Homeopatika na hubnutí, aneb jak zhubnout pomocí homeopatie?

Je homeopatie vhodná na hubnutí?

Homeopatie disponuje celou řadou homeopatických léků, které řeší problémy s nadváhou. Hubnutí za pomocí homeopatie je zcela efektivním a dlouhodobým řešením bez vedlejších účinků a jojo efektu.

Potíže s nadváhou dospělých i dětí

Každý den řeším potíže s nadváhou dospělých i dětí v on-line homeopatické poradně. Po distanční výuce přibývá dětí s nadváhou. Lockdown se podespal také na fyzické i psychické kondici dětí a dospělých a mám dojem, že mnohým již tato malá pohyblivost zůstala.

Díky stresu, strachu a dalším negativním emocím se potíže řeší například vyšším příjmem sladkostí, než pohybem a uvolněním v přírodě. Váha narůstá a psychická nespokojenost roste společně s přibývajícími kilogramy.

Co píšete?

Potřebuji zhubnout, stále přibírám, nedaří se mi zhubnout ani půl kila…

 • Při sedění stále přibírám, syn v základní škole přibral 12 kilo za 2 roky
 • Je z toho mrzutý a často provokuje svého bratra tak, že se až poperou
 • Přibrala cca 7 kilogramů a na její váhu jí upozorňuje již celé okolí
 • Je mrzutá, smutná, líná, nic se jí nechce, přibrala 9 kilogramů
 • Válí se na sedačce, zívá, je unavená a přibírá
 • Přibrala jsem 10 kilo, bolí mě klouby a špatně se mi dýchá
 • Po porodu jsem přibrala 20 kilo a již nikdy neshubla
 • Všechno se na mně zařezává, žádné oblečení mi nesedí
 • Už se na sebe nedívám ani do zrcadla, vidím jen tuky
 • Aktivní pohyb přesunuje na „až za chvíli“ a ve finále pohyb stejně odsune
 • Přibrala jsem 13kilo a už nemohu vyjít ani schody
 • Bolí mne klouby, špatně se mi dýchá a stydím se jít do společnosti

Jak zhubnout pomocí homeopatie?

Především je nutné navodit rovnováhu v těle. Platí to jak pro rovnováhu příjmu a výdeje, tak v oblasti navození rovnováhy pro psychický stav. Nepomáhá tedy užívat jeden homeopatický lék, ale celý proces úspěšného hubnutí pomocí homeopatie si vyžaduje komplexní řešení při kterém se postupně pomocí homeopatie zbavujete jak negativních emocí, tak nadbytečných kilogramů.

Na všechny tyto stavy vyvolávající obezitu jsou homeopatika, která pomáhají

 • zbavit se stresu, který je příčinou nabírání váhy
 • zbavit se strachu a dalších negativních emocí, které nabírání váhy způsobují
 • zbavit se lenosti a nadměrné únavy, která vede k odporu k pohybu
 • podpořit činnost štítné žlázy pro správné spalování tuků
 • zrychlit metabolismus pro správné spalování tuků
 • zamezit zpětnému ukládání tuku
 • odstranit nadměrnou chuť na sladké a tučné
 • odstranit syndrom hladomoru
 • zvýšit pěstování vůle
 • odstranit překyselení organismu
 • zajistit pravidelné vyprazdňování
 • vyřešit celulitidu
 • vyřešit zadržování vody v těle

Homeopatika proti nadměrných chutím

Může pomoci: Antimonium Crudum 9CH a Ignatia amara 5CH.

Doporučené užívání – vždy po poradě se svým konstitučním homeopatem, protože účinnost závisí na konstitučním typu osobnosti.

Homeopatika proti zadržování vody

Může pomoci: Natrum sulfuricum 5CH (obecně proti zadržování vody), Thuya occidentalis 5CH (zadržování vody v sedací části a v oblasti stehen).

Doporučené užívání – vždy po poradě se svým konstitučním homeopatem, protože účinnost závisí na konstitučním typu osobnosti.

Homeopatika na hubnutí

Vzhledem k tomu, že nepomáhá tedy užívat jeden homeopatický lék, ale celý proces úspěšného hubnutí pomocí homeopatie si vyžaduje komplexní řešení při kterém se postupně pomocí homeopatik zbavujete jak negativních emocí, tak nadbytečných kilogramů, máme další homeopatika na hubnutí v on-line kurzu hubnutí.

REFERENCE

Díky tělovým mlíčkům 8+1 hubnu 2 kilogramy za týden. Jsem moc spokojená s mlíčky. Hubnu 2 kilogramy za týden. Předtím jsem dlouhodobě nemohla zhubnout ani kilogram za rok. Tak jsem nyní velmi spokojená a doporučuji … všem, komu se nedařilo hubnout jinými metodami. 
Kamila Holečková, pacientka

Zhubla jsem 7 kilogramů a jsem spokojená.  Jsem velmi spokojená, protože se mi pomocí homeopatického pleťového mléka pro zrychlení metabolismu z on-line kurzu hubnutí podařilo zhubnout 7 kilogramů. Používám jej každý den ráno, v poledne a večer. Výsledek je velmi brzy vidět…. Také jsem velmi spokojená s Vaším šamponem na vlasy, který jste mi doporučila používat současně, abych byla v pohodě a nepřibírala na váze díky stresu. Šampon krásně voní, uklidňuje mě, celý den se cítím klidně. Děkuji. 
Zdenka Janíková, pacientka

Moc se těším na váš kurz, protože vím, že bude ještě lepší. Získám navíc také další informace pro hubnutí. Super. Jarmila Vaníčková, Brno 

Vyzkoušela jsem tělové mlíčko na hubnutí. Pomohlo mi nejvíce ze všech jiných hubnoucích produktů, které jsem kdy vyzkoušela. Po natření jsem ihned pocítila zvláštní energii takového klidu a pohody. Neměla jsem potřebu přejídání. Začala jsem postupně hubnout cca 1kilo za týden. Za měsíc jsem zhubla 4 kilogramy bez potíží, úplně v klidu a v pohodě. Je mi dobře, mám hodně energie a přesto hubnu. Je to moc příjemné mlíčko,  jeho vůně je pro mé smysly absolutně přijatelná a oblíbená. Líbí se mi, pokožka je velmi jemná – vypadám nyní jako miminko. Jaroslava H. Uh.Hradiště

Mléko mi pomáhá hubnout 

Velmi se mi osvědčilo Vaše homeopatické mléko na hubnutí. Jakmile jsem ho začala používat, tak jsem ihne cítila změnu.  Pocítil jsem rychlé spalování tuků, přestalo mi být zima a cítím se stále velmi příjemně. Když mléko používáml, tak mé tělo nezadržuje tuky, ale cítím – jak je rozpouští. Mléko je voňavé, příjemné – používám stále. Děkuji Klárka H.

Homoepatické pleťové mléko se mi osvědčilo více, než hubnutí s Kurdipidem. Kurdipid jsem si zakoupila v  Moskvě a užívala 3 měsíce, 3 x denně 3 kuličky. Zhubla jsem pouze 3 kilogramy, za celou tu dobu. S homeopatickým pleťovým tělovým mlékem jsem zhubla 6 kilogramů za více než poloviční dobu. Homeopatické mléko pro zrychlení metabolismu je výborné….příjemně voní a zaúčinkovalo mi lépe. Anežka Z

Hubnu s homeopatickým pleťovým mlékem, moje zkušenost je výborná… 

Chtěla bych Vám opět poděkovat za Vaše produkty, konkrétně za pleťové mléka urychlení metabolismu na hubnutí a trojkombinace prosperita. Moje zkušenost je výborná, hubnu, vrací se mi sebevědomí a důvěra ve finanční jistotu, málo co mě rozhodí a stres úspěšně zdolávám s důvěrou v lepší zítřky…  Určitě si brzy objednám další produkty, protože doposud jsem s každým z nich byla velmi spokojena.
Přeji Vám krásný den a spoustu nových nápadů. S pozdravem Hanka K.

Zhubla jsem 6kg za 3 týdny . Moc děkuji, podařilo se mi za 3 týdny zhubnout 6kg. Používala jsem tělové mléko na celé tělo a hubnutí tak šlo velice pěkně. Je to zvláštní, ale nikdy jsem tak jednoduše nehubla…jako když jsem používala tělové mléko. Po narození dětí jsem měla dlouhou dobu nadváhu, teď jsem spokojená…

on-line kurz hubnutí

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

 • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
 • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
 • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře