví. Pomocí osobního příběhu se dostává homeopat k jádru nemoci a k určení správného konstitučního léku.

Správně zvolený konstituční (osobní lék) pak podpoří samoozdravné procesy těla a duše.

Dokáže napravit člověka celého, zmizí tedy nejenom chronická nemoc, ale celý organismus se posílí. Proto je homeopatie doslova zázračná.

Dokáže z utrápeného a bolestivého člověka pomocí konstitučního léku udělat opět člověka zdravého, bez potíží a s velkou dávkou vnitřní energie.

Jak se zbavit chronických potíží?

Povyprávějte nebo popište svůj příběh při homeopatickém vyšetření, aby vám homeopat mohl najít váš osobní – konstituční lék. Ten potřebujete pro vyléčení svých chronických potíží. Nestačí na to tedy jen nějaká ta pilulka z lékárny. Chce to skutečně jen málo a přitom tak mnoho. Tři kuličky, nebo případně jedno balení správně vyhledaného konstitučního (osobního) léku dokáží více, než celá apatyka.

On-line rezervace pro KONZULTACI zdarma

Vyberte si termín pro tel. konzultaci zdarma. Zavolám vám. 

Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH 

Profesionální členka Slovenské komory homeopatů
Registrovaná homeopatka SKH
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help
PORADENSTVÍ PRO ROZVOJ OSOBNOSTI