Akce: STOP padání vlasů

rychlá homeopatická pomoc

Proč padají a jak rychle zastavit padání vlasů?

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka. Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a vyčerpán PO NEMOCI, pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.  

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o zastavení padání vlasů. Obzvláště po covidu padají vlasy po chomáčcích...ale nevěšejte hlavu, padání vlasů lze zastavit a velmi rychle obnovit růst nových vlasů.

PADÁNÍ VLASŮ? Žádný problém když budete mít to nejlepší z homeopatie co vám  pomůže zastavit padání a co nejrychleji dodá energii vlasovým kořínkům pro nový růst.

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vám padají vlasy, jak je to nepříjemné, jak se bojíte vzít do rukou hřeben, nebo mrknout do zrcadla

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Chtěla bych vám moc poděkovat, že jste mi zachránila moje vlasy...

Je mi 44 let, prošla jsem si jako jistě mnozí z nás životními úskalími,
včetně rozvodu a následně tragického úmrtí mého dalšího přítele….

A tak se stalo, že z mých docela slušných polodlouhých vlasů se stal nejdříve tenký culík, a pak jsem vlasy smotávala do gumičky i dvakrát, jaká to byla bída.

Nejdříve jsem dlouho obhlížela Vaše stránky, protože nezlobte se na mě, ale dnes je na internetu tolik prapodivných výrobků proti padání vlasů, až jsem nakonec přistoupila na to, že Váš šampon fungovat bude!!!

A musím říct, že se stal zázrak…
Vypadané vlasy sice stále nacházím, ale cítím, jak mi nové přirůstají, a tak jich mám stále více.
Už se zase sobě začínám líbit, a to je myslím to hlavní!!!

Přeji Vám mnoho takových spokojených zákazníků jako jsem já.   

Pacientka Hanaks Homeopathy Jana G.

Před 3,5 měsíci jsem prodělala covid a po týdnu v nemocnici mi začaly padat dlouhé vlasy v chomáčích. Nakoupila jsem si vitamíny na vlasy, šampony, séra v lékárnách, ale bohužel vlasy padaly i nadále a velmi řídly. Rozhodla jsem se vyzkoušet váš homeopatický šampon Caffeine a jsem moc ráda, protože mi zachránil vlasy. Padání vlasů se zastavilo do týdne. Tak rychlou změnu jsem už ani nečekala, protože jsem byla zklamaná z jiných šamponů. Ovšem váš šampon Caffeine a vlasový balzám Castanum je pro mě jednička! Vlasy rostou, rostou... Moc děkuji. Radmila  

 

Váš šampon na vlasy mi velmi vlasy upravil. Mám je nyní pevnější a živější. Navíc mi šamon velmi příjemně voní po celý den... Vlasy mi přestaly padat a současně s použitím šamponu (umývám si vlasy ráno) cítím pak více svěžesti po celý den.  Šampon je velmi příjemný. Pacientka Jiřina, roč. 1973
 

Proč padání vlasů tak časté? Jsme vyčerpaní, unavení po nemoci a přetížení?

Dle mého názoru právě proto, že stoupá hladina toxicity v našem organismu ať již po nemoci, ale také z ovzduší, léků či nezdravých potravin. Jsme oslabováni zářením z mobilních telefonů, počítačů, wifi připojení. Máme příliš mnoho podnětů (např. reklamy) a méně klidu a osobní pohody. Náš organismus přestává zvládat tak velkou zátěž a na povrch vyplouvají nemoci. Jsme málo odolní. Jsme spíše vystresovaní, unavení, smutní, zlostní, plačtiví a to jen krůček k padání vlasů.

Věra Hanáková, zakladatelka Hanak's Homeopathy (c)1991

Co následuje?

Trápení s vlasy, řídnutí, padání, úplná ztráta vlasů, absolutní nekomfort...  jak píší pacienti.  

Co tedy pomůže?   

TOP 3 PRODUKTY Hanak’s Homeopathy z edice proti padání vlasů

 • 1
  CAFFEINE vlasový šampon Hanak’s Homeopathy s kofeinem
  Nejosvědčenější a nejprodávěnější od roku 2015
 • 2
  Vlasový balzám CANNABIS Hanak’s Homeopathy
  Z edice proti padání vlasů připravený pro rychlé řešení potíží
 • 3
  KRÁSNÁ ŽENA vlasový šampon Hanak’s Homeopathy s koloidním stříbrem
  Z edice proti padání vlasů připravený v nové verzi s koloidním stříbrem