Bolest kolen? Případ z homeopatické praxe.

Co pomáhá?

Případ z homeopatické praxe:

Případ ženy, 57 let. Kolena ji bolí již více jak 20 let. Vyzkoušela nejrůznější mastičky a mazání na kolena proti bolesti a různé gely proti bolesti. Nastala vždy jen minimální a krátkodobá úleva, ale bolest kolen se vždy vrátila. Od bolesti kolene nepomáhá ani odpočinek. Kolena bolí ať jsou v klidu, nebo v pohybu. Intenzita bolesti se zvyšuje v případě psychického stresu či rozrušení, který většinou vyvrcholí vztekem. Pak jsou kolena intenzivně bolavá a každý pohyb je nesmírně bolestivý.

Vzhledem k popisovaným potížím jsem uvažovala o zcela individuálním způsobu pomoci, neboť v tomto případě se nejednalo o běžnou bolest kolen z důvodu fyzické zátěže nebo například v důsledku artritidy. Pro odstranění chronické bolesti bylo nutné najít homeopatikum zaměřené pro odstranění psychického stresu a vzteku, který byl spouštěčem potíží. Připavila jsem tedy Help balíček na míru.

Kontrola: Po 30 dnech se cítí již lépe. Bolesti jsou mírnější a cítí se spokojeně. Říká, že za dvacet let je to první úleva od potíží. Uvědomuje si, že má více pozitivní přístup ke svému synovi a tříleté vnučce. Již ji jen tak něco nenaštve, a nezlobí se při každé maličkosti. Její beznaděj v uzdravení je pryč, myslí víe pozitivně a těší se na to, až bolesti zcela zmizí.

Kontrola: Po 60 dnech jsou bolesti zcela pryč. Jen občas se levé koleno připomene malou bolestí, ale ta odezní do dvaceti minut. Stále ještě používá Help balíček.

Reference

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účinek mlíčka na artrózu. Artróza je dost bolestivá, v noci mě nenechala vyspat, pořád mě to dost píchalo a bolelo. Hledala jsem polohy na spaní, ani na jednom boku to nešlo. Nespala jsem vůbec, ale po vašem mlíčku, již druhý den po natírání, nevím, co je bolest v noci a spím v klidu, jak miminko. Přes den bolest ustoupila o půlku. Moc vám děkuji za tento výrobek, až ho doberu, určitě objednám další balení. Všem, kdo bude mít z mých přátel stejný problém jako já, určitě vás doporučím, mlíčko je super. S pozdravem Andrea Kadlecová

Paní Mirka napsala do homeopatické poradny:

Děkuji za to mléčko proti silné bolesti.
Skutečně mi na bolest kolene pomáhá, jsem moc ráda. Už jsem skoro nemohla bez bolesti došlápnout na nohu.  

Také se mi osvědčily chytré mastičky.

Jsem spokojená i s tím levandulovým sprchovým gelem a s ostatními gely.

Vnučka si oblíbila Šípek a růži.   

Už nemám bolest kolene, pomohla mi homeopatie – gel a tělové mléko

Srdečně zdravím homeoapatii Hanaks. Již 5 let mne trápila bolest pravého kolene. Chodila jsem na injekce, ale nic mi moc dobře nepomáhalo. Pak jsem si zakoupila tělové mléko a sprchový gel. Očekávala jsem s napětím, zda vůbec mi mléko a gel pomůže, když mi předtím nic nepomáhalo. Ale vida, byla jsem velmi překvapená. I když jsem si četla reference, kde bylo psáno, že účinek se dostaví postupným používáním, já jsem měla od bolesti pokoj již za necelých 40 dnů. Je to pro mne šokující a stále nemohu pochopit, jak je to možné, když mi předtím nepomáhali ani injekce. Teď chodím do schodů i ze schodů a nic mne nebolí. Tak si říkám, že by to mělo vědět více lidí. Pro mne je detoxikační gel a mléko zázrakem uzdravení po 5 letech bolestí. Určitě si kupte gel i mléčko, já jsem velmi spokojená. Důchodkyně Anna

Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti…Bolest odchází ihned po natření. Děkuji Zorka Z.

Nejčastější příčina bolesti kolen

Nejčastější příčinou bolesti kolen je artróza, která trápí až tři čtvrtiny lidí ve věku od 50let. Někdy se příznaky artrózy objevují i mnohem dříve, již okolo třicítky. Jedná se nejprve o občasné bolesti, které však postupem času bolí častěji a více. V pokročilém stádiu se pak bolest stává nesnesitelnou, jak tento stav většinou popisují pacienti.

Cannabis

Chcete na kolena chladivý gel?

Cannabis gel

Máte potíže? Bolí vás kolena, klouby, svaly?

Napište mi do on-line homeopatické poradny a nejdeme řešení na váš konkrétní případ.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

  • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
  • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
  • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře