CHYTRÉ HUBNUTÍ

Víte, že pro hubnutí je homeopatie jednička?

Hubnutí s aktivovanou slevou 1.000,-Kč 

Hubněte s námi chytře.

A co příjemného vás čeká?

CHYTRÉ HUBNUTÍ: 
Nejoblíbenější on-line kurz hubnutí Hanak’s Homeopathy s dárkovým balíčkem od Vera*Hanak’s Homeopathy

Vybrala jsem Vám to nejlepší na hubnutí. Žádné zbytečné tuky, žádná celulitidy, jen krásné tělo!

To, co pomohlo již stovkám žen ke krásné a štíhlé postavě, nyní pomůže i Vám.

Bude se vám hubnout příjemně a rychle. Vaše tělo bude spalovat nadbytečné tuky a vy se  přitom budete cítit příjemně.  

S Hanak’s Homeopathy se velmi účinně zbavujete nadbytečných tuků již 12 let.  

A nyní máte ode mne maximání podporu v on-line kurzu. Využila jsem všech cenných informací z homeopatické praxe a to vše jsem dala do tohoto on-line kurzu. Je v roce 2022 nový a připraven tak, aby hubnutí bylo příjemné a efektivní.

Jsou zde ŽHAVÉ NOVINKY dle zahraničních studií.

V on-line kurzu vám prozradím které homeopatické léky se nejvíce osvědčily pro snižování váhy, 

Krok za krokem vše využijeme pro zeštíhlení a k vytoužené postavě.

Těším se na vás uvnitř kurzu.

Hanáková Věra, homeopat

Zakladatelka Hanak’s Homeopathy  a autorka projektu Zdravější-krásnější díky homeopatii. 

Nyní tedy to nejlepší na hubnutí pro rok 2022 v on-line kurzu s dárkovým balíčkem a informacemi ze zahraničních studií.

Vše se stále vyvíjí a zdokonaluje. To co platilo v minulých letech, je nyní obohaceno o další poznatky zahraničních homeopatů. To vše budete mít v on-line kurzu tento rok.

Např. pomohu vám odstranit  velkou chuť k jídlu, v kurzu také  zrychlíme metabolismus, upravíme případnou hormonální nerovnováhu, zamezíme ukládáni lipidů (tuků)a pokud máte aktivován syndrom hladomoru, tak i na něj máme vychytávku. ... to vše bezpečně, bez vedlejších negativních účinků a jo-jo efektu. Nejosvědčenější on-line kurz s dárkovým balíčkem vám pomůže dosáhnout požadované váhy. Budete štíhlejší a určitě také šťastnější.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o pomoc při hubnutí

„Zhubnout není jednoduché, pokud se neví jak na to, říkám si a každý den řeším tento problém.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vás váha omezuje, jak se necítíte dobře, jak je váš život díky váze omezený

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Díky tělovým mlíčkům 8+1 hubnu 2 kilogramy za týden. Jsem moc spokojená s mlíčky 8+1 na hanak. Hubnu 2 kilogramy za týden. Předtím jsem dlouhodobě nemohla zhubnout ani kilogram za rok. Tak jsem nyní velmi spokojená a doporučuji ... všem, komu se nedařilo hubnout jinými metodami. 
Kamila Holečková, pacientka
 
Zhubla jsem 7 kilogramů a jsem spokojená.  Jsem velmi spokojená, protože se mi pomocí homeopatického pleťového mléka pro zrychlení metabolismu podařilo zhubnout 7 kilogramů. Používám jej každý den ráno, v poledne a večer. Výsledek je velmi brzy vidět.... Také jsem velmi spokojená s Vaším šamponem na vlasy, který jste mi doporučila používat současně, abych byla v pohodě a nepřibírala na váze díky stresu. Šampon krásně voní, uklidňuje mne, celý den se cítím klidně. Děkuji. 
Zdenka Janíková, pacientka

Moc se těším na váš kurz, protože vím, že bude ještě lepší. Získám navíc také další informace pro hubnutí. Super. Jarmila Vaníčková, Brno

NEJLEPŠÍ JE HOMEOPATICKÉ HUBNUTÍ. To jsem zjistila bohužel až poté, co jsem vyzkoušela všechny jiné možné diety po kterých jsem měla po nějaké době opět kila zpět.  V kurzu hubnutí jsem pomocí homeopatických léků a tělových mlék zhubla neuvěřitelných 32kg. Jsem nadšená a doporučuji všem. Irena Polášková, Zlín

Úspěšné homeopatické chytré hubnutí v on-line kurzu CHYTRÉ HUBNUTÍ Hanak's Homeopathy

Homeopatický on-line kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ

  "DOPORUČUJI PRO KOMPLEXNÍ HUBNUTÍ v případech, že i omezování v jídle (dieta) nepřináší požadovaný úbytek váhy, pokud cítíte zvýšenou chuť na jídlo či sladká jídla, pokud Vás trápí pomalý metabolismus s postupným přibíráním na váze a při strachu z obezity" Hanáková Věra, homeopat.

Co homeopatický balíček obsahuje?

Balíček obsahuje:

2ks Hanak's Homeopathy tělové mléko Cannabis 100ml  a 2ks Hanak's Homeopathy tělové mléko detox kokos 50ml +  mýdlo Hanak's Homeopathy Cannabis 100g 

Hanak's Homeopathy tělové mléko Cannabis s konopným olejem

Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Dále obsahuje speciální hydratační olejové složky, ve směsi s vitamínem panthenolem, které poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

Použití: Vtírá se v dostatečném množství do suché a čisté pokožky, kterou zanechává jemnou, vláčnou a příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Homeopatický kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ

 • zrychluje metabolismus pro správné spalování tuků
 • zamezuje zpětnému ukládání tuku
 • odstraňuje nadměrnou chuť na sladké a tučné
 • odstraňuje syndrom hladomoru
 • zajišťuje hormonální rovnováhu
 • zvyšuje pěstování vůle
 • zbavuje pocitu smutku a obviňování při případné "dietní chybě"
 • zbavuje překyselení organismu
 • působí příznivě na pravidelné vyprazdňování
 • dodává pozitivní emoce, hubnutí se stává příjemnou záležitostí - jednoduše baví
 • zbavuje tělo celulitidy

Hanak's Homeopathy on-line kurz CHYTRÉ HUBNUTÍ je bez vedlejších účinků a působí vždy pozitivně. Doporučuji všem pro hubnutí nebo pro udržení stabilní váhy. 

On-line CHYTRÉ HUBNUTÍ  s aktivovanou SLEVOU 1.000,-Kč

0
volná místa

Máte syndrom hladomoru?

Zdá se to téměř neuvěřitelné. Doba, kdy lidé byli vězněni v hladomornách je již minulostí. Přesto však mnoho pacientů trpí nadváhou způsobenou aktivací syndromu hladomoru. Reflex hladomoru se za staletí usídlil v podvědomí a způsobuje obezitu v dnešní době. Přestože máme již dostatek jídla, může být tento reflex kdykoliv aktivní. Je to způsobeno částečně i tím, že vzhledem k průmyslově zpracovaným potravinám příjímáme tzv. "prázdné potraviny", čímž je do mozku vysílán signál "hlad" a následně pak dochází k aktivaci syndromu hladomoru. Nepomůže ani snížení příjmu potravy, tělo se snaží každou přijatou potravu uložit do tuku na tzv. horší časy. Pokud je reflex aktivován, nemáme již nad ním kontrolu. Neúčinkují diety, hubnutí je velmi obtížné a spíše nemožné. V tomto okamžiku pomáhá pouze vypnutí aktivovaného reflexu hladomoru. 

Tip: hubněte příjemně a bezpečně s Hanak's Homeopathy

Jedním z předpokladů pro štíhlost je hormonální rovnováha. Pokud je narušena, dochází k postupnému přibývání na váze. Hormonální nerovnováha vzniká např. po vysazení hormonální antikoncepce, po porodu, v menopauze, ale také díky totálnímu vyčerpání. Hubnutí je pak velmi obtížné a ženy většinou po opakovaných pokusech snahu o získání štíhlé postavy vzdají. Přitom je to tak jednoduché. Stačí dát do pořádku hormony!

Hubnutí není potřeba vzdávat, ale je nutné vždy hledat takové řešení, aby snaha o získání štíhlé postavy se stala realitou.

Je hubnutí tabletkami (kuličkami) jednodušší? ptají se většinou pacientky Hanak's Homeopathy. 

Ano, tabletka(kulička) se zdá být jednodušší, ale není tak účinná. Pokud chcete zhubnout, tak Vám k tomu jedna tabletka - jeden druh léku nestačí - i kdyby to byl Kurlipid - tak neudělá zázrak. Je potřeba komplexní léčba -skládající se z 9 druhů homeopatických léků a potom byste musela spolknout 9x5 kuliček 3x denně, tedy 120 kuliček denně. K tomu byste na jeden měsíc spotřebovala 6 balení jednoho druhu léku, tedy celkem 54 balení (9 druhů x 6 balení) a celá měsíční léčba by Vás stála 4.590,.Kč (54ks x cca 85,Kč).
A toho cukru, který byste přitom musela spolykat. Výsledek by byl hrozný. Měla byste odpor ke sladkým kuličkám, spořádala byste moc cukru - takže namísto hubnutí, by následovalo další přibírání na váze.
V tomto případě to tedy není účinné řešení, ale doporučuji se přihlásit do kurzu a jít na to chytře.

Ověřeno zákazníky Hanak's Homeopathy (c) 1991