TIP pro rychlou pomoc

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Připravuji  Help balíčky pro rychlou pomoc a úlevu od vašich potíží při zánětu močových cest

Vše na míru, přesně podle toho, co vás trápí, bolí, obtěžuje...  

Věra Hanáková, homeopat Hanak's Homeopathy (c)1991

Více informací k Help balíčku

Akce - STOP všem ZÁNĚTŮM V TĚLE Zánět močových cest a homeopatická léčba zánětů

Záněty jsou velmi častým onemocněním a trápí Vás většinou dlouhé měsíce a roky, ale pomocí speciální homeopatické léčby zánětů, vyléčíte tyto potíže natrvalo.

Nebudete muset užívat opakovaně chemické léky, které jen zánět potlačují a slibují jen dočasný úspěch. Po několika týdnech se opětovně zánět vrací zpět.

Homeopatická léčba zánětů močových cest a také dalších vitnřích zánětů je účinná a velmi Vám pomůže. Nebudete se trápit opakovanými záněty a pomocí Help balíčku si zánět jednou provždy vyléčíte.  Help balíček připravený na míru proti zánětu močových cest vám pomůže. 

Proč je toto onemocnění tak časté?

Dle mého názoru právě proto, že stoupá hladina toxicity v našem organismu ať již z ovzduší, léků či nezdravých potravin. Jsme oslabováni zářením z mobilních telefonů, počítačů, wifi připojení. Máme příliš mnoho podnětů (např. reklamy) a méně klidu a osobní pohody. Náš organismus přestává zvládat tak velkou zátěž a na povrch vyplouvají nemoci. Jsme málo odolní. Jsme spíše vystresovaní, unavení, smutní, zlostní, plačtiví a to jen krůček k různým zánětům.

Věra Hanáková, zakladatelka Hanak's Homeopathy (c)1991

Co následuje?

Bolest, štípání, nekomfort trvající i několik měsíců a více při vnitřních zánětech... jak píší pacienti.  

Co tedy pomůže?  Jak se u nás léčíte?

Jak si u nás léčíte záněty?

Nejlepší výrobek je pro mne tělové mléko proti zánětu

Měla jsem zánět opakovaně po dobu téměř 5 let. Stále dokola jsem léčila vnitřní záněty, zahlenění, zánět průdušek. Užívala jsem opakovaně antibiotika, ale nejvíce mi pomohlo Vaše mléko proti zánětu. Tělové mléko mi zánět vyléčilo úplně. Moc se mi líbí, dávám mléku jedna hvězda... Používala jsem mléko týden a již po týdnu jsem měla super výsledek. Prostě nádhera. Díky za vše. J.K.

Proti zánětu - prostě zázrak

Zdravím, hned napíši referenci na mléko co jsem od Vás brala na zánět,prostě zázrak,a určitě budu spokojená i s touto zásilkou!Škoda,že jste daleko,jinak už bych u vás byla v ordinaci! Š.S.

Téměř 4 roky bojuji s bakterií  Klebsiellou pneumonií v močovém měchýři . Po různých antibiotikách , při kterých jsem musela být i 2x hospitalizována se objevovala znovu. Nyní ,zcela náhodně při kontrole u urologa , po 3 nedělní Vaší detoxikaci , jsem měla odběryne gativní !!! A to bez antibiotik .Věřím , že to nebyla náhoda , ale Váš přípravek . Nyní jsem zcela bez obtíží a věřím , že tomu tak bude i po ½ roční kontrole v listopadu. V detoxikaci pokračuji nadále.

Moc děkuji a zdravím. M.Budilová  

Chci Vám moc poděkovat za příjemnou detoxikační kúru PHDR86 (HomeoDetox)

Proti zánětu, vyčerpání, pro lepší spánek...Pomohla mi příjemná homeopatická detoxikace PHDR86(HomeoDetox). Už několik let používám Vaše tělová mléka, šampony a sprchové gely. Moc se mi líbí. Vždy umíte něčím novým potěšit a na každou nemoc máte vždy nějaké to mléko nebo sprchový gel. Když jsem měla zánět, tak mi pomohla NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU HomeoDetox (PHDR86). Když jsem byla vyčerpaná, tak mi pomohlo zase mléko proti vyčerpání. Když děti nespaly, pomohlo mléčko pro lepší spánek. Už si ani nedovedeme představit léčbu jinak. Je to pro nás moc důležité mít vždy po ruce od Vás mléko pro každou potíž... ... Velmi často používám mléko pro vyšší odolnost proti nemocem - imunitu. Pomáhá nám a moc rádi to vše od Vás používáme.

Děkujeme za tuto možnost. Jaroslava Konečná

Léčba pálení a výtoku (zánět, streptokok), po týdnu pozoruji zlepšení

Již 3 týdny se natírám tělovými mléčky. Asi po týdnu jsem začala pozorovat zlepšení a nyní je to již skoro úplně v pořádku. Pocit pálení je pryč a výtok, který mě trápil několik let, také.  Zbývá mi ještě asi tak 1/4 lahviček. Jsem velice spokojena. Až budu mít zcela doužíváno, ozvu se.  
S pozdravem
M.P.

Proti zánětu, vyčerpání, pro lepší spánek...

Pomohla mi příjemná homeopatická detoxikace od vás.

Už několik let používám Vaše tělová mléka, šampony a sprchové gely. Moc se mi líbí. Vždy umíte něčím novým potěšit a na každou nemoc máte vždy nějaké to mléko nebo sprchový gel.

Když jsem měla zánět, tak mi pomohla NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU(PHDR86)  HomeoDetox.  Když jsem byla vyčerpaná, tak mi pomohlo zase mléko proti vyčerpání. Když děti nespaly, pomohlo mléčko pro lepší spánek. Už si ani nedovedeme představit léčbu jinak. Je to pro nás moc důležité mít vždy po ruce od Vás mléko pro každou potíž...

... Velmi často používám mléko pro vyšší odolnost proti nemocem - imunitu. Pomáhá nám a moc rádi to vše od Vás používáme. Děkujeme za tuto možnost. J.K.

Vše léčíme pomocí homeopatických pleťových mlék

Od té doby, co jsme Vás poznali, tak všechny nemoci u nás léčíme homeopatickými pleťovými mléky. Souhlasíme s Vámi, že mléky lze vyléčit téměř všechny nemoci. U nás v rodině jsme pomocí mlék vyléčili akné a další nepříjemné vyrážky na těle, kašel, alergii i astma. Homeopatická pleťová mléka vyléčila také záněty a neustále opakující se nemoci našich vnuků. Všechny ty nemoci se léčily velice rychle, jedna po druhé. 

Bylo to všechno rychlé a příjemné. Rádi opět přijedeme do Kyjova, nebo si něco dalšího objednáme, pokud budeme něco potřebovat. Zdraví Vás Uhlířovi z Chebu. 

Vaše mléka mi pomáhají. Minulý rok jsem poprvé byla rok bez antibiotik

Vaše mléka mi velice pomáhají. Každým rokem jsem byla na antibiotikách. Jak jsem začala používat tělové mléko proti imunitě a sprchový gel pro detoxikaci od rtuti, tak jsem od minulého roku zdravá... Moc mi to pomáhá. K.H

 

Léčba gynekologických zánětů, plačtivosti, výbušnosti, hubnutí...

Dobrý den paní Hanáková,čtu ohlasy Vašich pacientu,tak jsem se rozhodla,že Vám taky napíšu mou zkušenost. Na opakované gynekologické záněty, konkrétně kvasinky jste mi doporučila detoxikační sprchový gel s mlíčkem na očistu jater (HomeoDetox),jelikož jsem byla krátce po porodu,nemohla jsem ještě užívat léky a s Vaším detoxikačním sprchovým gelem jsem měla po zánětu po dvou dnech,neskutečně se mi ulevilo,dále užívám mlíčko na plačtivost,výbušnost a hubnutí.Musím říct,že přes moji velmi citlivou a urážlivou povahu už tolik nebrečím a vztek se taky trochu zmírnil,doufám,že se vzteku zbavím nadobro,nicméně musím říct,že mě hlavně rozčiluje muj partner,ale všimla jsem si,že některé věci už neřeším.Hubnutí s mlíčkem šlo po porodu taky rychle a hlavně na to nemyslím,že bych měla zhubnout.Včera mi od Vás přišel balíček s mlíčkama na toleranci,protože muj partner mě rozčiluje,pořád mu něco vyčítám,hádám se s ním,všechno mi na něm vadí,dále pak mlíčko na psychický blok,protože když jsem naštvaná,nesmí se mě ani dotknout,mám uplně odpor a pak mlíčko na sex-appel,to jsem zvědavá,jestli to na něj zafunguje,doufám,že mi mlíčka pomužou,ještě jsem zapomněla podotknout,že užívám mlíčko na partnerskou krizi,řekla bych,že partner je ke mě vstřícnej,ale já jsem vzteklá,hádává....