Pokud jste produkty vyzkoušely na  vlastní kůži - můžete přidat váš názor - komentář - referenci na této stránce dole.

S jakými potížemi vám produkty Hanak's Homeopathy pomohly?  Které produkty máte oblíbené a proč? Komu byste produkty doporučili? Jste spokojeni?

 1. Zdeňka Nesvadbová napsal:

  Jsem velice nadšená, že mohu si dopřát tak příjemných, řekla bych luxusních produktů. Pozvedá to na těle i na duši. Děkuji:

 2. Maťa napsal:

  Dobrý deň,chcela by som Vám poďakovať za chytrú mastičku cbd s konopným olejom a panthenolom ,ktorá mi pomohla pri zápale dutín.Tvár som natierala niekoľko krát denne bola to fantastická úľava.Telové maslo s mliečnymi proteinmi veľmi pomohlo na suchú pokožku na celom tele,krásne vonia.Ďakujem za úžasnú kozmetiku.Maťa

 3. Jaroslava Maříková napsal:

  Dobrý den, homeo přípravky rychle pomáhají a léčí. Mohu doporučit každému, kdo má problémy.

 4. Naďa napsal:

  Čekám na náhradu kloubů a na bolest mi nepomáhalo vůbec nic, ani obstřiky. Tělové mléko s konopným olejem proti silné bolesti dělá zázraky a umožňuje mi přečkat dvouletou čekací dobu na operaci. Navíc pokožka je krásně jemná a hladká, přestože jsem v důchodovém věku. Na vlasy mně dělá dobře levandulový šampon. Ať se rozhodnete vyzkoušet postupně různé přípravky jako já, určitě bude spokojenost. Začala jsem řešit nejdříve zdraví /bolesti , spánek/ a postupně přecházím na krásu/vlasy, pleť, hubnutí/.

 5. Veronika Maňáková napsal:

  Dobrý den.
  Druhý měsíc užívám homeopatika od paní Hanákové na detoxikaci organismu. Nejvíce oceňuji, jak mi homeopatika pomohla na psychiku. Jsem vyrovnanější, ve větší pohodě a problémy řeším s nadhledem. Takže, moc děkuji.

 6. Stepanka Sadlova napsal:

  Přípravky od paní Hanákové jsou Zázrak!! Měla jsem potíže ze zažíváním (pálení žáhy,průjmy)atd.pomohly mi kuličky a sprchový gel, potíže jsou pryč!!
  Všem vřele doporučuji a děkuji, mlíčka na bolest forte jsou zázrak.

 7. Stepanka Sadlova napsal:

  Krásný den,přípravky od paní Hanákové jsou jedinečné,měla jsem problémy že zažíváním (pálení záhy,průjmy)kuličky,mlicky,geli,vše pomáhá děkuji za vše a doporučuji.

 8. Blanka Hlinková napsal:

  Jsem dlouholetá klientka a velice spokojená. Mám problém s páteří a bez tĕlových mlíček a masážního gelu proti bolesti se špatně pohybuji. Jsem zdravotní sestra a ze začátku jsem měla k homeopatii jisté výhrady, ale jsem ráda, že jste. I tento rok jsem se přihlásila na detoxikaci, vždy se po tom cítím lépe.
  Věřím, že i tentokrát. Děkuji.

 9. Miloslava Budilová napsal:

  Dobrý den paní Hanáková ,,
  již několik let používám Vaše produkty . Nejen , že jste mi pomohla s vyléčením bakterie v moči , se kterou jsem bojovala s používáním antibiotik cca 5 let , ale všechny Vaše produkty – na spánek , na kůži a další jsou k nezaplacení , protože fungují . Jste náš “ Dobrý anděl “ .
  Děkuji

 10. Jaroslava Vosolová napsal:

  Děkuji p. Hanákové za Help balíčky. Již po prvním využití balíčku nastala úleva. Doporučuji každému, kdo má nějaký zdravotní problém, obrátit se na p. Hanákovou.
  Vstřícné jednání a rychlá odpověď jsou velké přednosti.

 11. Štěpánka Sádlová napsal:

  Dobrý večer, produkty od paní Hanákové jsou doslova zázrak!! Mlíčka, gely, kuličky. Používám mlíčko na bolest a je to něco úžasného, po covidu jsem brala kuličky, mazala mličkem a byl to zázrak, moc mi to pomohlo, všem vřele doporučuji, jsem šťastná, že jsem paní Hanakovou našla na netu:-)děkuji mooooc.

 12. Jaroslava Geislerová napsal:

  Homeo přípravky používám delší dobu. Vynikající mastička Mandle a měsíčková na kožní problémy a suchou pokožku. Na vlasy používám střídavě šampon s kofeinem a Lavender. Vlasy jsou pevnější a nelámou se. Sprchový gel proti únavě /pro povzbuzení/ je velmi osvěžující a krásně voní, ale z mého pohledu méně vhodný pro večerní sprchu – špatně se potom usíná. Jsem spokojená.

 13. Jaroslava Mašková napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych Vám touto cestou poděkovat. Po druhém očkování vakcínou Phizer se mi asi po třech dnech objevily po těle červené plastické skvrny, které první den hrozně svěděly, druhý den to přešlo v bolest a další den zmizely a zase se objevily jinde na těle…a tak se to stále opakovalo asi 7 měsíců – lékaři si nevěděli rady a říkali, že je to záhada. Náhodou jsem na internetu objevila homeopatii a paní Hanákovou. Zázrak ! Už po 14 dnech užívání kuliček a natírání mléčky 1. Help balíčku se mi skvrny úplně ztratily a cítím se skvěle. Jsem šťastná – moc děkuji

 14. Hana Šilarová napsal:

  Dobrý den,
  již delší dobu používám mléko proti bolesti, jsem s ním velmi spokojená, vždy se mi načas uleví. Vyzkoušela jsem i některé ostatní produkty, jsou výborné.

  • Anna Referovicova napsal:

   Dobrý den, touto cestou chci poděkovat paní Věře za help balíček na OCD a poporodní depresi. Byla jsem zoufalá, že léčba psychologem a psychiatrem nepomáhá tak, abych s radostí pečovala o mého syna. Proto jsem vyzkoušela tuto homeopatii, kterou mi přímo na míru připravila. Léčba zabrala na 100%. Nikdy Jsem nebyla šťastnější než teď. Nevěřila bych, že takto může pomoci. Nyni mám další help balíček na další obtíže, akorát dnes dorazil, už se těším až ho začnu používat. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji.

 15. Helena Žižkova napsal:

  Mlíčka,gelíky a homeo kuličky mi pomohly překonat ty nejtěžší chvile při umrtí mého manžela. Opravdu jsem nemusela užívat žadné chemické léky na uklidnění. Taky krémy a šampony jsou užasné, používám každý den.
  Moc za vše děkuji. S pozdravem Helena

 16. Marie Polášková napsal:

  Homeopatické přípravky od paní Hanákové jsou pro mě zázrak. Používám je již několik let a nedovedu si již život bez nich představit, nic jiného již nepoužívám. Vyzkoušela jsem jich spoustu a to jak sprchové gely, mléčka, vlasové šampony a balzámy, chytré mastičky, masážní gel. Používá je i moje maminka a dcery. Moc děkuji a doporučuji všem

 17. Zdenka Nesvadbová napsal:

  Dobrý den, já jsem se tak jako tak chystala dát Vám nějakou zpětnou reakci, jen vždycky váhám, zda máte kapacitu všechno číst……….

  Teď přes léto jsem byla u vytržení z toho, kolik mám energie /při sekání zahrady/ A to jsem mohla pracovat celý den.
  To, že se mi zlepšil i spánek, jsem Vám asi už psala, ale teď vidím, že jeho kvalita je stále lepší.
  Kůže také přestává svědit, boláčky mizí.
  Chuť k jídlu mám velmi dobrou, a to mi lékaři přitom doporučují transplantaci jater.
  Od poslední operace jícnových varixů se doteď žádné nové neobjevily, takže kéž by to tak vydrželo.
  Také jsem vysadila léky na neklidné nohy. Prostě to přestalo.
  Uvědomila jsem si, že mne to začalo přirozeně táhnout i k jinému způsobu stravování, trochu jsem odlehčila jídelníček.
  Také co se týče psychiky, se cítím lépe. Jsem více v klidu, blíže sama k sobě.
  Vlasy mi peřstaly padat, zase se mastí, ale to pokládám za signál, že zase žijí. Jsou krásně hladké a vláčné.
  Též bolest kloubů ustupuje a celkově se teď lépe pohybuji.
  Také jsem zjistila, že mám víc chlupaté paže a předloktí, tak nevím, zda se taky probudily…….:)))))
  Srdečně zdravím a děkuji.
  zdenka N.

 18. Blanka Hlinková napsal:

  Jsem dlouhodobou zákaznicí a jsem velice spokojená. Pravidelně se detoxikuji a opravdu se pak cítím lépe. Mám dlouhodobé problémy s LS páteří a bez mléčka proti silné bolesti bych se ráno nepostavila na nohy. Po lécích mě bolí žaludek a tak děkuji za vaší pomoc. Mléčka můžu jen vřele doporučit.

 19. Lidka Vojtková napsal:

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat pí Hanákové za její mlíčka, sprchové gely a chytré mastí. Beru tyto produkty již několik let a bez nich bych těžko zvládala moje silné bolesti. Mlíčko na silnou bolest z Edice unavené a bolavé tělo je vynikající a k tomu urychlovač detoxikace to musím mít stále po ruce. Chytré mastičky pro mě měsíčková na křečové žíly jsou hotový balzám i na moje neklidné nohy v noci. Sprchové gely jsem již tak zvyklá ,že ranní hygiena by bez nich nebyla úplná. Moc děkuji , vy kdo váháte vyzkoušejte nebudete litovat. Moc děkuji

 20. Marta Kazdová napsal:

  Používám od paní Hanákové homeopatika na detoxikaci organismu,vlasový šampon Caffeine.vlasový balzám Castanum a Cannabis masážní gel Cannabis a různá tělová mléka.Se všemi těmito produkty jsem velice spokojená.Objednávka je vyřízena ve velmi krátké době,mám ji i dopředu zaplacenou a poštovní doručovatel mi ji přinese spolehlivě domů.S těmito službami jsem velice spokojená.Za vše děkuji.

 21. Věra napsal:

  Vaše výrobky jsou perfektní, hodně pomáhají, zejména help balíček, krém měsíčkový a alo vera. Také mám oblíbený šampon na vlasy. Bohužel nyní, kdy se zvýšily ceny energií musím šetřit, takže objednávky obnovím až se zlepší situace.

 22. Daniel Horák napsal:

  Mlíčka jsou super, člověk se cítí mnohem lépe.
  Všem vřele doporučuji.

 23. Milan Holas napsal:

  Na začátku používání jsem byl skeptický a ani po skončení kúry jsem nebyl nijak extra spokojený, říkal jsem si, že to nefunguje. Ale s odstupem času musím uznat, že to některé mé potíže zafungovalo.

 24. Lenka napsal:

  S produkty jsem moc spokojená, osvědčily se mi mlička proti bolesti. Doporučuji i svým známým

 25. Štěpánka napsal:

  Homeopatika od paní Hanákové jsou zázrak,dobrala jsem na trávení,mlicka jsou super tak i sprchové gely a kuličky také super po chvíli je cítit úleva a je po potížích….vřele doporučuji budu i nadále objednávat,moc děkuji.

 26. Pavla Hasselbauerová napsal:

  Zdravím, vždy jsem homeopatii věřila že pomáhá a Vaše produkty jsou super. S HELP BALÍČKY jsem velmi spokojená,doporučuji.
  Používám i mléko na bolest a chytrou mast s aloe vera a jsou skvělé.
  Děkuji

  • Dana napsal:

   Homeopatické mlíčka od paní Hanákové jsou úžasné,ze začátku jsem byla nedůvěřivá,ale teď můžu jenom doporučit.Použivám mlíčko na bolest manželovi na bolavá ramena a to už je co říct, když si sám řekne jestli ho můžu natřít.Jinak mlíčko na nachlazení je taky boží a vlastně vše co už jsem vyzkoušela.Děkuji

 27. Růžena Krylová napsal:

  S vašimi výrobky jsme moc spokojeni( sprchové gely, pěny, krémy) , ale nejvíce používáme mléčka na silnou bolest. Nejvíce pro moji 95 letou maminku, která trpí silnou artrózou ve všech kloubech. Prášky brát ze zdravotních důvodů nemůže. Mléčko ji dělá moc dobře, pomáhá jí od velké bolesti. Používáme ho i s manželem na bolavé klouby, Moc děkujeme, že tu jste.

 28. Lidka napsal:

  Dobrý den,
  zkušenosti s produkty od p. Hanákové mám velmi pozitivní. Používám jak mlíčka na bolest, gely na detox, mastičky – zvláště měsíčkovou, mlíčka na bolest z Edice bolavé tělo je výborné, na artrózu, revmat. artritidu, periferní nervy velmi silné bolesti. Bez všech těchto produktů bych svůj zdravotní stav zvládala daleko obtížněji. Je mi 82 let a léky mi moc nepomáhají, trápím se s těmito nemocemi již 22 let a nyní se vždy s naprostou důvěrou obracím o pomoc na pí Hanákovou a její produkty. Doporučuji Vám všem a přeji Vám úlevu od Vašich zdravotních problémů.

 29. Jana napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych napsat, že zkušenosti mám s více mlíčkama od paní Hanákové. Všechny jsou super, opravdu pomáhají. Mlíčko na bolest pomohlo manželovi při bolesti kotníků, které ho každé ráno bolely a sotva se belhal z postele. Asi po dvou třech dnech začala bolest ustupovat. Dceři jsem mlíčkem mazala nohy a záda, když měla chřipku a za dva dny tělo přestalo bolet. O mlíčku proti chrápání jsem už psala, že to je jako zázrak :-). Beru od paní Hanákové Help balíčky, naposledy jsem měla problémy s bolestmi břicha, připravila mi balíček na míru s mlíčkama a homeopatiky a za tři týdny byl problém vyřešený. Takže kdo váháte, nebojte se a běžte do toho :-). Já to fakt považuji za zázrak.

 30. Marta Kazdová napsal:

  Marta
  Dobrý den.
  Od paní Hanákové používám homeopatika na detoxikaci organismu,tělové mléko s extraktem bylin,tělové mléko s konopným olejem a masážní gel Cannabis proti bolesti.Se všemi těmito produkty jsem velmi spokojená.
  Děkuji.

 31. Věra napsal:

  Dobrý den,
  homeopatické výrobky si u paní Hanákové objednávám pravidelně. Musím přiznat, že k prvnímu objednání těchto výrobků jsem se rozhodla po přečtení několika komentářů. Nevěřila jsem, že to může takhle fungovat. Výrobky paní Hanákové opravdu rychle pomáhají a léčí.
  Pokud někdo přemýšlíte,zda si nějaký výrobek objednat,tak neváhejte a určitě tyto výrobky vyzkoušejte. Jsem si jistá, že nebudete litovat
  Já jsem moc spokojená!!!!!
  Děkuji…

 32. Štěpánka Sadlova napsal:

  Jsem nadšená s výrobky od paní Hanákové, nejvíc mi pomáhá mlíčko forte na bolest!! Stačí malinko namazat, používá ho celá rodina, po covidu mě a manželovi pomohl Help balíček, cítíme se skvěle, všem doporučuji, homeopatie je skvělá se vším všudy…..chce to trpělivost ale stojí to za to.Dekuji.

 33. Zdenka Nesvadbová napsal:

  Ještě pro doplnění : I tato pružná komunikace přispívá k mé celkové pohodě. Děkuji.

 34. Zdenka Nesvadbová napsal:

  Chtěla bych Vám poděkovat za rychlou komunikaci a odpovědi i za včasné zásilky. Po použití vašich produktů se vždy cítím svěží.

 35. Jana napsal:

  Musím moc pochválit mlíčko proti chrápání. Nemohla jsem spát a pořád mě v noci budilo manželovo chrápání. Pak mě napadlo zeptat se paní Hanákové jestli by šlo takové mlíčko udělat. No a zhruba po dvou dnech natírání manžel zázrakem přestal chrápat, občas ještě možná jednou za noc na moment zachrápe, ale vůbec se to nedá srovnat s tím co bylo. Také používáme mlíčko na bolest kotníků a zad a je to to samé, po týdnu používání bolest začala odcházet, sice to ještě není úplně ono, ale věřím, že než se spotřebuje lahvička bude po bolesti. Vím, že všechno chce svůj čas, takže jsem trpělivá. Zatím je to i teď pro mě takový zázrak

 36. Blanka Hlinková napsal:

  Používam vaše produkty již několik let a i přes počáteční nedůvěru nedám na ně dopustit. Mléčko proti bolesti je vynikající a při obtížích s páteří mě všude doprovází. Používám i chytré mastičky a opravdu jsou chytré, pomáhají i vnučka. Děkuji, že jste.

  • Blanka Langrova napsal:

   Vlasový šampon Coffeine je úžasný opravdu vlasy nepadají, jsou silnější a nejsou tak jemné,což mi hodně vyhovuje.Také vlasový balzám velmi pomáhá, vlasy jsou po něm takové hodně načechrané. Oba tyto výrobky stoprocentní spokojenost. děkuji

 37. Smejdirova.Hana@email.cz napsal:

  Hana
  jsem moc spokojena s help balíčky, budu mít další mohu jen doporučit.Líp se mi dýchá, líp spím, něco se se mnou vevnitř děje.

 38. Blanka Langrova napsal:

  Blanka Langrova
  velmi vychvaluji pletové mléčko LIFTING TVARE,je mi 65 let a opravdu po krátkém používání jsou na obličeji vidět známky vypnutí pleti.Děkuji.

 39. Zdenka Nesvadbová napsal:

  ….A ještě jedna reference : jsem překvapená, jak hladká je má kůže po užívání vašich produktů, též barva se proměnila – už není nažloutlá, ale krásně prokrvená. Doporučuji vyzkoušet všechno.:).

 40. Zdenka Nesvadbová napsal:

  Před měsícem jsem začala s detoxikací. Nyní cítím, že nemám tolik ucpaný nos, lépe se mi dýchá, zlepšil se čich. Moc děkuji.

  • Stanislava napsal:

   Dobrý den, homeo přípravky jsem měla poprvé a jsem velmi nadšená, určité objednám znovu. Komunikace proběhla rychle, mohu jen doporučit. Moc Vám děkuji.

1 2 3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Děkujeme za váš komentář.