Bolest kolen? Co pomáhá?

Paní Mirka napsala do homeopatické poradny:

Děkuji za to mléčko proti bolesti.
Skutečně mi na bolest kolene pomáhá, jsem moc ráda.Už jsem skoro nemohla bez bolesti došlápnout na nohu.  

Také se mi osvědčil krém (chyrá mastička Oliva). A vůbec, všechny 3 krémy  (chytrá mastička aloe vera) od Vás, i ta měsíčková mastička, jsou skvělé.Jsem spokojená i s tím levandulovým sprchovým gelem a s ostatními gely.

Vnučka si oblíbila Šípek a růži.   

Nejčastější příčina bolesti kolen

Nejčastější příčinou bolesti kolen je artróza, která trápí až tři čtvrtiny lidí ve věku od 50let. Někdy se příznaky artrózy objevují i mnohem dříve, již okolo třicítky. Jedná se nejprve o občasné bolesti, které však postupem času bolí častěji a více. V pokročilém stádiu se pak bolest stává nesnesitelnou, jak tento stav většinou popisují pacienti.

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účinek mlíčka na artrózu. Artróza je dost bolestivá, v noci mě nenechala vyspat, pořád mě to dost píchalo a bolelo. Hledala jsem polohy na spaní, ani na jednom boku to nešlo. Nespala jsem vůbec, ale po vašem mlíčku, již druhý den po natírání, nevím, co je bolest v noci a spím v klidu, jak miminko. Přes den bolest ustoupila o půlku. Moc vám děkuji za tento výrobek, až ho doberu, určitě objednám další balení. Všem, kdo bude mít z mých přátel stejný problém jako já, určitě vás doporučím, mlíčko je super. S pozdravem Andrea Kadlecová

Cannabis

Jsem pro vás v on-line homeopatické poradně a v kurzech homeopatie. Radím vám co se v homeopatii za 29 let nejvíce osvědčilo a co vám také pomáhá. Pomáhám vám vybrat si nejosvědčenější produkty proti bolestem těla, kožním potížím, padání vlasů a pro vaši celkovou fyzickou i psychickou kondici.