Alergie. Stop všem alergiím

Vyléčení alergické reakce za 8 dní. Moc děkuji. Léčila jsem se na alergologii 4 roky. Výsledek nebyl valný. Po používání homeopatického  pleťového mléka proti alergii jsem byla vyléčená za 8 dní. Již nemám na kůži alergickou vyrážku….Byla jsem překvapená, jak rychle zmizela. Mléčko jsem si oblíbila, velmi příjemně voní. Vaše pacientka Lucie H. 

Skutečně ano, není to tak, jak se většina lidí domnívá. Nemusíte mít celoživotní alergické potíže, jen vědět jak na to. Je velmi důležité si uvědomit, že alergické potíže vznikají díky zanesení organismu toxickými látkami, těžkými kovy – rtutí …. Pro trvalé vyléčení alergií je důležitá důkladná homeopatická detoxikace organismu – Chytrý HomeoDetox.

Co je to alergie

Je to omyl imunitního systému

Je to v podstatě špatné vyhodnocení situace. Organismus reaguje „zmateně“, například začne vytvářet protilátky proti pylům, které se v přírodě zcela běžně vyskytují.

Je to zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí.
Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás – z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kterou jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů… Působí na nás smog i elektrosmog.

Je to zmatek, který nastává po nadměrné konzumaci klasických léků.
Zásadně má na to tedy vliv životní prostředí, tedy kde žijeme, co dýcháme, co jíme, ale také co si oblékáme, jakými věcmi se obklopujeme.  

Poslední dobou sleduji velký nárust potravinové alergie(chemicky upravené potraviny, vypěstované pomocí chemie, potraviny ze zvířat, kterým jsou podávány vysoké dávky antibiotik (kravské mléko, kuřecímaso…, , ale také alergie z oblečení- vyráběné z odpadů, alergie z prostředí – např. nábytek také vyrobený z odpadových a škodlivých materiálů.
Je to také výsledek vnitřního nesouladu, nespokojenosti – tedy psychosomatická příčina
Psychika pacienta je také spouštěčem alergie. Například u ekzémů bývá příčinou vnitřní nedocenění nebo třeba pocit nelásky. U dušnosti, to bývá pocit různého omezení, prožívaný stres, různé vnitřní pocity nesvobody. V tomto případě je vhodné vzít na zřetel i tata kriteria a pomocí homeopatie vyléčit tyto negativní psychické stavy.

Lékaři hovoří také o „predispozici“ 30 – 70%
Uvádějí, že pokud je rodič alergik, pak jeho dítě má predispozici k alergii 30 % – 40 %, a pokud jsou oba rodiče alergici, tak dokonce 60% až 70%.
Jsou to velká procenta – velké množství alergických dětí i dospělých

Ale nejde o čísla, nejde o to, smířit se s tím, že tyto potíže jsou běžné. Jde o to, čím alergii vyléčit, léčit, nebo alespoň potíže eliminovat na minimum. A k tomu je nejlepší příjemná homeopatická detoxikace – Chytrý HomeoDetox.

 

Co píšete nejčastěji

Nejčastěji píšete, jak moc vám vadí alerige jak vás v životě omezuje.   

Pravdivé příběhy z ordinace…  

Poděkování – léčba alergie, nepravidelné menstruace, bolest kolene,kašle, rýmy…

Chtěla bych poděkovat paní Hanákové za homeopatické přípravky, její vstřícnost a ochotu pomoci.
Je mi 36 let, mám dvě děti, nemám velké zdravotní problémy, ale přeci jenom sem tam nějaké neduhy se dostavily.
Potravinová „alergie“ na jablka a mrkev (pálení na jazyku, pálení očí), nepravidelná menstruace – mimo cyklus, problémy se štítnou žlázou, myomy v děloze. Je to přesně dva měsíce, kdy jsem oslovila paní Hanákovou, domluvili jsme se že začnu detoxikační emulzí a pleťovým mlíčkem na játra, dále pro děti pleťová mlíčka proti strachu, neboť syn se bál spát ve školce, pro dceru mlíčka na doléčení, záněty. Postupně jsem si doobjednala šampon na vlasy, kondicionér, sprchový gel, a další mlíčka, tekuté mýdlo, koupelovou sůl a parfém. Dále rozšiřuji tyto homeopatické přípravky na rodiče, manžela.
Když jsem začala přípravky používat, bylo mi to příjemné, ale zatím jsem netušila dopady na zdravotní stav. Asi po měsíci jsem si náhodou kousla do jablka, a byla jsem překvapená že se nedostavilo žádné pálení jazyka, zkoušela jsem postupně i mrkev, a i tam reakce zmizela. Nyní jsem zažila další překvapení, kdy se dostavila menstruace téměř přesně – po 29 dnech, a to jsem neměla pravidelný cyklus 5 let! Včera mi říkal syn sám od sebe, že už nemá strach, i když někdy se mu prostě ve školce spát nechce. Tak na tom budeme pracovat dál. Dále měl syn záchvat laryngitidy a následně potom kašel, po používání mlíčka na kašel bylo do týdne vše v pořádku. Dcera měla také kašel a rýmu, také jsem nasadila mlíčko na kašel a záněty, nyní už odkašlává, tak doufám, že průběh také bude rychlejší než obvykle. Ale i tak zvládla kašel bez antibiotik. Dále mě bolelo asi 14 dní koleno bez příčiny, a po používání pleťového mlíčka byla bolest do 2 dnů pryč.Nyní jsem toto mlíčko věnovala tatínkovi, který má artrózu a bolavá kolena, tak uvidíme. Mamka, 65 let také začala používat detoxikační emulzi a pleťové mlíčko na srdeční čakru, a mám od ní pozitivní ohlasy, lépe spí, dále mamka prodělala virózu s kašlem, který obvykle končíval astmatem, a tentokrát to zvládla bez astma a doléčila rychleji.
Když to shrnu, jsem moc nadšená všemi homeopatickými produkty, a zatím mě stále překvapují svými úžasnými účinky. Těším se na další zážitky s homeopatickou kosmetikou a hlavně děkuji paní Hanákové, která mi vždy poradí s výběrem a obratem zboží zašle.
Andrea, Liberec
 

Vyléčení alergické reakce za 8 dní. Moc děkuji. Léčila jsem se na alergologii 4 roky. Výsledek nebyl valný. Po používání homeopatického  pleťového mléka proti alergii jsem byla vyléčená za 8 dní. Již nemám na kůži alergickou vyrážku….Byla jsem překvapená, jak rychle zmizela. Mléčko jsem si oblíbila, velmi příjemně voní. Vaše pacientka Lucie H. 

Velice se osvědčilo homeopatické pleťové mléko proti alergii. Pomohlo zmírnit a téměř odstranit všechny nepříjemné alergické reakce mého syna na pyly. Alergií trpí na jaře, vždy míval rýmu, pálení očí, kýchání. Nyní je bez těchto nepříjemných stavů. Používámé mléko 3x denně a výsledek se nám moc líbí…

Doporučujeme HomeoDetox

Jak se alergie projevuje?

 • Ucpáním nosu 
 • Kýcháním 
 • Svěděním 
 • Zarudnutím očí 
 • Kopřivkou 
 • Kašlem 
 • Dušností 
 • Kožními potížemi – ekzémy 

Co doporučují homeopaté na léčbu alergií?

Doporučují homeopatické léky JEN NA ZMÍRNĚNÍ POTÍŽÍ

Ano, částečně od daného problému uleví, ale NEVYLÉČÍ. Výhodou homeopatických léků je skutečnost, že nejsou toxické, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy mohou je používat i těhotné ženy a kojící maminky. Další výhodou je i to, že se mohou vzájemně kombinovat s běžnými – klasickými – alopatickými léky. Jedná se většinou o homeopatické léky

POUMON HISTAMINE,  POLLENS de GRAMINÉES , ALLIUM CEPA, EUPHRASIA OFFICINALIS, POLLENS

Doporučené užívání je většinou 5 granulí 2 až 4x denně, což v konečném výsledku znamená, že jedna tuba homeopatického léku z českých lékáren Vám vydrží na 4 dny, za měsíc spotřebujete 7,5 tuby léků a pořád dokola tyto homeopatické léky kupujete, protože Vás jen udržují – zmírňují příznaky, ale trvale nevyléčí.

S tímto způsobem léčby jsem nebyla spokojena a proto jsem hledala nové řešení pro trvalé vyléčení.

Proč byste měli pořád dokola kupovat homeopatické léky, když by mohlo existovat řešení, které alergie vyléčí a tím za celý život ušetříte skutečně velkou sumu peněz.

Jen pro ilustraci.

Pylová sezóna začíná od února.

Doporučuje se začít již před začátkem sezóny, tak tedy od ledna do konce září. Tedy cca celých 9 měsíců. 

Za rok spotřebujte tedy cca 68 tub jednoho homeopatického léku

Pro zmírnění potíží a zaplatíte tak 5.780,- Kč, za deset let či dvacet let (115.600,- Kč) je to už pořádná částka, která nic neřeší, ale jen utratíte za homeopatické léky pro zmírnění potíží. A to je jen jeden druh léku.

Většinou totiž potřebujete více druhů léků pro zmírnění potíží, a tak je částka dvoj či trojnásobná.

A to je podle mého názoru špatně a JE ČAS NA LEPŠÍ ŘEŠENÍ.

Co doporučuji?

Co se nejvíce osvědčilo pro trvalé vyléčení alergií?

Je to důkladné vyčištění organismu pomocí Chytrého HomeoDetoxu.

Zakladatelka Hanak's Homeopathy help(1991), profesionální členka Slovenské komory homeopatů

S čím vám mohu pomoci?

Poradna zdarma na telefonu 722 714 001 každý pracovní den od 9.00 - 14.00 hod.

Rychlá on-line poradna zdarma

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Tel. konzultace nebo osobně 

 • Poradna zdarma na tel. 722 714 001
 • Vyberte si vhodný termín pro vaši osobní schůzku (homeopatická prohlídka) či on-line telefonickou poradnu
 • V uvedeném čase se vám budu osobně věnovat v Kyjově, nebo vám zavolám
Komentáře