Jak se cítit jako Princezna disků pomocí homeopatie?

…něco ka zamyšlení?

MISTROVSTVÍ TVOŘIVOSTI A SCHOPNOSTI VYTVÁŘET NOVÉ FORMY, to je v tarotu hlavní esencí Princezny disků.

Princezna disků je zobrazena jako těhotná žena, která zosobňuje mistrovství tvůrčí síly. Je to žena, která má za sebou cestu pokrytou trnitými keři a která se nebojí stál na sopce. Nese v sobě nový život, jenž se v ní po nějaký čas vyvíjel a rostl. Je oplodněná a je bohatší buď o nově rozpoznanou podobu svého ,já‘  a nebo o nový životní styl, tvůrčí projekt či o novou lidskou bytost.

Průkopnický duch je naznačen její korunou ve znamení Berana (rohy na koruně). Had na rameni, který postupně přechází v hermelínový plášť, symbolizuje její zemitou a prastarou touhu tvořit.
Princezna disků touží po tom vytvářet nové struktury, které jsou v harmonii s její nejvnitřnější podstatou (zářící hůl s krystalem). Je rozhodnutá uskutečnit sklizeň (podstavec tvořený snopy, o který se opírá) v souladu s vesmírnými energiemi (lotosový květ se symbolem jin/jang uprostřed).  

Co v homeopatii odpovídá kvalitě Princezny disků? 

Čím homeopatie může dopomoci k tvořivosti a k rozhodnutí uskutečnit sklizeň, najít nový životní styl, tvůrčí projekt, nebo stát se novou lidskou bytostí? 

Trochu složitější otázka k zamyšlení, ale budeme hledat především kreativitu pomocí homeopatie.

Hledání síly a kreativity pomocí homeopatie.

V dnešním uspěchaném světě, kde se zdá, že je stále méně času na sebe a své potřeby, je důležité najít způsob, jak znovu najít k sílu a kreativitu. V tomto hledání se mnozí obrací k alternativní léčbě pomocí homeopatie, která se vyznačuje svou jedinečnou filozofií a přístupem k léčbě.

Homeopatie využívá přírodních léčivých látek, které jsou zředěny do takové míry, že fyzická přítomnost účinných látek je minimální, ale její informační stopa (energie – značená potencí C, CH, M…) je o to více přítomná a účinná.

Homeopatika pro podporu kreativity, tvořivosti a jasnosti myšlení

Co se týče konkrétních homeopatik pro podporu kreativity, tvořivosti a jasnosti myšlení, existuje mnoho možností, ne jenom ty, které zde uvádím. Jsou to 3 možné návrhy, které je důležité konzultovat s kvalifikovaným homeopatem, zda jsou vhodné konkrétně pro vás.

3 návrhy

  • Například homeopatický přípravek „Anacardium“ se používá ke zlepšení sebevědomí, odvahy a koncentrace, což může vést k větší kreativitě a jasnosti myšlení při řešení problémů.
  • Dalším možným homeopatikem je „Lycopodium“, který pomáhá překonávat nejistotu a obavy, čímž podporuje otevřenost novým nápadům a inspiraci.
  • Pro ty, kdo hledají zvýšení tvořivosti, mohou být vhodné homeopatické přípravky jako „Silicea“ nebo „Natrum muriaticum“, které podporují mentální jasnost a intuici.

Pochopení konkrétních homeopatických léků a jejich účinků je klíčem k efektivnímu využití homeopatie pro podporu kreativity, tvořivosti a jasnosti myšlení. Kombinace péče o detaily a individuální přístup, které jsou typické pro homeopatii, může poskytnout cennou podporu v procesu osobního rozvoje a seberealizace. Ve spojení s precizním zpracováním a péčí o každý detail může být homeopatie cenným nástrojem pro nalezení rovnováhy, inspirace a osobního růstu.

Je ovšem potřeba respektovat svou individualitu.

Každý jedinec má své vlastní potřeby a pořadavky. Proto je důležité, aby byl přístup k individuální a personalizovaný. Homeopatie klade důraz na celkový obraz včetně jeho fyzických, emocionálních a mentálních stavů. Z tohoto důvodu je vhodné absolvovat konzultaci s kvalifikovaným homeopatem, který bude schopen provést podrobnou analýzu a určit vhodný homeopatický prostředek na základě individuálních potřeb a symptomatických projevů. Respektování své individuality a hledání osobního přístupu k léčbě vede k efektivnímu využití homeopatie pro podporu kreativity, tvořivosti a jasnosti myšlení, a tím k dosažení nejlepších výsledků při dosahování osobního rozvoje.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře