TIP pro rychlou pomoc

Připravuji  Help balíčky pro rychlou pomoc a úlevu od vašich potíží

Vše na míru, přesně podle toho, co vás trápí, bolí, obtěžuje...  

Věra Hanáková, homeopat Hanak's Homeopathy (c)1991

Více informací k Help balíčku

Stop všem alergiím

Vyléčení alergické reakce za 8 dní. Moc děkuji. Léčila jsem se na alergologii 4 roky. Výsledek nebyl valný. Po používání homeopatického  pleťového mléka proti alergii jsem byla vyléčená za 8 dní. Již nemám na kůži alergickou vyrážku....Byla jsem překvapená, jak rychle zmizela. Mléčko jsem si oblíbila, velmi příjemně voní. Vaše pacientka Lucie H. 

Skutečně ano, není to tak, jak se většina lidí domnívá. Nemusíte mít celoživotní alergické potíže, jen vědět jak na to. Je velmi důležité si uvědomit, že alergické potíže vznikají díky zanesení organismu toxickými látkami, těžkými kovy - rtutí .... Pro trvalé vyléčení alergií je důležitá důkladná homeopatická detoxikace organismu - HomeoDetox.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení alergií

„Zbytečné  potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to.  

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, jak moc vám vadí alerige jak vás v životě omezuje.   

Pravdivé příběhy z ordinace...  

Poděkování - léčba alergie, nepravidelné menstruace, bolest kolene,kašle, rýmy...

Chtěla bych poděkovat paní Hanákové za homeopatické přípravky, její vstřícnost a ochotu pomoci.
Je mi 36 let, mám dvě děti, nemám velké zdravotní problémy, ale přeci jenom sem tam nějaké neduhy se dostavily.
Potravinová „alergie“ na jablka a mrkev (pálení na jazyku, pálení očí), nepravidelná menstruace – mimo cyklus, problémy se štítnou žlázou, myomy v děloze. Je to přesně dva měsíce, kdy jsem oslovila paní Hanákovou, domluvili jsme se že začnu detoxikační emulzí a pleťovým mlíčkem na játra, dále pro děti pleťová mlíčka proti strachu, neboť syn se bál spát ve školce, pro dceru mlíčka na doléčení, záněty. Postupně jsem si doobjednala šampon na vlasy, kondicionér, sprchový gel, a další mlíčka, tekuté mýdlo, koupelovou sůl a parfém. Dále rozšiřuji tyto homeopatické přípravky na rodiče, manžela.
Když jsem začala přípravky používat, bylo mi to příjemné, ale zatím jsem netušila dopady na zdravotní stav. Asi po měsíci jsem si náhodou kousla do jablka, a byla jsem překvapená že se nedostavilo žádné pálení jazyka, zkoušela jsem postupně i mrkev, a i tam reakce zmizela. Nyní jsem zažila další překvapení, kdy se dostavila menstruace téměř přesně - po 29 dnech, a to jsem neměla pravidelný cyklus 5 let! Včera mi říkal syn sám od sebe, že už nemá strach, i když někdy se mu prostě ve školce spát nechce. Tak na tom budeme pracovat dál. Dále měl syn záchvat laryngitidy a následně potom kašel, po používání mlíčka na kašel bylo do týdne vše v pořádku. Dcera měla také kašel a rýmu, také jsem nasadila mlíčko na kašel a záněty, nyní už odkašlává, tak doufám, že průběh také bude rychlejší než obvykle. Ale i tak zvládla kašel bez antibiotik. Dále mě bolelo asi 14 dní koleno bez příčiny, a po používání pleťového mlíčka byla bolest do 2 dnů pryč.Nyní jsem toto mlíčko věnovala tatínkovi, který má artrózu a bolavá kolena, tak uvidíme. Mamka, 65 let také začala používat detoxikační emulzi a pleťové mlíčko na srdeční čakru, a mám od ní pozitivní ohlasy, lépe spí, dále mamka prodělala virózu s kašlem, který obvykle končíval astmatem, a tentokrát to zvládla bez astma a doléčila rychleji.
Když to shrnu, jsem moc nadšená všemi homeopatickými produkty, a zatím mě stále překvapují svými úžasnými účinky. Těším se na další zážitky s homeopatickou kosmetikou a hlavně děkuji paní Hanákové, která mi vždy poradí s výběrem a obratem zboží zašle.
Andrea, Liberec
 

Vyléčení alergické reakce za 8 dní. Moc děkuji. Léčila jsem se na alergologii 4 roky. Výsledek nebyl valný. Po používání homeopatického  pleťového mléka proti alergii jsem byla vyléčená za 8 dní. Již nemám na kůži alergickou vyrážku....Byla jsem překvapená, jak rychle zmizela. Mléčko jsem si oblíbila, velmi příjemně voní. Vaše pacientka Lucie H. 

Velice se osvědčilo homeopatické pleťové mléko proti alergii. Pomohlo zmírnit a téměř odstranit všechny nepříjemné alergické reakce mého syna na pyly. Alergií trpí na jaře, vždy míval rýmu, pálení očí, kýchání. Nyní je bez těchto nepříjemných stavů. Používámé mléko 3x denně a výsledek se nám moc líbí...

Úspěšná homeopatická léčba alergií

Základem úspěšné homeopatické léčby alergií je HomeoDetox - on-line kurz detoxikace organismu krok za krokem.

Zmírnění příznaků můžete podpořit užíváním homeopatického léku POUMON HISTAMINE 30CH  Je to základní homeopatický lék  pro desenzibilaci při alergiích. Potlačuje alergické reakce na kůži a sliznicích, např. svědivé ekzémy, senná rýma, alergie na pyl, astma bronchiale a další, ale neléčí. Pro léčbu je nutná důkladná homeopatická detoxikace organismu.

Co je to alergie?

Je to omyl imunitního systému

Je to v podstatě špatné vyhodnocení situace. Organismus reaguje "zmateně", například začne vytvářet protilátky proti pylům, které se v přírodě zcela běžně vyskytují.

Je to zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí.
Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás - z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kterou jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů... Působí na nás smog i elektrosmog.

Je to zmatek, který nastává po nadměrné konzumaci klasických léků.
Zásadně má na to tedy vliv životní prostředí, tedy kde žijeme, co dýcháme, co jíme, ale také co si oblékáme, jakými věcmi se obklopujeme.  

Poslední dobou sleduji velký nárust potravinové alergie(chemicky upravené potraviny, vypěstované pomocí chemie, potraviny ze zvířat, kterým jsou podávány vysoké dávky antibiotik (kravské mléko, kuřecímaso..., , ale také alergie z oblečení- vyráběné z odpadů, alergie z prostředí - např. nábytek také vyrobený z odpadových a škodlivých materiálů.
Je to také výsledek vnitřního nesouladu, nespokojenosti - tedy psychosomatická příčina
Psychika pacienta je také spouštěčem alergie. Například u ekzémů bývá příčinou vnitřní nedocenění nebo třeba pocit nelásky. U dušnosti, to bývá pocit různého omezení, prožívaný stres, různé vnitřní pocity nesvobody. V tomto případě je vhodné vzít na zřetel i tata kriteria a pomocí homeopatie vyléčit tyto negativní psychické stavy.

Lékaři hovoří také o "predispozici" 30 - 70%
Uvádějí, že pokud je rodič alergik, pak jeho dítě má predispozici k alergii 30 % - 40 %a pokud jsou oba rodiče alergici, tak dokonce 60% až 70%.
Jsou to velká procenta - velké množství alergických dětí i dospělých

Ale nejde o čísla, nejde o to, smířit se s tím, že tyto potíže jsou běžné. Jde o to, jak ALERGII VYLÉČIT. A k tomu je nejlepší příjemná homeopatická detoxikace - HomeoDetox.

Je to nejoblíbenější on-line kurz, ve kterém se budete detoxikovat nejosvědčenějšími homeopatickými léky. 

Ověřeno zákazníky Hanak's Homeopathy (c) 1991 

Homeopatické produkty pro léčbu alergií

Vyhledávání