Deprese. Co pomáhá proti depresi?

Homeopatika proti depresi… Martina měla deprese, byla naštvaná a často vzteklá.

Byla jsem ve stavu naprosté rezignace, naštvání a zloby. Neměla jsem s partnerem žádnou komunikaci a žádný milostný život. V podstatě jsem neměla zájem o nic. Svůj stav jsem si kompenzovala na dětech. Měla jsem časté návaly vzteku vůči dětem. Psychicky jsem byla zcela vyhořená, smutná, nervózní, výbušná, podrážděná a nebyla jsem schopna v noci spát. Také moje pleť byla nečistá – akné.  Martina “

Co pomohlo Martině proti depresi a vzteku?

Napsala: „Při homeopatické detoxikaci se cítím daleko lépe. Pomáhá mi proti depresi, dobře spím, nejsem tak vzteklá, ale jsem daleko klidnější. Dřívější vztek vůči dětem je pryč. Už nejsem rozhozená a naštvaná.  Nyní mě některé věci i rozesmějí, které mě dříve rozzlobily. Celkově se cítím výborně.   Děkuji za vše.  Martina“ 

Nevěřila, že se může zbavit deprese homeopatickou detoxikací, ale…

Nevěřila jsem, že by mi mohla pomoci homeopatická detoxikace. Ani jsem netušila vlastně, co to je. Ale protože mi nic nepomáhalo, rozhodla jsem se, že to vyzkouším.  Výsledek jsem Vám napsala. 

Co pomáhá proti depresi? Co mi pomohlo?

Proti depresi mi pomohla příjemná homeopatická detoxikace phdr86 – HomeoDetox.

Doporučení odborného homeopata

Pokud je organismus zanesen toxickými látkami – např. jedovatou rtutí, olovem, nadměrným užíváním léků, konzumací toxických potravin apod.,  dochází k velmi vážným psychickým potížím.

Intoxikace organismu se projeví nejenom na fyzické úrovni (nevolnost, kožní potíže, alergie apod.) ale také na psychické úrovni.

V tomto oslabeném stavu v důsledku intoxikace nedokáže jedinec zvládat různé životní stresové situace a jedná podrážděně.

Dochází ke zhroucení, k depresivním pocitům, úzkosti, neklidu, strachu, vzteku a smutku. Příčinou těchto stavů pak není samotná psychická slabost, ale příčinou je oslabenost organismu toxickými látkami.

Důkladná homeopatická detoxikace HomeoDetox se komplexně stará o psychické i fyzické zdraví jedince.

HomeoDetox

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.