Homeopatika nebo šampon proti padání vlasů? Co pomáhá?

Když vlasy padají, je potřeba se velmi rychle poohlédnout po kvalitním šamponu, který dokáže zastavit padání vlasů rychlostí blesku.

K tomu je velmi vhodné najít ten správný vlasový balzám a také najít vhodná homeopatika.

Tedy co pomáhá?

Není to jen šampon, nejsou to jen homeopatika, nebo vlasové balzámy.

Je to všechno společně. Mrkněme se tedy na to, co budeme potřebovat pro rychlé zastavení padajících vlasů.

Homeopatika proti padání vlasů

Pokud vlasy padají z důvodů kolísání hladiny estrogenů (v těhotenství, klimekteriu, při léčbě kortikoidy, po chemoterapii, ozařování, při poruchách štítné žlázy), ale také při dlohodobém stresu či těžkém šoku – tady pomůže homeopatický lék Graphites.

Je to jeden z homeopatických léků, který mám velmi ráda, stejně jako Phosphoricum acidum, které pomáhá při dlohodobém onemocnění, vyčerpání, trápení, po rozvodu, po porodu, při různých ztrátách, kdy vlasy ubývají a také šedivějí. Ale není to jediná záchrana. Jeden homeopatický lék nám nepomůže tak, jako když jej budeme užívat a společně používat také šampon proti padání vlasů a kondicionér.

Šampon proti padání vlasů

Nejoblíbenější je právě ten, který obsahuje komplex homeopatických informací proti padání vlasů, pro posílení, zdravý růst, regeneraci. Všechny léčivé informace v šamponu se dostávají do vlasové pokožky, až k vlasovým kořínkům a dělají zázraky. Nejosvědčenější šampon proti padání vlasů je CAFFEINE – vlasový šampon s kofeinem od Hanaks Homeopathy. Ten umí zastavit padání vlasů s rychlostí blesku. Můžete jej používat každodenně, nebo podle toho, jak často si myjete vlasy.

Po umytí vlasů je moc důležité ošetřit vlasy vlasovým balzámem.

Nikdy nezapomínejte na vlasový balzám

Vlasový balzám je pro vlasy skutečně balzámem. Pokud jsou vaše vlasy jemné, oslabené, zničené, padající…tak vždy po umytí vlasů použijte vlasový balzám. Vaše vlasy potřebují tuto péči a ochranu.

U nás zakoupíte vlasový balzám Cannabis, který vlasy nemastí a zbytečně nezatěžuje. Je příjemný a vlasy jsou jako v peřince. Krásně chráněné, opečovávané a samozřejmě že u nás vždy s notnou dávkou homeopatické energie. Ta vaše vlasy posiluje a chrání.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie.