Lekce 2

HomeoDetox na dalších 30 dnů

...pro Veroniku

Vítejte v druhé lekci on-line kurzu HomeoDetox.

Mám velkou radost, že můžeme společně udělat  opět něco moc důležitého pro své zdraví. Je to skvělé, že díky homeopatii se můžeme stát zdravějšími i krásnějšími. Druhá lekce bude zaměřena opět na detoxikaci organismu pro zdraví a krásu. 

Krásná pleť a tělo je vždy odrazem vnitřní čistoty organismu.  Pokud jsou v těle toxické látky, těžké kovy a jedy, pak se organizmus brání a snaží se dostat tyto "nečistoty" napovrch těla. To se samozřejmě projeví na kůži.

Dnes v druhé  lekci kurzu  ZAČNEME DETOXIKOVAT HOMEOPATICKÝM LÉKEM, KTERÝ PŘINÁŠÍ KRÁSU.  Umí toho opět velmi mnoho a postupně Vás seznámím se vším, co tento homeopatický lék dokáže.

Více se zaměřím nyní právě na KRÁSU - NA LÉČBU PŘÍPADNÝCH KOŽNÍCH POTÍŽÍ - AKNÉ I EKZÉMŮ, které tak nehezkým způsobem poukazují na vnitřní problém - čímž je právě zanesený organismus.  

Ale nebude to jen o kráse, lék toho umí velmi mnoho, bude to také pro zdraví, proti bolestem, pro lepší psychickou pohodu...

Seznámím Vás se skvělým  DETOXIKAČNÍM A SOUČASNĚ TAKÉ KOSMETICKÝM LÉKEM.  Je velmi oblíbený a mám jej velmi ráda pro jeho úžasné schopnosti nejenom pomáhat ke kráse, ale pro celou řadu schopností léčit i různé další zdravotní potíže. Určitě si jej také oblíbíte. Budete jej však používat pouze 30 dní, pak jej opět nahradíte dalším výborným homeopatických lékem.

Tato forma postupného střídání homeopatických léků, vzájemná kombinace a vyváženost Vám poskytne příjemnou a komplexní detoxikaci organismu.

Již z první lekce víte, že pokud tělo bylo zanášeno toxickými látkami mnohdy řadu let, nelze očekávat zázrak ihned po první kuličce.

Zázrak je možné očekávat až v okamžiku, kdy se budete pravidelně detoxikovat. Můžete se spolehnout, že postupnou detoxikací se skutečně zbavíte  celé řady nemocí.

Léčba bude vždy příjemná a bez vedlejších účinků.

V tomto ohledu je homeopatie přímo úžasná. Nikdy v homeopatii nehrozí předávkování léků a přitom tak malá kulička umí tak velké zázraky. 

Výsledek se však dostaví jen díky  PRAVIDELNOSTI V UŽÍVÁNÍ LÉKU. 

Jeden homeopatický lék také nedokáže vyléčit všechny ty léty nahromaděné jedy a toxické látky. Je proto potřeba užívat jeden lék 30 dnů, poté jej nahradit dalším lékem na dalších 30 dnů a tak postupovat od 1. do 6. lekce.

Až teprve po půlroční detoxikaci můžete udělat zhodnocení, nakolik Vám homeopatické léky pomohly.

Nejlepší je udělat si seznam Vašich současných potíží, napsat si je na papír a po půl roce odškrtnout všechno to, co jste díky detoxikaci vyléčily.

 Je přirozené, že všichni rádi zapomínáme na to, co bylo špatné a pak se vlastně nedokážeme pochválit za výsledek svého snažení - za detoxikaci, která vyléčila potíže a pomohla nám. 

Stále platí, že...

Detoxikaci můžeme podpořit také dostatečným pitným režimem.

K dispozici máte ode mne také tělová mléka Cannabis, sprchový gel Castanum. 

Společným spojením bude vaše detoxikace organismu vyvážená a maximálně účinná.  

Věřím, že vše již každodenně používáte. Máte ode mne vždy jen to nejlepší, co pomáhalo mým pacientům léta. Nikdy nikdo neměl potíže, pokud používal naše produkty a doporučené homeopatické léky. 

Nenechte si nic uniknout. Druhá lekce, stejně jako všechny další, Vám krok za krokem budou pomáhat. Získáte praxí ověřené informace  - TO CO FUNGUJE - NYNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA KRÁSU VAŠÍ POKOŽKY. 

Víte, že můžete vypadat mladší, než ve skutečnosti jste?

Ano, můžete vypadat třeba o desítky  let mladší, než ve skutečnosti jste a to jen díky homeopatii, která dokáže skutečně zázraky.

Umí nejenom vyléčit případné kožní potíže, ale umí poskytnout pleti elasticitu, hebkost, správnou hydrataci, zvládne léčit vrásky.

Vyzkoušela jsem stovky homeopatických léků určených pro krásu a ty které se nejvíce osvědčily jsem používala pro své pacienty Hanaks-Homeopathy. 

Druhý  homeopatický lék: GRAPHITES  15C, nebo eventuelně také můžete užívat 10 C:  Bez předpisu nakoupíte zde: https://www.homeopatied.cz/, doporučuji 5g

Pokud byste si sami nechtěli objednávat z Německa tento homeopatický lék, tak já vám jej mohu dodat v setu. Nemohu prodávat homeopatické léky, protože nejsem lékárna, ale mohu vám je poslat formou dárku k tělovému mléku Cannabis 100ml, které bude mít stejnou homeopatickou informaci. Budete tak mít ode mne to nejlepší. Můžete se pak natírat klidně od hlavy až k patě příjemným tělovým mlékem a být v léčivé informaci zahaleni každný den. To je super, nemyslíte?

Tak neváhejte, myslím, že tato nabídka je pro vás mnohem výhodnější. Získáte tělové mléko v hodnotě 769,-Kč + homeopatický lék Graphites 15(10)C - 5g za nejnižší možnou cenu 490,-Kč + poštovné. Je to nabídka, který je jen zde uvnitř kurzu a kterou právě připravuji. Homeopatický lék obstarám za vás, poštovné z Německa také zaplatím a mléčko vám připravím tak, aby vám velmi pomáhalo.  

Užívejte pravidelně: 3x denně 2-5 kuliček po dobu 30 dní a tělové mléko Cannabis používejte na celé tělo 1x denně.

Poté užívání přerušte a nahraďte dalším homeopatickým lékem - viz. 3. lekce

BONUS k 2. lekci kurzu HomeoDetox: Dárek Graphites 15C nebo 10C, 5g + tělové mléko Cannabis 100ml

Získáte tělové mléko v hodnotě 769,-Kč + homeopatický lék Graphites 15C nebo 10C - 5g za nejnižší možnou cenu 490,-Kč + poštovné. Je to nabídka, který je jen zde uvnitř kurzu. Homeopatický lék obstarám za vás, poštovné z Německa také zaplatím a mléčko vám připravím tak, aby vám pomáhalo stejně, nebo ještě lépe, než jako homeopatický lék

Koupit
 • Proč tento lék jako druhý? Protože je skvělý a moc toho umí!
  Protože je to skvělý lék s principem Saturnu a Jupitera. Asi tomu moc neporozumíte, ale můžete se spolehnout, že tento lék s principem Saturnu a Jupitera má své velké schopnosti pomoci v situacích, kdy se necítíte zcela dobře, ale cítíte se bídně, pláčete, nebo se litujete. I v homeopatii platí, že Jupiter přináší štěstí, což je ověřeno i tím, že se pacienti skutečně po používání tohoto léků cítí velmi šťastní.
 • Graphites výrazně zrychluje detoxikaci organismu a současně umí odstranit sklíčenost, smutek, pláč i hlubokou melancholii
  Pomáhá tedy pro celou škálu dalších potíží. Působí příjemně a jistě.
 • Graphites výrazně pomáhá i v případě, že máte pocity tísně, neklidu, zažíváte úzkosti a různé strachy z nějaké katastrofy
  Pomáhá k psychickému posílení, zbavuje negativních pocitů a strachu.
 • Pomůže Vám odstranit případnou lekavost a roztržitost. Pokud máte někdy hrůzu z práce - pak je to Vaše záchrana
  To je super, že tento lék existuje a dokáže toho tak mnoho!
 • Jeden z hlavních léků na kožní problémy - ekzém, akné, psoriáza (lupénka), herpes (opary), impetigo (streptokoková infekce), praskliny, trhliny
  Pomůže s hojením kůže a také zvládne odstranit jizvy. Léčí kožní potíže.
 • Pomůže Vám uzavřít energetické kanály, kterými ztrácíte energii. Trošičku složitější, ale vysvětlím.
  Jednoduše se můžete spolehnout, že s tímto lékem budete více sami sebou. Dokážete si udržet svou vlastní energii. Pokud pracujete s lidmi (kadeřnice, fyzioterapeuti), a jste v přímém kontaktu se svými zákazníky, pak tento lék nejvíce oceníte. Mnoho lidí má na rukou ekzémy jen díky tomu, že jim z rukou uniká energie, kterou si nedokáží doplnit. Příčinou zde nejsou například masážní a kosmetické prostředky, které používají, ale vyčerpání organismu díky tomu, že ke své práci používají ruce, kterými předávají energii druhým lidem a sami pak nedokáží tuto energii doplnit.
 • Pomůže Vám zpevnit nehty
  Pokud jsou Vaše nehty křehké, lámavé a rozpraskané, pak Graphites dokáže Vaše nehty dát do pořádku.
 • Potřebujete zhubnout? Chcete si udržet stabilní váhu?
  Detoxikace je základem snižování a udržení stabilní váhy. Pokud je organismus zanesen toxickými látkami, těžkými kovy, jedovatou rtutí apod., pak je hubnutí velmi složité a ve většině případech neúspěšné. Nedaří se zhubnout i přes vynaložení velkého úsilí. Detoxikace je nutná pro udržení stabilní (ideální) váhy a to i v případech, kdy je tělo hubené a neschopné přibrat. Detoxikace vyrovnává váhové výkyvy. Graphites snižuje skladování přebytečných tuků v těle. Snižujte také nadměrnou chuť k jídlu a při případné zácpě dokáže také pomoci.
 • Pomůže Vám také s Vašimi vlasy
  Zlepšuje kvalitu vlasů. Je to velký "kosmetický" lék.
 • Pomůže Vám při bolestech kloubů s praskáním a omezením hybnosti. Již žádná artróza!
  Je to skvělý lék při bolestech kloubů a pro prevenci i léčbu artrózy.

Kdy homeopatické léky užívat?

Nejvhodnější doba pro užívání homeopatických léků je po jídle. Homeopatické léky (kuličky) nechejte volně rozpustit v ústech, nekousejte. Nechejte působit a po dobu 20 minut nepijte ani nekonzumujte potraviny. Léky není vhodné užívat bezprostředně před jídlem a pitím nebo těsně po něm.

Je možné užívat homeopatické léky současně s dalšími léky?

Ano, pokud berete nějaké léky, můžete homeopatické léky používat s 20 ti minutovým odstupem.

Ještě dnes si objednejte homeopatický lék GRAPHITES 15CH, abyste zítra měli již svou první sladkou a léčivou kuličku.

Užijte si detoxikace, pro Vaše zdraví i krásu.

Můžete se spolehnout, že lék v potenci 15CH účinkuje skvěle.

Chybělo Vám něco v této druhé lekci?

okud máte nějaké otázky, něco Vám není zcela jasné, nebo se chcete ujistit, neváhejte a pošlete Váš dotaz.

Na Váš dotaz budu reagovat písemně e-mailem a případně o něj rozšířím tuto lekci. 

 Chci, abyste všemu dobře rozuměli, a ráda zodpovím Vaše případné dotazy.

Máte dobrý pocit při detoxikaci?

Chci také, abyste měli dobrý pocit při detoxikaci. Detoxikací děláte pro sebe to nejlepší, co jen můžete. Již díky tomu zcela jistě pociťujete právě ten dobrý pocit a také postupně si začínáte uvědomovat první změny.

Užijte si to, a pokud máte ve svém okolí lidi, kterým přejete jen to nejlepší, můžete jim také doporučit kurz detoxikace krok za krokem - HomeoDetox.

Užijte si dalších  30 dnů detoxikace  a těšte se na další lekce, které Vám opět do života přinesou mnoho pozitivních změn.  Postupně si vyléčíte vše, co Vás nyní trápí. Buďte však trpěliví, neboť ke zdraví Vás dovede jen trpělivá a pravidelná detoxikace.

Stojí to však za to a já Vám přeji brzy hodně příjemných výsledků.

Nyní se plně užijte detoxikace druhým homeopatickým lékem. 

Hanáková Věra, homeopat

verahanak.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Každý den užijte homeopatický lék a pravidelně používejte produkty z dárkového balíčku. 

Návod na použití

Tělová mléka Cannabis 30ml používejte 3x denně malou kapku na spánky

Tělové mléko Cannabis 100ml používejte 1x denně na dekolt, nebo požadované partie (např na koleno při bolesti kolene atd. )

Sprchový gel Detox Castanum používejte 1x denně - stačí jedna kapka, nechat minutu působit a opláchnout.

Chytrou mastičku měsíčkovou dle potřeby na všechny různé potíže, které dokáže léčit. 

Co akutálně platí? Shrnutí:

 

Minimálně 3x denně 5 kuliček homeopatického léku

(dávkování je pro rok 2021 díky koronaviru trochu vyšší než v minulých letech)

 

Pro optimalizaci úspěšnosti léčby: Vezměte dávku půl hodiny před nebo po jídle.

 

Vyhněte se během léčby nadměrnému pití kofeinovým nápojů, či používání mentolu (ústní vodě, mentolových žvýkačkách) nebo silnému koření.

 

 

Sprchové gely používejte minimálně1x denně. Nechejte minutku na pokožce působit a pak opláchněte.

 

Tělová mléka používejte minimálně 3x denně. Tělová mléka se nesmývají.

Velmi důležitá je pravidelnost používání.

 

Napište mi, jak se nyní cítíte po 30ti denním užívání homeopatického léku Nux Vomica? Používali jste pravidelně produkty z dárkového balíčku? Je něco lepší?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co na kožní potíže?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co pomáhá pro krásu?

 

Chcete pro svou krásu jen to nejlepší? 

Podpořte svou krásu nejenom homeopatických lékem, ale také pravidelným používáním chytrých mastiček.

CHYTRÉ MASTIČKY - Rychlá pomoc pro krásnou pleť a tělo.

Přečtěte si, jak se chytré mastičky líbí pacientům Hanaks-Homeopathy a uvidíte, že možná také jinou nebudete chtít.

Nejoblíbenější produkty pacientů Hanak's Homeopathy pro krásnou pleť i tělo.
Máte kožní potíže, svědění kůže, suchou, pálivou pokožku, atopický ekzém, opary, vrásky, hemoroidy, křečové žíly,…