Jak se zbavit bolesti zad a kloubů?


Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle
Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila….
Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže.
PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala. 

 
Mléčko na silnou bolest vyléčila zablokovaná záda
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky-došla hned v úterý. Vaše mléčko na Štiplavou bolest začíná zabírat-bolest už není tak intenzivní, a manželovi zase škytavka po operaci srdce se také zmírňuje-to bylo pro nás teď nejaktuálnější.
Mléčko na silnou bolest: na jaře jsem měla zablokovaná záda-ischias-serie čtyř injekcí nezabrala a tak mi byla doporučena jen rehabilitace. Bolest byla ukrutná-ze zad až do podbříšku.
Po týdnu mazání Vaším mléčkem bolest začla odeznívat a od té doby jsem v naprosté pohodě. Mohu jen doporučit…Proto jsem si ho objednala ještě jednou.. Děkuji ještě jednou za Vaši rychlou a účinnou pomoc…..Jarka


 
Bolest kloubů 
Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti…
Bolest odchází ihned po natření. Děkuji Zorka Z.
 

Homeopatické pleťové – tělové mléko proti bolesti zad 
Dobrý den,
chci Vám poděkovat a informovat, že mlíčka opravdu pomáhají.
Je to až neuvěřitelné, ale záda bolí jenom při delší námaze a po aplikaci mlíčka do 10 minut bolest ustoupí.
 
  
Detoxikace mne zbavila bolesti kloubů
Detoxikace mne dokázala zbavit bolestí kloubů už za 2 měsíce. Klouby mne bolely už téměř 13let a nic mi nepomáhalo. Po detoxikaci se cítím výborně….
Pohybuji se bez bolesti – prostě zázrak po tak dlouhé době. Škoda, že jse Vás nenašla dříve. Jitka Z.
 
 

Bolí Vás záda i klouby a masáže nepomáhají? Máme pro vás řešení jak si ulevit od potíží, ale také, jak bolesti odstranit natrvalo.

bolest zad

Když bolí záda a klouby, můžete se rozhodnout, zda vyzkoušíte homeopatika na zmírnění bolestí, nebo si vyčistíte organismus pomocí chytrého homeodetoxu a zbavíte se tak bolestí natrvalo.

Pro zmírněné bolestí jsou určena tato homeopatika:

Arnica montana CH9

Odstranila bolest, pokud se pacienti cítili doslova jako rozlámaní nebo „po boji“, což také hodně ukazuje, že je to výborný lék nejenom pro přetížení při práci na zahrádce a úklidu, ale super lék při bojových sportech. Pomohl pacientům a sportovcům při velké zátěži – po velkém fyzickém výkonu.  Zmírní bolesti, ale pro trvalé vyléčení doporučujeme chytrý homeodetox.

 • Gelsemium CH9

  Speciálně tento lék nám ukázal svou nejvyšší účinnost při bolestech zad v kříži. Zde slavil své úspěchy, jako jednička pro úlevu od bolesti v křížové oblasti. Opět platí, že pouze zmírní bolesti, ale pro trvalé odstranění potíží je nutné vyčistit organismus chytrým homeodetoxem.

   

  Calcarea carbonica CH30

  Tento velký lék se nám v naší praxi osvědčil především proti bolesti zad při poranění a pokud jsou záda namožená například zvedáním nadměrných břemen a také u většiny pacientů pomohl ulevit od  bolesti zad při velkých starostech, při psychickém i fyzickém rozlámání. Pro trvalé vyléčení bolestí však nestačí, je potřeba organismus vyčistit chytrým homeodetoxem.

 •  

  Aconitum napellus CH9

  Pomáhá odstranit velmi výrazné bolesti zad vyvolané strachem, ale také studeným větrem. Odstraní také velký vnitřní neklid a zbaví přílišné napjatosti.  Výsledky tak ukazují, že většina lidí trpí bolestmi zad nikoliv z fyzického přetížení, ale díky starostem.  V potenci CH9 je vhodný tedy více pro bolesti zad ze studeného větru – chladu a proti menšímu neklidu či strachu. Ve vyšších potencích je vhodný pro odstranění psychických přičin bolesti. To si již vyžaduje vyšetření a stanovení potence na míru a k tomu také důkladně vyčistit organismus pomocí chytrého homeodetoxu. 

 • Chytrý HomeoDetox se osvědčil nejvíce. 

  Uvedené homeopatické léky pomáhají sice odstranit bolest, ale PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ BOLESTI JE NUTNÁ DŮKLADNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU.

 • Pokud je organizmus zanesen toxickými látkami a jedy, je pro trvalé odstranění bolesti nutné tyto toxické látky a jedy odstranit. Jen tak dochází k trvalému vyléčení bolesti.  Pro trvalé vyléčení bolestí  je nejlepší Chytrý HomeoDetox.
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

POTŘEBUJETE PORADIT?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

 • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
 • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
 • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám