Jak se zbavit únavy?Jak se vytáhnout ze smutných nálad?

Potřebujete notnou dávku psychické svěžesti a nové energie, která vás vytáhne  ze smutných nálad, rozrušenosti, nespavosti a psychické rozladěnosti? Na to je homeopatie jednička!

Dokáže vám pomoci rychle a bezpečně. 

Zbaví vás nejenom únavy, ale vytáhne vás i ze smutných nálad.

Jste unavení? Potřebujete energii pro životní svěžest?

Jste fyzicky unavení, nebo máte velkou psychickou zátěž – stres?

Prožili jste těžkou životní situaci? Bolí vás tělo, trápí vás únava a schází vám energie?

Necítíte se dobře? Nemůžete v noci spát?

Nemáte energii do dalšího života? Jste neklidní a rozrušení?

Padají vám vlasy? Bolí vás tělo a schází vám duševní svěžest?

Jste nyní nemocní a potřebujete posílit?

Nebo jste zcela vyčerpaní právě po nemoci?

Ať je příčina vaší slabosti jakákoliv, potřebujete pro své oživení dostatečně silnou dávku energie. Něco, co by vám pomohlo zvládnout únavu a dodalo vám novou životní svěžest.

Kde rychle načerpat novou životní svěžest?

Existuje celá řada možností, od různých energetických nápojů, bylin pro posílení, cvičení, spánek, různé meditační techniky apod. Ale problém je v tom, že na každého působí něco jiného. Někdo dokáže načerpat novou životní svěžest pomocí cvičení, jiný zásadně jenom spánkem. Každý však potřebuje tuto energii, kterou může získat nejenom cvičením či spánkem, ale pomocí homeopatie.

Homeopatie umí posílit a dodat novou životní svěžest.

V homeopatii existuje několik stovek homeopatik pro posílení a oživení organismu. Proto je tak využívána například ve sportu, kdy je vždy po ruce nejenom při různých traumatech, ale hlavně pro posílení.

Homeopatie vás posílí také, když procházíte složitými životními etapami, jste vyčerpaní, smutní, unavení…

Když procházíte složitými životními etapami, jste vyčerpaní, smutní, unavení, přepracovaní, utrápení z toho, co se vám v životě děje, pak ze všeho nejvíce potřebujete povzbudit vašeho ducha. K tomu vám pomohou homeopatika, která vám dodají nový impuls – novou dávku energie.

Homeopatie pomáhá rychle a účinně.

Případ z praxe:

Žena, 49 let, unavená a vyčerpaná po nemoci, měla stále dokola opakující se záněty v těle. Nemohla spát, byla po celý den velmi neklidná a rozrušená. Během dne ji vyrušovaly zprávy o pandemii, v noci ji pak trápily strachy o svou budocnost a zdraví svých dětí. Každý večer ji bolela hlava. Nemohla se ráno přinutit stát z postele, hned po probuzení si dělala starosti. Byla jako rozlámaná a cítila se jako zničená, bez energie a chuti cokoliv dělat. Bolely ji klouby, dlouho jí trvalo, než se rozhýbala. Svaly měla po celý den tuhé a bolestivé. Nic ji nepomáhalo, stále cítila jen bolest, neklid a smutek.

Přála si mít více energie a být bez bolesti.

Nabídla jsem jí Help balíček na přání, ale ten odmítla s tím, že by také chtěla balíček – energie pro životní svěžest. Její kamarádce pomohl, když byla na pokraji svých sil po porodu a při péči o stále plačící dítě. Na přání jsem jí tedy připravila balíček pro životní svěžest. Očekávala jsem nějaký výsledek, ale nic se nedělo. Až po půl roce se ozvala s tím, že je dávno bez potíží a chtěla pro svého vnuka něco na posílení. Již neví, co jsou to záněty, v noci spí. Má hodně energie přes den, nečiní ji nyní žádný problém chodit s vnukem na procházky do přírody. Cítí se o mnoho let mladší, což bylo poznat i na jejím hlase.

více informací

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

POTŘEBUJETE PORADIT?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám