Dopřejte si zmrzlinu, kterou milujete, buďte v pohodě a zůstaňte štíhlí.

Dnes bych si moc ráda dala zmrzlinu, ale…
„Bojím se, že přiberu a pak budu tlustá a budu se stydět vyjít v plavkách“.
Ach jo, věčné dilema. Zmrzlinu miluji, ale často si ji zakazuji!
Děláte to také tak někdy?
Prostě hodně věcí v životě milujeme, ale …
Pak se namísto radosti dostaví zklamání. To je škoda.
 
Ale nemusí to tak být. Můžeme si dovolit zmrzlinu, a přitom být zcela v
pohodě, protože z jedné zmrzliny nepřibereme a můžeme zůstat štíhlí.
 
Jak na to? Jednoduše a přirozeně. Pokud si dáme zmrzlinu, získáme sice nějaké kalorie, ale současně s tím jsme šťastnější a radostnější, více naladěni do činností, které můžeme realizovat. Určitě to není o tom válet se od rána do večera, ale při aktivnějším způsobu života si můžeme vychutnat zmrzlinu a být zcela v pohodě. To, co nám brání v kráse bývá spíše mrzutost, strnulost a lenost.
Ne, že bychom chtěli, ale někdy skutečně nemáme dostatek životních sil a energie, protože nám tuto energii odebírá moderní technika, elektrosmog, znečištěné ovzduší ve městech nebo také chemické látky v léčivech a potravinách. Pak jsme doslova otráveni a nemáme energii  a chuť žít aktivněji. Přitom řešení je vždy na dosah, pokud jsme schopni a otevřeni novým příležitostem a možnostem, které se před námi otevírají každý den.
Stačí být vnímavější a chtít řešit prvotní zdravotní potíže, které většinou přehlížíme. Možná, že nesčetněkrát slyšíme, jak moc je dobrá detoxikace organismu, že játra jsou životně důležitým orgánem a je potřeba je čistit.  Přestože to víme, tak to ale neděláme, a často si myslíme, že se nás to netýká. Když však ztrácíme energii, netěší nás život, nemáme radost, méně se smějeme, proč se nezastavíme a neuděláme něco sami pro sebe?
 
Dejme si třeba zmrzlinu, kterou milujeme, nebo si dopřejme příjemnou homeopatickou detoxikaci a hned budeme mít v životě více radosti a pohody. Jen začít a nečekat na zázrak. Zázraky se totiž rodí v přítomnosti. Užívejme si života každý den a o své zdraví pečujme s láskou.
No a pokud potřebujeme nějaké to kilo navíc skutečně shodit, tak se mrkněte na náš on-line kurz hubnutí. 
 
https://hanaks-homeopathy-help.cz/hubnuti/

On-line rezervace pro KONZULTACI zdarma

Vyberte si termín pro tel. konzultaci zdarma. Zavolám vám. 

Věra Hanáková, LL.M. & MBA, SKH 

Profesionální členka Slovenské komory homeopatů
Registrovaná homeopatka SKH
Zakladatelka Hanak's Homeopathy help
PORADENSTVÍ PRO ROZVOJ OSOBNOSTI