Pásový opar

Co je pásový opar (herpes zoster)?

je infekční kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster. Tento vir způsobuje rovněž plané neštovice. Virus zůstává ukryt v těle po vyléčení planých neštovic,  zde „spí“ v některém senzitivním gangliu. Při snížené imunitě, podávání kortikosteroidů či imunosupresiv, nedostatečnou výživou či námahou  organismu se aktivuje.

TIP pro rychlou pomoc při pásovém oparu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Připravuji  Help balíčky pro rychlou pomoc a úlevu od vašich potíží při pásovém oparu

Vše na míru, přesně podle toho, co vás trápí, bolí, obtěžuje...  

Věra Hanáková, homeopat Hanak's Homeopathy (c)1991

Více informací k Help balíčku

Léčba pásového oparu rychle a bez potíží 

 
Léčba pásového oparu byla s pleťovým mlékem  z Help balíčku od Vás bez potíží. Měl jsem obavu, že mě pásový opar vyřadí z podnikání na několik měsíců. Soused, se totiž z pásovým oparem léčil 5 měsíců a stále má pásový opar nedoléčený. Já se cítím velmi dobře,jsem již zdráv. Nevěřil jsem, že mi to tak velmi pomůže, ale pomohlo. Fajn. K.O 

 Pásový opar lze úspěšně vyléčit. Co skutečně pomáhá? 

Co dokáže vyléčit pásový opar natrvalo, aby se potíže neopakovaly? Co dělat, abyste se netrápili bolestmi několik měsíců, ale aby vám bolest zmizela co nejrychleji? 

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení pásového oparu

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vám vadí pásový opar, jak moc je bolestivý a jak moc vás omezuje.

Většinou píšete, jak urputné  a dlouhotrvající bolesti již máte a chcete co nejrychleji pomoci. 

Virová infekce?

Pásový opar je způsoben virovou infekcí, která vede k zánětu ganglionu (uzel nervů). V počátečním stadiu nemoci zčervená kůže podél onemocnělého nerového provazce a začíná pálit. Pak se tvoří kožní puchýřky. Puchýřky začínají krvácet a hnisat a jsou velmi bolestivé. 

Jedná se o velmi závažné onemocnění.  

Proč je toto onemocnění tak časté?

Dle mého názoru právě proto, že stoupá hladina toxicity v našem organismu ať již z ovzduší, léků či nezdravých potravin. Jsme oslabováni zářením z mobilních telefonů, počítačů, wifi připojení. Máme příliš mnoho podnětů (např. reklamy) a méně klidu a osobní pohody. Náš organismus přestává zvládat tak velkou zátěž a na povrch vyplouvají nemoci.  

Věra Hanáková, zakladatelka Hanak's Homeopathy (c)1991

Reference a další info

Jak si u nás léčíte pásový opar?

Co proti silné bolesti?

Tělové mléko Cannabis k léčbě pásového oparu je opravdu velmi účinné

Tělové mléko k léčbě pásového oparu je opravdu velmi účinné Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zaslání tělového mléka k léčbě pásového oparu. Je opravdu velmi účinné a moc mi pomohlo.Jsem ráda,že jsem Vaše stránky objevila a budu Vás doporučovat svým známým. Přeji Vám hodně spokojených pacientů s pozdravem Věra B.

Help balíček nám pomáhá v nejhorších chvílích

..chtěla jsem se napsat, že všechny ty mlíčka a gely od vás pro posílení imunity fungují. Mně osobně a celé naší rodině vždy pomohly při různých virózách. Od té doby, co je pužíváme, tak jsme zdraví. A to jsme dříve bývali nemocní tak 2 - 3x ročně. I v těchto nejhorších chvílích nám homeodetoxikace pomáhá. Cítíme se silní a věříme, že díky silné imunitě zvládne celá naše rodina i ten šířící se virus. Děkuji za vaši pomoc. Anna M.

 Dobrý den,paní Hanáková, předem bych Vám chtěla poděkovat za zaslané tělové mléko a  detox proti oparům. Musím opravdu jen chválit, od té doby, co Vaše produkty užívám, nemám žádný opar, a to se mi do nedávna dělaly dva do týdne. Opravdu žasnu a přiznávám, že jsem nevěřila, že na opary něco zabírá, protože já jsem vyzkoušela, co se dalo, včetně léků od lékaře. Blanka Nedvědická

Jsem moc spokojená opar už ani nevím že jsem ho měla je pryč a já se cítím dobře.

Jsem moc spokojená opar už ani nevím že jsem ho měla je pryč a já se cítím dobře. Cítím se o moc líp a netrpím tolik bolestmi jak dřív. Věřím že to bude stále lepší a lepší. Moc vám děkuji, už jsem ani nevěřila, že mě něco pomůže. Jste zlatá , děkuji moc a těším se na balíček, mějte se hezky. Eva Nejedlíková

Léčba pásového oparu byla od Vás bez potíží.  

Léčba pásového oparu byla od Vás bez potíží. Měl jsem obavu, že mě pásový opar vyřadí z podnikání na několik měsíců. Soused, se totiž z pásovým oparem léčil 5 měsíců a stále má pásový opar nedoléčený. Já se cítím velmi dobře, jsem již zdráv. Nevěřil jsem, že mi to tak velmi pomůže, ale pomohlo. Karel. O.  

Vše léčíme pomocí homeopatických pleťových mlék

Od té doby, co jsme Vás poznali, tak všechny nemoci u nás léčíme homeopatickými pleťovými mléky. Souhlasíme s Vámi, že mléky lze vyléčit téměř všechny nemoci. U nás v rodině jsme pomocí mlék vyléčili akné a další nepříjemné vyrážky na těle, kašel, alergii i astma. Homeopatická pleťová mléka vyléčila  také záněty a neustále opakující se nemoci našich vnuků. Všechny ty nemoci se léčily velice rychle, jedna po druhé. 

Bylo to všechno rychlé a příjemné. Rádi opět přijedeme do Kyjova, nebo si něco dalšího objednáme, pokud budeme něco potřebovat. Zdraví Vás Uhlířovi z Chebu.

Potřebujete také pomoci,napište Vaše potíže do on-line poradny.

Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle

Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci HomeoDetox. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím  bez energie, samé zdravotní potíže. Po  sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila....

Nyní již používám detoxikaci HomeoDetox každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže.

PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala. 
 

Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary.

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce (nyní také Cannabis 100ml). Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť. Homeopatický detox HomeoDetox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil. Vaše pacientky J.a K. Z.  

Opar na rtech - jednoduše potřete a růst se zastaví...

..náhodou" jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, ... V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila). Šla jsem se psama ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

Se všemi produkty od Vás jsem spokojená nejen, ale i moje...

Se všemi produkty od Vás jsem spokojená. Nejen já, ale i moje maminka, kamarádky a nejvíce momentálně pomáhají tetě – jak jsem již psala, je jí 95 let a každý den děkuje Bohu (doslova) za Vaše tělové mléko, které ji pomáhá proti silné bolesti.