Menopauza – diskuze z homeopatické praxe.

diskuze menopauza

Potíže v menopauze, návaly a pocení

Případ ženy 52 let. Menopauza nastala v 48 roku.

Dostavily se velké potíže s pocením, ale také s únavou a vyčerpáním. Přidalo se padání vlasů, ale nejvíce z toho bylo velmi vyčerpávající nadměrné pocení po celém těle. Návaly se dostavovaly v průměru 30x za den, bylo nutné si během dne často měnit oblečení. Uvedený diskomfort ženu velmi stresoval a narušoval práci bankovní úřednice.

Jediným velkým přáním bylo zbavit se především velmi obtěžujícího pocení a častých návalů.

Na přání jsem připravila Help balíček a návaly zmizely již za 3 týdny. První týden se zdálo, že návaly neustupují, ale druhý týden bylo již o 30% lépe. Když se blížil konec třetího týdne, tak mi klientka volala, že konečně prožila celý den bez jediného návalu. Měla jsem velkou radost, protože návaly v menopauze umí ženy velmi potrápit i několik let. Mnohdy si myslí, že tím vším musí projí, že na to není žádný lék. Ale velmi se mýlí. Homeopatie si umí i s tímto problémem poradit. I když to není jeden homeopatický lék, který by pomohl všem ženám, tak hledání toho správného přímo na míru se rozhodně vyplatí. V tomto případě Help balíček, který jsem připravila přímo na míru,  pomohl rychleji, než bylo očekáváno.   

 

Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox, homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie.

Osobní konzultace na tel:  

722 714 001

Líbil se vám článek?

Přihlaste se k zasílání novinek e-mailem

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Stáhněte si radu ZDARMA

... PRO RYCHLOU ÚLEVU OD POTÍŽÍ

Dávám tímto výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů dle zásad pro ochranu osobních údajů

Máte zdravotní  potíže?

...pojďme se na to rychle mrknout jak na to...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video