Bradavice na chodidle.

Bradavice na chodidle?

Bradavice (latinsky verruca, česky – veruky) jsou výrůstky na kůži či sliznicích, které způsobuje lidský papillomavirus (HPV).

Nejčastější místa, kde se bradavice vyskytují jsou plosky nohou, dlaně, prsty, obličej a některé typy se vyskytují v oblasti genitálu (genitální bradavice).

Nyní se zaměříme na baradavice na chodidle (Verrucae plantares).

Verrucae plantares (bradavice na chodidle) – vypadají jako mozoly, jsou to silnější a tužší ohraničené oblasti kůže, které se zanořují do kůže chodidla. Bývají bolestivé, hlavně při došlapu. 

Jak se bradavice přenášejí?

Bradavice se přenášejí přímým i nepřímým kontaktem – z člověka na člověka nebo u jedince z jedné části těla na jinou.

Jak bradavici poznáte?

Většinou je to hodně složité odlišit od sebe různé druhy virových bradavic. Může se jednat také o jiné kožní projevy, jako například o kuří oka, stařecké bradavice, pigmentová znaménky, molusky, kožní nádory, nebo fibromy.

Co doporučuji?

Především provést důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu, které se krok za krokem věnujeme v on-line kurzu HomeoDetox. Tento kurz je nejenom pro odstranění bradavic, tedy můžeme říci pro krásu, ale také pro odstranění celé řady zdravotních potíží. Je to náš TOP kurz, který vám navrací zdraví těla a krásu vaší pokožky.

Více informací o on-line kurzu HomeoDetox.

Doporučujeme se přihlásit.

A co naše chytré mastičky?

Chytrá mastička měsíčková vám pomáhá změkčovat pokožku především tam, kde máte pokožku zatvrdlou, suchou a popraskanou.

Máte zatvrdlou, suchou a popraskanou pokožku? 

Pomůže vám naše nejoblíbenější chytrá mastička měsíčková.

chytrá mastička měsíčková

Potřebujete poradit více? Napište do on-line homeopatické poradny

Je pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzu HomeoDetox, hubnutí a v kurzu pro imunitu forte. Radí vám co se v homeopatii za 30 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhá vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů, pro hubnutí, vyléčení vašich potíží a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.