TIP pro rychlou pomoc

Připravuji  Help balíčky pro rychlou pomoc a úlevu od vašich potíží

Vše na míru, přesně podle toho, co vás trápí, bolí, obtěžuje...  

Věra Hanáková, homeopat Hanak's Homeopathy (c)1991

Více informací k Help balíčku

Zánět močových cest. Co pomáhá?

Co pomáhá na zánět močových cest? Homeopatická léčba.

Rada z homeopatické poradny.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení zánětů močových cest.

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc jsou záněty nepříjemné a také bolestivé.

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Zánět v těle mi vyléčilo homeopatické mléko a gel proti zánětu  do 5ti dnů, Tak rychle vyléčená jsem byla poprvé v životě….Děkuji za Vaši léčbu  za celou mou rodinu. Přeji hodně spokojených zákazníků jako já. Květa Zelnerová.

Zánět se léčí  velmi rychle,  moc děkuji za  HomeoDetox, kterým jsem vyléčila zánět do týdne. Měla jsem velký vnitřní zánět a také bolesti, které ustoupily po používání mléka….

již 3 týdny se natírám. Asi po týdnu jsem začala pozorovat zlepšení a nyní je to již skoro úplně v pořádku. Pocit pálení je pryč a výtok, který mě trápil několik let, také.  Zbývá mi ještě asi tak 1/4 lahviček. Jsem velice spokojena.

Už několik let používám Vaše tělová mléka, šampony a sprchové gely. Moc se mi líbí. Vždy umíte něčím novým potěšit a na každou nemoc máte vždy nějaké to mléko nebo sprchový gel. Když jsem měla zánět, tak mi pomohla nejoblíbenější příjemná homeopatická detoxikace.  Když jsem byla vyčerpaná, tak mi pomohlo zase mléko proti vyčerpání. Když děti nespaly, pomohlo mléčko pro lepší spánek. Už si ani nedovedeme představit léčbu jinak. Je to pro nás moc důležité mít vždy po ruce od Vás mléko pro každou potíž. Velmi často používám mléko pro vyšší odolnost proti nemocem - imunitu. Pomáhá nám a moc rádi to vše od Vás používáme. Děkujeme za tuto možnost. J.K.

Kurz detoxikace - cítím se skvěle, mám o dost více energie... Krásný den paní Hanáková. Jsem právě uprostřed třetí lekce kurzu detoxikace a musím říct, je to úžasné, cítím se skvěle, mám o dost víc energie, cítím se celá nějak uvolněná, více pohyblivá. Ještě jednou moc děkuju za osobní balíček na moje koleno. Něco úžasného, koleno už nebolí,  jsem vděčná. Co o vás vím, tak se věci okolo zdraví mění. Taky před rokem jste pomohla synovi Tomášovi. S vaší pomocí se dostal z depresí. Dnes je úplně v pohodě, a hlavně bez léků. Super, díky. S láskou Miluška

Cítím se moc dobře... kurz detoxikace krok za krokem. Dobrý den paní Hanáková. Musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější.....
Už nejsem tolik unavená, i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.
 Mějte se moc hezky, s pozdravem Kuchařová Marie. 

V každém případě považuji vše za velký úspěch! Dobrý den paní Hanáková. Ráda bych Vám sdělila, že po pětidenním užívání homeopatického léku z první lekce kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem  HomeoDetox (začala jsem s tím minulou středu), pozoruji na sobě, že se cítím klidnější, v noci dobře spím (budívala jsem se i 2x - 3x za noc). Vrátila se mi pohyblivost do celé levé ruky, i když to stále bolí. Intenzita bolesti se snížila tak na polovinu, ještě čekám, až dorazí homeopatické mléko proti bolesti. V každém případě považuji vše za velký úspěch! A co se týká léčby zánětu v ruce, tak je to poprvé za dva měsíce všemožného snažení, kdy začalo něco doopravdy fungovat.   Díky a zdravím M.Š 

Kurz detoxikace HomeoDetox- cítím se velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím... Dobrý večer paní Věro. Začala jsem s 3. lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku. Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím, mám spoustu elánu, dobrou náladu, víc se směju. Chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků, ale vždy musím někde ubrat, abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat, ale vůbec mi to nevadí, když něco odložím. Tvoření mě neskutečně nabíjí, a tak je mi fajn, a to je pro mě to nejdůležitější. Také používám současně nějaká mlíčka, a takto všechno dohromady mi dělá moc dobře.  Přeji mnoho úspěchů v práci i v osobním životě.
S pozdravem Pavla

 Dobrý den,vyléčila jsem si zánět a bolest kloubů. Kurz příjemné detoxikace mi velice pomáhá, postupně se mi léčí potíže, které mám už mnoho let.  Na bolest kloubů mi nic nezabíralo, ale s vaším vedením se tyto bolesti vytrácejí, pohybuji se lépe a bez bolesti. Kdybych měla možnost, tak vás doporučím všem lidem, mám jen pár přátel, kterým jsem již o vás vyprávěla. Moc děkuji a přeji v novém roce mnoho spokojených lidiček.

Dobrý večer paní Věrko.
Slíbila jsem, že Vám napíši o mojí šestiměsíční pouti s příjemnou detoxikací. Musím ale předeslat, že mlíčka, která jsem od Vás cca za tři roky vyzkoušela, byla vždy super, (chichotavé mlíčko, když člověku zrovna nebylo do zpěvu, Sex appeal, který ve mě vždy "naladil ženu", kterou světe div se, viděl ve mě najednou i můj muž a trochu té mužské pozornosti nikdy neuškodí ;-), lifting mám ráda kolem očního okolí a mlíčko na sebevědomí se v dnešní době také hodí, stav jako na houpačce, zná snad každý), proto jsem byla zvědavá, jaká tato šesti měsíční cesta bude.
Cesta za krásou? Žena by měla být krásná nejen kvůli svému muži, ale hlavně kvůli sobě...!
Musím upřímně říci, že jste mne nezklamala!!!!!! :-)
Příjemná detoxikace, byla opravdu příjemná!!!!! Není to ten druh očisty, kdy padáte hlady, třesou se vám kolena, točí se vám hlava, jako na kolotoči a jste ráda, že ležíte a nikdo po vás nic nechce, právě na opak. Získala jsem více energie, zmizela mi vyrážka, kterou nikdo neuměl identifikovat, pohubla jsem ( což je příjemný bonus), upravilo se mi vyměšování a hlavně mi pomohla po psychické stránce!!! Když se na vás valí práce ze všech stran, máte přemrštěnou zodpovědnost a zároveň máte tu vlastnost, že nerada děláte chyby, za které si pěkně vynadáte, ale ostatním odpustíte, protože chcete spasit celý svět, stane se z vás chtíc nechtíc, uzlíček nervů, který nespí, pořád po sobě vše milionkrát kontroluje a když už usne, vzbudí se strachem, že stejně na něco zapomněl, nebo udělal nějakou "botu". Jste prostě zralá na psychiatra, ke které mu mě také paní Dr. poslala.
Tak ten, .............už po šesti měsících v kurzu příjemné homeopatické detoxikace, není opravdu potřeba!!!!!!! Ne, že bych teď byla nezodpovědná, ale už si to tak neberu (nebrečím a neproklínám se), učím se říkat ne, a když se náhodou začnu škrábat (vysledovala sem, že to asi bude opravdu ze stresu) natřu se mlíčkem, vezmu si " kuličky "ještě stále všechny používám a vyjdu do světa. :-)
Detoxikaci od rtuti a různých usazenin, které sbíráme celý život, potřebuje v dnešní době snad každý, a když se to takto hezky doladí, a člověk má víru, musí to přeci fungovat!!!
Nux je opravdu dobrý na zažívání, snažím se jíst zdravě, protože kolem 50 se špatně hubne (já vím, mlíčko, také časem na něj dojde řada, četla jsem reference :-)), ale minulý týden při oslavě 80 mého taťky, jsem si dala svůj oblíbený tatarák (na parazity jsem nemyslela ;-)), a co si myslíte? Ano, zachránil to Nux. Ale 80 otce jsou opravdu jednou za život, tak jsem si tataráčkem zahřešila...tudíž, díky také za Nux. Ale nejen za něj, .......mastička, je také skvělá! Na odřeniny, když přijdete ze zahrady samý šrám od plazivých jalovců, nebo nějací obyvatelé zahrady na vás dostanou "chuť". Ráno a večer je také mým společníkem. Co mi dala příjemná detoxikace? Lehkost bytí, zdraví, psychickou pohodu, radost ze života, a to jsou věci, bez kterých život není kvalitním životem!
Vím, že moje obtíže nebyly nikterak závažné a život ohrožující, ale teď vím, že existuje něco nechemického a příjemného, co může mě a mým blízkým pomoci, když bude někdy ouvej, na těle nebo na duši!!!!!
Za to Vám opravdu z celého srdce děkuji.!!!!! 
Děkuji a přeji hezké dny.
Pavlína Novotná

Vyléčení zánětu v těle. Zánět v těle mi vyléčilo homeopatické mléko proti zánětu do 5ti dnů, Tak rychle vyléčená jsem byla poprvé v životě....Děkuji za Vaši léčbu  za celou mou rodinu. Přeji hodně spokojených zákazníků jako já. Květa Zelnerová.

 

Úspěšná homeopatická léčba zánětu močových cest.

Základem úspěšné homeopatické léčby zánětu močových cest je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu, která čistí organismus od toxických látek a různých jedů (rtuti), které jsou příčinou zánětů. 

Pro zmírnění potíží mohou pomoci výtažky z brusinek, které pomáhají k normální funkci močové soustavy.

Dále pak může pomoci lichořeřišnice, březová šťáva, přeslička rolní, ale pro trvalé vyléčení zánětu močových cest doporučujeme provést důkladnou homeopatickou detoxikaci organismu.

Důkladnou homeopatickou detoxikací v on-line kurzu HomeoDetox2020 máte záruku, že se záněty nebudou opakovaně vracet.

 

A co je super?

On-line kurz HomeoDetox vhodný pro zánět močových cest a také pro další formy zánětů:

  • zánět šlach
  • zánět křečových žil
  • zánět dutin
  • gynekologický zánět
  • zánět dělohy
  • zánět zubu
  • zánět kloubů
  • zánět ledvin
  • zánět průdušek

Záněty jsou velmi častým onemocněním a trápí Vás většinou dlouhé měsíce a roky.

Zánět močových cest – cystida
Projevuje se příznaky jako je časté močení, pocity pálení, bolesti při močení, bolesti v podbřišku a občas také bolesti v bederní oblasti.

Moč je kalná, zapáchající, někdy také s příměsí krve.

Celková teplota může být zvýšená.

Zánět močových cest postihuje ženy i muže.
Velmi často především v chladných měsících a ženy asi 50x častěji, než muže.

Ověřeno zákazníky Hanak's Homeopathy (c) 1991 

Vyhledávání