Co je to TINNITUS (PÍSKÁNÍ V UŠÍCH...) najdete na mnoha webech o zdraví...

ale CO VÁM ZARUČENĚ POMŮŽE k vyléčení, se jan tak lehce nedozvíte. 

 

CHCETE VĚDĚT?

  • Co vám zaručeně pomůže od bolestí a potíží?
  • Co vás bude léčit s 200x vyšší účinností?
  • Co vyléčí vaše potíže natrvalo?

Stáhněte si radu(návod) přímo z homeopatické ordinace, jak VYLÉČIT TINNITUS - pískání, zvonění, hučení, šumění v uších

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

No a kdybyste přece jen chtěli vědět, co to je tinnitus,

tak jen ve stručnosti, ať se neopakuji  jako všichni na ostatních webech.

tinnitus pískání v uších

PÍSKÁNÍ V UŠÍCH - TINNITUS

Pískání v uších – tinnitus  je lékařský termín pro pískání, zvonění, hučení, šumění v uších, které slyší pouze postižený, nikoliv jeho okolí. Zvuk vnímá pacient bez skutečného sluchového podnětu. Je to onemocnění projevující se také záchvaty závratě s nevolností (vertigo) a možností trvalejší poruchy sluchu.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení pískání, šumění, hučení v uších.

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vám vadí ušní potíže.

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Pískání v uších mne trápilo 7 let. Večer jsem jen problematicky usínala. Slyšela jsem nejenom pískání, ale také různé šumění a tlaky. Ráno jsem byla nevyspalá a tak jsem se rozhodla vyzkušet detoxikační sprchový gel Castanum a tělové mléko pro detoxikaci. Jsem moc ráda, že jsem se tak rozhodla. Homeodetox mi pomohl  a všechno pískání, hučení a tlaky jsou pryč. Mám pokoj a spím moc dobře. Vaše pacientka Eva Malá.

Co pomáhá proti pískání v uších? Co na tinnitus?

V homeopatii se uvádí celá řada homeopatických léků na tinnitus.

Každý uvedený homeopatický lék je na jiné projevy, například:

ARNICA je na  hučení uší z třesknutí, trvalého hluku, rány uhození, pádem či přetěžováním.

COCCULUS  se výborně hodí při  šumění v uších z nedostatku spánku – při práci na směny, nebo také z přetěžování.

CHININUM SULFURICUM (CHINA) – lék na tinitus, který provází Ménierovu chorobu, kdy má pacienta závratě, zvonění v uších a hluchotu.

GINGKO BILOBA se pak hodí pro prokrvení a okysličení mozku. Je určen pro lešpí duševní pohodu a svěžest.
Z dalších léků je to GRAPHITES, NUX VOMICA, PHOSPHORUS, CAUSTICUM či PETROLEUM.

tinnitus pískání v uších

Co je ale na tinnitus nejlepší?

Důkladná a přitom velmi příjemná homeopatická detoxikace HomeoDetox.

Trpíte-li tinitem, doplňte si zásoby vitamínu B12  a proveďte důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu - HomeoDetox.

Proč je toto onemocnění tak časté?

Dle mého názoru právě proto, že stoupá hladina toxicity v našem organismu ať již z ovzduší, léků či nezdravých potravin. Jsme oslabováni zářením z mobilních telefonů, počítačů, wifi připojení. Máme příliš mnoho podnětů (např. reklamy) a méně klidu a osobní pohody. Náš organismus přestává zvládat tak velkou zátěž a na povrch vyplouvají nemoci. Jsme málo odolní. Jsme spíše vystresovaní, unavení, smutní, zlostní, plačtiví a to jen začátek nemoci.

Věra Hanáková, zakladatelka Hanak's Homeopathy (c)1991

Co následuje?

Pískání, hučení, šumění, zvonění, někdy také bolest a  nekomfort trvající i několik měsíců a více při tinnitu... jak píší pacienti.  

Co tedy pomůže?   

Co na tinnitus? Jak se zbavit bolestí a potíží?
Co se nejvíce osvědčilo našim pacientům?

Za 29 let homeopatické praxe nejenom víme, co pomáhá, ale máme k tomu autorsky chráněnou metodu, díky které se dokážete jednoduše a příjemně zbavovat potíží a nemocí, které vás trápí.  

 STÁHNĚTE SI NÁVOD ZDARMA.

 

A jak se s naší homeopatií cítíte?  S čím jste u nás spokojeni?

 Vím, že detoxikace organismu je základem pro zdraví. Sama jsem dle doporučení "příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem" získala za velmi krátkou dobu energii na rozdávání. Je mi nepopsatelně dobře. Informací si velmi vážím a jsem ráda, že jsem tuto příležitost neodmítla. Nyní tyto informace předávám dál, léčím své děti, přátele a dokonce i svého pejska. Homeopatická detoxikace nám pomohla nejvíce

 

Díky detoxikaci krok za krokem jsem se zbavila alergie, což považuji za největší úspěch za posledních 18let. Maminku přestaly bolet záda a nohy, bratrovi zmizel chronický kašel. Obě dvě moje dcery nebyly za poslední rok vůbec nemocné, přestože v minulosti měla Hanka stále rýmu a Kateřina trpěla na ušní potíže, vyléčila si také akné. Homeopatická detoxikace krok za krokem nám moc pomohla.

 

Než jsem si zakoupila detoxikaci krok za krokem, tak jsem byla bez energie a měla jsem pořád nějaké zdravotní potíže. Už jsem nedoufala, že budu někdy zdravá. Po přečtení jsem skutečně postupovala krok za krokem. Bylo to pro mnevelmi jednoduché, všechno jsem zvládla, ačkoliv jsem měla na počátku obavu, že to bude pro mne moc složité.

Bylo to jasné a hlavně velmi účinné. Děkuji za to.

 

Dobrý den, děkuji za úžasný kurs, který je pro mne velmi zajímavý a také za Vaše homeopatické přípravky. Vlastně jsem se s homeopatií setkala dříve jen zřídka, ale věřím, že je účinná a první výsledky již sama na sobě vidím a cítím, a začaly ji užívat také i moje děti.

 

Krásný večer, já jsem moc spokojená s detoxikací, cítím se skvěle, mám víc energie, lepší nehty a taky mizí kruhy pod očima. Vnímám vnitřní pohodu a klid. Moc děkuji, že jste a věnujete čas všem, co to potřebují, těším se na další zkušenosti s láskou Miluše Štádlerová

Kurz detoxikace - cítím se velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím... Začala jsem s 3.lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku.

Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě dobře spím, mám spoustu elánu, dobrou náladu, víc se směji, chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků, ale vždy někde ubrat, abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat ,ale vůbec mi to nevadí když něco odložím, tvoření mě neskutečně nabíjí a tak je mi fajn a to je pro mě to nejdůležitější. S pozdravem Pavl

 

Musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější..... Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.

Mějte se moc hezky, s pozdravem Kuchařová Marie

 

V každém případě považuji vše za velký úspěch! Ráda bych Vám sdělila, že po pětidenním užívání homeopatického léku z první lekce kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem (začala jsem s tím minulou středu) pozoruji na sobě, že se cítím klidnější, v noci dobře spím (budívala jsem se i 2x - 3x za noc), vrátila se mi pohyblivost do celé levé ruky ,Intenzita bolesti se snížila tak na polovinu, ještě čekám, až dorazí homeopatické mléko proti bolesti.

V každém případě považuji vše za velký úspěch! a co se týká léčby zánětu v ruce, tak je to poprvé za dva měsíce všemožného snažení, kdy začalo něco doopravdy fungovat. Díky a zdravím Marie Štádlerová

 

Po půlroční detoxikaci v on-line kurzu HomeoDetox se cítím skvěle. Dokonce se mi podařilo zhubnout 4kg. Ten ošklivý cholesterol (LDL) se mi podařilo snížit z 3,35 na 2,23. Cítím se skvěle. Václava Vrzalovová

 

Nemám v lásce chemické preparáty a tak jsem se snažila najít něco, co by mému tělu vyhovovalo. Našla jsem na webu právě Vaši metodu, která mne velice zaujala. Bylo to na podzim 2021, kdy jsem se cítila velice unavená a do toho u mě proběhl pásový opar, který jak víte je velice nepříjemný. Tak jsem si objednala u Vás detoxikační kůru a velice rychle vše začalo působit. Jak úžasný sprchový gel, tak mléčka, která jsem si pravidelně objednávala a také jsem vyzkoušela mléko na zpevnění pleti a úžasný šampon Caffeine ve kterém bych chtěla pokračovat. Nemohu přesně určit co mi pomohlo, ale určitě vím, že v zimě a teď době korony jsme více náchylní na změny počasí, nedostatek slunce apod. ,a tak jsem byla ráda, že mi Váš program pomohl. Děkuji Jaroslava Ostrá

 

Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle .Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila.... Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže. PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala. Jarmila H.

Věřím ve Vaši homeopatii, která mne přesvědčila po používání Vašich produktů. Mám to tak, že věřím pouze tomu, co si sama vyzkouším. Vyzkoušela jsem dříve i jiné metody, homeopatické léky na doporučení jiných, ale ta mi tak neúčinkovala, jako výrobky, které mám od Vás. Tělové mléko mi pomohlo při bolesti hlavy za pár hodin, proti strachu za 2 dny a pro posílení - to jsem se cítila ihned lépe a za 3 dny jsem byla plna energie. Je to nepopsatelný pocit, musí to každý vyzkoušet a prožít sám na sobě... Jsem ráda, že jsou Vaše produkty dostupné na internetu. Přeji Vám hodně spokojených pacientů. Jana Horáčková

Se všemi produkty od Vás jsem spokojená nejen já ale ... i moje maminka, kamarádky a nejvíce momentálně pomáhají tetě – jak jsem již psala je jí 95 let a každý den děkuje Bohu (doslova) za Vaše tělové mléko, které ji pomáhá proti silné bolesti.

Detoxikace - sprchový gel a bolesti postupně zázračně ustupují. Nevěřila jsem, že stačí tak malé množství gelu a tělového mléka. Myslela jsem, že je to málo, ale pak jsem si to všechno vyzkoušela a jedna lahvička mi vydržela 64 dnů. Kateřina

 

Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti... Bolest odchází ihned po natření. Zorka Z. Pardubice

 

Vaše tělová mléka jsou úžasná, vyléčí jakoukoliv nemoc, jakýkoliv problém. Detoxikace je naprosto skvělá, cítím se tak plná energie, zmizely mi kožní potíže a docela přestává bolest žaludku. Vaše stránky doporučuji všem svým známým. Aneta, Varnsdorf

Krásná pleť bez jediného pupínku s dobrou mastičkou Akné mne trápilo od puberty až do 30 let. Jak jsem začala používat dobrou mastičku, tak moje pleť je bez jediného pupínku. Je to moc dobrá mastička... vydrží dlouho, balení je velké a účinky fantastické. Cena vyšší, ale když srovnám kolik jsem investovala za jiné produkty zbytečně, tak je cena pro mne velmi přijatelná. Miroslava Vlčková, Písek

Děkuji, "DOBRÁ MASTIČKA PROTI AKNÉ" plet mám na obličeji krásnou jako miminko .... At se Vám vaše práce daří a máte z ní radostné zprávy od pacientů. 

 

Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená...   Užívám homeopatika dle třetí lekce. Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená, přestože třikrát týdně cvičím. Bohužel stres s nemocnou 90 letou tetou nijak neovlivním, stejně jako problémy s pubertálním vnukem kterého mám u sebe.

S tělovými mléky jsem spokojená. Pomáhají mně od bolestí páteře i kolen a lokte. Děkuji za vaši pomoc. Věra Janků

 

Vaše mlíčka, jsem učiněný voňavý a hlavně fungující zázrak. Prostě jedním slovem, DĚKUJI !!!!! Pavlína Novotná  

Stáhněte si radu(návod) přímo z homeopatické ordinace, jak VYLÉČIT TINNITUS - pískání, zvonění, hučení, šumění v uších

Vaše údaje jsou na 100 % v bezpečí.

BOLÍ VÁS NĚCO?

Pokud u nás nakupujete poprvé, tak můžete využít této AKCE s 51% slevou a vyzkoušet naše nejoblíbenější tělové mléko Cananbis.  

-51%

AKCE proti bolesti: Hanak’s Homeopathy Cannabis tělové mléko,30ml k vyzkoušení pro váš první nákup se slevou 51% + poštovné ZDARMA

  • /
  • Eshop
  • /
  • AKCE proti bolesti: Hanak’s Homeopathy Cannabis tělové mléko,30ml k vyzkoušení pro váš první nákup se slevou 51% + poštovné ZDARMA

Vyzkoušejte naše nejoblíbenější tělové mléko Hanak’s Homeopathy Cannabis. Při potížích stačí malá kapka 3x denně na pokožku. Akce platí jen pro váš první nákup.

590 Kč -51%
290 Kč239,67 Kč bez DPH
Dostupné