Chytrá mastička na hemeroidy?

aneb…Jak vyléčit hemeroidy rychle a diskrétně?

(pozn. Hemeroidy – správně psáno hemoroidy, ale znáte je spíše pod tímto chybným označením, ale to nic nemění na tom, jak je můžete pomocí homeopatie vyléčit.

Hemeroidy – aneb důsledek zánětu křečových žil v konečníku jsou výsledkem sedavého způsobu života, opakované zácpy, ale především jsou onemocněním žilního systému.

Hemeroidy mohou vzniknout také špatnou životosprávou, nedostatečným přísunem tekutin…

Chytrá mastička na hemeroidy?

Velmi častou otázkou pacientů je, zda pomůže chytrá mastička na hemeroidy. Ano, CHYTRÁ MASTIČKA Hanak’s Homeopathy MĚSÍČKOVÁ uleví od bolesti, pálení, svědění. Umí zklidnit podráždění v oblasti konečníku. Umí hojit otevřené rány. Je na potíže s hemeroidy nejoblíbenější chytrou mastičkou.

Jak vyléčit hemeroidy rychle a diskrétně?

Léčba hemeroidů si bude vyžadovat přece jenom trošičku trpělivosti, ale vyplatí se to. Chytrá mastička měsíčková sice rychle uleví od bolesti, pálení, svědění.. ale pro trvalé vyléčení hemeroidů je nutná další speciální léčba. Je nutné provést důkladnou, ale velmi příjemnou homeopatickou detoxikaci organismu. Homeopatická detoxikace (HomeoDetox) léčí žíly a působí na jejich zhojení.

Je základem pro léčbu vnitřních i vnějších hemeroidů. Pomocí homeopatické detoxikace v on-line kurzu HomeoDetox budou bolesti a potíže s hemeroidy za několik týdnů pryč. Je to skvělý výsledek, protože neléčené hemeroidy dokáží trápit neuvěřitelně dlouhá léta, přičemž pokud se neléčí, tak se potíže s hemeroidy neustále zhoršují.

Potřebujete rychlou úlevu do potíží? Vyzkoušejte osvědčenou CHYTROU MASTIČKU Hanak’s Homeopathy měsíčkovou.

Nebo kontaktujte on-line poradnu.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie.