CHYTRÉ HUBNUTÍ

...jednoduše, jen vědět jak na to

...pak to jde lehce a bez hladovění

 • Jděte na hubnutí chytře. Nenechejte se odradit tím, že se vám dříve hubnutí nedařilo.
 • Rozhodněte se pro chytré hubnutí a skutečně zhubněte tolik, kolik potřebujete.
 • Jednoduše podpořte své hubnutí tím nejlepším, co máte zde k dispozici.
 • Pokud ještě nejste v on-line kurzu chytré hubnutí, tak se přihlaste.
 • Dále pak využijte všech produktů, které vašemu tělu budou pomáhat.
 • Výsledkem bude krásné tělo, bez nadbytečných tuků, otoků, strií a celulitidy.

 3 super produkty pro hubnutí

Pro krásně štíhlé tělo - pryč s celulitidou a pomerančovou kůží
Pro krásné štíhlé tělo - vyhlazuje, vyplňuje a koriguje defekty pokožky

Víte, že většina lidí přibírá právě díky stresu?

Jen velmi málo lidí právě díky stresu dokáže zhubnout. Ti, kteří mají problémy se svou váhou, tak většinou právě díky stresu přibírají. Jejich organismus se obaluje tukem, který slouží jako ochrana před vnějším stresovým či jinak nepříznivým okolím.

Co s tím?

Základem je udržet se v klidu a pohodě i ve stresových a nepříjemných podmínkách. Udělat si každý den čas pro sebe, pro svůj klid a pohodu. Začít pravidelně používat „antistresovou“ kosmetiku a v případě, že vaše životní  situace je nadměrně stresová, tak je na čase udělat si čas pro svou konzultaci - požádat o chytrou radu.  Najít tak řešení pro tu svou konkrétní situaci, abyste měli účinnou pomoc a vaše tělo přestalo ukládat tuky na ochranu před stresem a jinými nepříznivými pocity. To co cítíte vy, necítí nikdo jiný a proto musíte hledat řešení na míru pro vás.

Proč se mnoha lidem nedaří zhubnout?

A to je také odpověď na to, proč se mnoha lidem nedaří zhubnout. Prostě potřebují řešení pro jejich konkrétní situaci, vylepšit jejich pocity, odstranit různé pocity stresu, strachu, omezení… Pak teprve je možné zbavit se nadměrných kilogramů a udržet si svou ideální váhu. 

 

Jste ve stresu? Uklidněte se.

Máte hodně stresu? Vůně jako pohlazení... uklidnění a harmonie. Někdo říká, jako pohlazení od maminky,…
-50%
Jak se rychle zbavit nadměrného stresu a tíživých pocitů?

A co příjemného vás čeká v on-line kurzu chytré hubnutí?

CHYTRÉ HUBNUTÍ: 
Nejoblíbenější on-line kurz hubnutí Hanak’s Homeopathy s dárkovým balíčkem od Vera*Hanak’s Homeopathy

Vybrala jsem Vám to nejlepší na hubnutí. Žádné zbytečné tuky, žádná celulitida, jen krásné tělo! Získáte informace a najdete řešení, proč přibíráte? Je za tím stres, různé jiné tíživé pocity, strachy, omezení....? 

S Hanak’s Homeopathy se velmi účinně zbavujete nadbytečných tuků již 13 let.  

A nyní máte ode mne maximání podporu v on-line kurzu. Využila jsem všech cenných informací z homeopatické praxe a to vše jsem dala do tohoto on-line kurzu. Je v roce 2023 nový a připraven tak, aby hubnutí bylo příjemné a efektivní.

Jsou zde ŽHAVÉ NOVINKY dle zahraničních studií V on-line kurzu vám prozradím vše důležité pro správné snižování váhy.

Krok za krokem vše využijete pro zeštíhlení a k vytoužené postavě.

Těším se na vás uvnitř kurzu.  Hanáková Věra, mentorka kurzu

Nyní tedy to nejlepší na hubnutí pro rok 2023 v on-line kurzu s dárkovým balíčkem a informacemi ze zahraničních studií.

Vše se stále vyvíjí a zdokonaluje. To co platilo v minulých letech, je nyní obohaceno o další poznatky zahraničních homeopatů. 

Např. pomohu vám odstranit  velkou chuť k jídlu, v kurzu také  zrychlíme metabolismus, upravíme případnou hormonální nerovnováhu, zamezíme ukládáni lipidů (tuků)a pokud máte aktivován syndrom hladomoru, tak i na něj máme vychytávku. ... to vše bezpečně, bez vedlejších negativních účinků a jo-jo efektu. Nejosvědčenější on-line kurz s dárkovým balíčkem vám pomůže dosáhnout požadované váhy. Budete štíhlejší a určitě také šťastnější. Mrkneme se i na vaše bloky v hubnutí. 

„Zhubnout není jednoduché, pokud se neví jak na to, říkám si a každý den řeším tento problém.  

Úspěšné chytré hubnutí v on-line kurzu CHYTRÉ HUBNUTÍ Hanak's Homeopathy

Homeopatický on-line kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ

  "DOPORUČUJI PRO KOMPLEXNÍ HUBNUTÍ v případech, že i omezování v jídle (dieta) nepřináší požadovaný úbytek váhy, pokud cítíte zvýšenou chuť na jídlo či sladká jídla, pokud Vás trápí pomalý metabolismus s postupným přibíráním na váze a při strachu z obezity" Hanáková Věra, homeopat.

Co homeopatický balíček obsahuje?

Balíček obsahuje:

2ks Hanak's Homeopathy tělové mléko Cannabis 100ml  a 2ks Hanak's Homeopathy tělové mléko Detox kokos 50ml +  dárek - mýdlo lux

Hanak's Homeopathy tělové mléko Cannabis s konopným olejem

Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Dále obsahuje speciální hydratační olejové složky, ve směsi s vitamínem panthenolem, které poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

Použití: Vtírá se v dostatečném množství do suché a čisté pokožky, kterou zanechává jemnou, vláčnou a příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Homeopatický kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ

 • zrychluje metabolismus pro správné spalování tuků
 • zamezuje zpětnému ukládání tuku
 • odstraňuje nadměrnou chuť na sladké a tučné
 • odstraňuje syndrom hladomoru
 • zajišťuje hormonální rovnováhu
 • zvyšuje pěstování vůle
 • zbavuje pocitu smutku a obviňování při případné "dietní chybě"
 • zbavuje překyselení organismu
 • působí příznivě na pravidelné vyprazdňování
 • dodává pozitivní emoce, hubnutí se stává příjemnou záležitostí - jednoduše baví
 • zbavuje tělo celulitidy

Hanak's Homeopathy on-line kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ je bez vedlejších účinků a působí vždy pozitivně. Doporučuji všem pro hubnutí nebo pro udržení stabilní váhy. 

On-line CHYTRÉ HUBNUTÍ  s aktivovanou SLEVOU 1.000,-Kč

0
volná místa

Máte syndrom hladomoru?

Zdá se to téměř neuvěřitelné. Doba, kdy lidé byli vězněni v hladomornách je již minulostí. Přesto však mnoho pacientů trpí nadváhou způsobenou aktivací syndromu hladomoru. Reflex hladomoru se za staletí usídlil v podvědomí a způsobuje obezitu v dnešní době. Přestože máme již dostatek jídla, může být tento reflex kdykoliv aktivní. Je to způsobeno částečně i tím, že vzhledem k průmyslově zpracovaným potravinám příjímáme tzv. "prázdné potraviny", čímž je do mozku vysílán signál "hlad" a následně pak dochází k aktivaci syndromu hladomoru. Nepomůže ani snížení příjmu potravy, tělo se snaží každou přijatou potravu uložit do tuku na tzv. horší časy. Pokud je reflex aktivován, nemáme již nad ním kontrolu. Neúčinkují diety, hubnutí je velmi obtížné a spíše nemožné. V tomto okamžiku pomáhá pouze vypnutí aktivovaného reflexu hladomoru. 

Tip: hubněte příjemně a bezpečně s Hanak's Homeopathy

Jedním z předpokladů pro štíhlost je hormonální rovnováha. Pokud je narušena, dochází k postupnému přibývání na váze. Hormonální nerovnováha vzniká např. po vysazení hormonální antikoncepce, po porodu, v menopauze, ale také díky totálnímu vyčerpání. Hubnutí je pak velmi obtížné a ženy většinou po opakovaných pokusech snahu o získání štíhlé postavy vzdají. Přitom je to tak jednoduché. Stačí dát do pořádku hormony!

Hubnutí není potřeba vzdávat, ale je nutné vždy hledat takové řešení, aby snaha o získání štíhlé postavy se stala realitou.

Ověřeno zákazníky Hanak's Homeopathy (c) 1991