Bolest kolen? Co pomáhá?

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účinek mlíčka na artrózu. Artróza je dost bolestivá, v noci mě nenechala vyspat, pořád mě to dost píchalo a bolelo. Hledala jsem polohy na spaní, ani na jednom boku to nešlo. Nespala jsem vůbec, ale po vašem mlíčku, již druhý den po natírání, nevím, co je bolest v noci a spím v klidu, jak miminko. Přes den bolest ustoupila o půlku. Moc vám děkuji za tento výrobek, až ho doberu, určitě objednám další balení. Všem, kdo bude mít z mých přátel stejný problém jako já, určitě vás doporučím, mlíčko je super. S pozdravem Andrea Kadlecová

Paní Mirka napsala do homeopatické poradny:

Děkuji za to mléčko proti bolesti.
Skutečně mi na bolest kolene pomáhá, jsem moc ráda. Už jsem skoro nemohla bez bolesti došlápnout na nohu.  

Také se mi osvědčil krém (chyrá mastička Oliva). A vůbec, všechny 3 krémy  (chytrá mastička aloe vera) od Vás, i ta měsíčková mastička, jsou skvělé.Jsem spokojená i s tím levandulovým sprchovým gelem a s ostatními gely.

Vnučka si oblíbila Šípek a růži.   

Už nemám bolest kolene, pomohla mi homeopatie – gel a tělové mléko

Srdečně zdravím homeoapatii Hanaks. Již 5 let mne trápila bolest pravého kolene. Chodila jsem na injekce, ale nic mi moc dobře nepomáhalo. Pak jsem si zakoupila tělové mléko a sprchový gel. Očekávala jsem s napětím, zda vůbec mi mléko a gel pomůže, když mi předtím nic nepomáhalo. Ale vida, byla jsem velmi překvapená. I když jsem si četla reference, kde bylo psáno, že účinek se dostaví postupným používáním, já jsem měla od bolesti pokoj již za necelých 40 dnů. Je to pro mne šokující a stále nemohu pochopit, jak je to možné, když mi předtím nepomáhali ani injekce. Teď chodím do schodů i ze schodů a nic mne nebolí. Tak si říkám, že by to mělo vědět více lidí. Pro mne je detoxikační gel a mléko zázrakem uzdravení po 5 letech bolestí. Určitě si kupte gel i mléčko, já jsem velmi spokojená. Důchodkyně Anna

Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti…Bolest odchází ihned po natření. Děkuji Zorka Z.

Nejčastější příčina bolesti kolen

Nejčastější příčinou bolesti kolen je artróza, která trápí až tři čtvrtiny lidí ve věku od 50let. Někdy se příznaky artrózy objevují i mnohem dříve, již okolo třicítky. Jedná se nejprve o občasné bolesti, které však postupem času bolí častěji a více. V pokročilém stádiu se pak bolest stává nesnesitelnou, jak tento stav většinou popisují pacienti.

Cannabis

Chcete na kolena chladivý gel?

Cannabis gel

Při chronických bolestech doporučujeme on-line kurz HomeoDetox.

HomeoDetox

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie.